Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini! Just praegu, nähes seda reklaami: https://elu24.postimees.ee/6713484/ka-president-kaljulaid-hakkas-korrevabaks

tundsin, et mõõt on täis, kaua võib president nende teismeliste jamadega tegelda?

Ausalt, kas presidendil muud teha ei ole? Loobugu ametist ja hakaku siis koos Eveliniga tervislikku leiba küpsetama ja koos Zuzuga remmelgaid kallistama, lasku käia. Aga presidendiks võiks hakata keegi, kellel peale kõrte ja pusade mingeid muid teemasid ka meelde tuleb.

Ka see joogikõrs on sinu jaoks nii oluline, et kohe teema tegid ja ei võta oma kodumaa presidenti tõsiselt. Mine õue söö maasikaid ehk läheb ka viha üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka see joogikõrs on sinu jaoks nii oluline, et kohe teema tegid ja ei võta oma kodumaa presidenti tõsiselt.

Minu jaoks mitte, mul on tõsisemaid muresid. Presidendi jaoks on nii oluline, et pani tööpäeva filmivõtete peale magama. Selle aja oleks ta võinud oma laste ja lastelaste peale kulutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selle aja oleks ta võinud oma laste ja lastelaste peale kulutada.

Sama võiskid sa ise teha, mõtle, kogu see aeg, mis sa siin lõugad, oleks kvaliteetaeg perega! Tunde lausa. Aga ei, millegipärast eelistad sa meie virtuaalelu risustada. Sa arvad, et me kangesti tahame sind siia? Keegi ei vaja sind.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

(Ootan järgmisi seosetuid totrusi.)

«Eesti areng on kreenis keskuste poole, nüüd tuleks seda tasakaalustada» (Rüütli esinemine 8. oktoobril 2001 Riigikogus).

«Mina kui Arnold Rüütel olen isik, kes olen olnud seda terve elu» (Rüütli intervjuu SL Õhtulehele).

«Inimesed tahavad töötada ja ka naised tahavad töötada» (Rüütli tööteemaline tsitaat).

«Ma arvan, et see poolteist tundi me rääkisime mitmetest asjadest ja eelkõige majanduslikust arengust ja selle juurde ka sotsiaalsest arengust ja mina rõhutasin võib-olla korduvalt inimest kõige enam. /-/ Vähemalt mina tunnetasin, et me … mõistsime üksteist. Aga mul on väga kahju peaminister Mart Laari niisugusest avaldusest, et see on pööre läänest itta ja nii edasi ja nii edasi siia juurde kõik veel deklareeritud seisukohad, siia juurde deklareeritud seisukohad. /-/ Ma arvan, et kui me võtame tuhandeaastast eesti rahva ajalugu, siis me oleme … Ei ole tarvis kahe käe sõrmi, et kokku lugeda, kus me oleme koos tegutsenud. /-/ Väga põgusalt nimetaksin Jüriöö ülestõusu, kus üritasime ühiselt tegutseda, aga see ei õnnestunud kõik. Aga päris kindlasti Vabadussõda, kus me kõik koos läksime rindele selleks ja võitlesime selleks, et luua oma riik. /-/ Kaotasime selle riigi ja täna pühitsesime 15. aastapäeva, kus me suutsime selle riigi taastada (ETV eetris 2006 olnud otsesaade «Kas me sellist Eestit tahtsimegi?»)

«Jaa, Eesti on tõesti mereriik ja Eesti rannajoon on üle 3600 meetri pikk, ja, ja ennesõjaaegsel perioodil Eestis elas küllalt suur osa eesti elanikkonnast just rannaäärsetel aladel, selle viimase nõukogude aja vältel paratamatult sealt lahkuti, sest see oli nii range kontrolli all, et ei olnud võimalik suhelda isegi siis ülejäänud Eesti territooriumil elavate inimestega, selletõttu rannaelu nagu ahenes, ja vähenes, ja nüüd on aga rannaelu taastumas, ja mitte ainult rannarahvas ei ole pöördunud tagasi oma esiisade maale, vaid ka kogu Eesti rahvas kasutab seda imeilusat loodust mis siis, mis siis rannajoone näol ja mere näol on olemas. Aga mina olen tõesti aastaid küll mere ääres käinud, aga kalale ei ole saanud. Elutempo on nii kõrge olnud, et, et ei ole aega olnud, paar aastat tagasi kahel-paaril korral abikaasaga käisime väikese aerupaadiga Saaremaal siis oma kodukohas merel ja sellega ongi piirdunud kõik. Küll aga ma olen kalal käinud, aga ma ei saa nimetada ennast suureks kalameheks, aga ma olen alati teinud nii, et perele üks-kaks kala olen saanud nõnda, et on võimalik lõuna- või õhtusöök ühiselt seda kala maitsta. Nii,et ma olen niisugune, võiks öelda loodushoidlik kalamees» (Video «Millal te viimati kalal käisite» 2006).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

(Ootan järgmisi seosetuid totrusi.)

«Eesti areng on kreenis keskuste poole, nüüd tuleks seda tasakaalustada» (Rüütli esinemine 8. oktoobril 2001 Riigikogus).

«Mina kui Arnold Rüütel olen isik, kes olen olnud seda terve elu» (Rüütli intervjuu SL Õhtulehele).

«Inimesed tahavad töötada ja ka naised tahavad töötada» (Rüütli tööteemaline tsitaat).

«Ma arvan, et see poolteist tundi me rääkisime mitmetest asjadest ja eelkõige majanduslikust arengust ja selle juurde ka sotsiaalsest arengust ja mina rõhutasin võib-olla korduvalt inimest kõige enam. /-/ Vähemalt mina tunnetasin, et me … mõistsime üksteist. Aga mul on väga kahju peaminister Mart Laari niisugusest avaldusest, et see on pööre läänest itta ja nii edasi ja nii edasi siia juurde kõik veel deklareeritud seisukohad, siia juurde deklareeritud seisukohad. /-/ Ma arvan, et kui me võtame tuhandeaastast eesti rahva ajalugu, siis me oleme … Ei ole tarvis kahe käe sõrmi, et kokku lugeda, kus me oleme koos tegutsenud. /-/ Väga põgusalt nimetaksin Jüriöö ülestõusu, kus üritasime ühiselt tegutseda, aga see ei õnnestunud kõik. Aga päris kindlasti Vabadussõda, kus me kõik koos läksime rindele selleks ja võitlesime selleks, et luua oma riik. /-/ Kaotasime selle riigi ja täna pühitsesime 15. aastapäeva, kus me suutsime selle riigi taastada (ETV eetris 2006 olnud otsesaade «Kas me sellist Eestit tahtsimegi?»)

«Jaa, Eesti on tõesti mereriik ja Eesti rannajoon on üle 3600 meetri pikk, ja, ja ennesõjaaegsel perioodil Eestis elas küllalt suur osa eesti elanikkonnast just rannaäärsetel aladel, selle viimase nõukogude aja vältel paratamatult sealt lahkuti, sest see oli nii range kontrolli all, et ei olnud võimalik suhelda isegi siis ülejäänud Eesti territooriumil elavate inimestega, selletõttu rannaelu nagu ahenes, ja vähenes, ja nüüd on aga rannaelu taastumas, ja mitte ainult rannarahvas ei ole pöördunud tagasi oma esiisade maale, vaid ka kogu Eesti rahvas kasutab seda imeilusat loodust mis siis, mis siis rannajoone näol ja mere näol on olemas. Aga mina olen tõesti aastaid küll mere ääres käinud, aga kalale ei ole saanud. Elutempo on nii kõrge olnud, et, et ei ole aega olnud, paar aastat tagasi kahel-paaril korral abikaasaga käisime väikese aerupaadiga Saaremaal siis oma kodukohas merel ja sellega ongi piirdunud kõik. Küll aga ma olen kalal käinud, aga ma ei saa nimetada ennast suureks kalameheks, aga ma olen alati teinud nii, et perele üks-kaks kala olen saanud nõnda, et on võimalik lõuna- või õhtusöök ühiselt seda kala maitsta. Nii,et ma olen niisugune, võiks öelda loodushoidlik kalamees» (Video «Millal te viimati kalal käisite» 2006).

Nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii?

Ma ütleks nii, et ootame kuni Kersti 78 saab ja mis teksti siis ise(!) toodab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii?

Ma ütleks nii, et ootame kuni Kersti 78 saab ja mis teksti siis ise(!) toodab.

Kerstil pole vaja nii vanaks saada, ta toodab juba praegu tunduvalt hullemat teksti. Aga et ta on Kersti, mitte Arnold, siis tema üle pole praegu lambakarja kästud naerda.

Rüütli tekstid on okei. Ainult ideoloogiliselt laetud mõistus “näeb” seal midagi imelikku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on sinust kõrini, kes oma ekre kontorist saanud püha ülesande kükitada perekoolis ja treida regulaarselt presidenti laimavaid teemasid. Liigagi läbinähtav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on sinust kõrini, kes oma ekre kontorist saanud püha ülesande kükitada perekoolis ja treida regulaarselt presidenti laimavaid teemasid. Liigagi läbinähtav.

Ahah.
Aga mis mõttes laimav? Siis ikka ei ole Kersti selles reklaamis, vaid keegi teine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa laimu näed? Teeksid ehk endale kõigepealt selgeks mis kvalifitseerub laimuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks president laulupeole laulma läks, kas ta ongi aastaid kooris laulnud või on see järjekordne “ma olen nii rahvalähedane” ettevõtmine? Kohe tuli meelde Laine Randjärv, kes kultuurimistrina laulupeol dirigendipulti ronis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks president laulupeole laulma läks, kas ta ongi aastaid kooris laulnud või on see järjekordne “ma olen nii rahvalähedane” ettevõtmine? Kohe tuli meelde Laine Randjärv, kes kultuurimistrina laulupeol dirigendipulti ronis.

No kuule, kõik ei käi ka kriitika alla. Laulupidu on eesti rahva seisukohalt tähtis, ja väga tore, et president kaasa lööb. Kui ainult vähem kõrreaktsioone ja viha oleks temas, saaks õigetest asjadest rohkem rõõmu tunda.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Laine Randjärv on hariduselt koorijuht, seega seal puldis oli ta täiesti õiges kohas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuule, kõik ei käi ka kriitika alla. Laulupidu on eesti rahva seisukohalt tähtis, ja väga tore, et president kaasa lööb. Kui ainult vähem kõrreaktsioone ja viha oleks temas, saaks õigetest asjadest rohkem rõõmu tunda.

Loomulikult tore, kui president juba aastaid lauluhuviline on, kooris laulab ja laulupeole pääsemiseks koos oma kooriga ettelaulmisel käis. Kui ta aga ühel hetkel lihtsalt lambist otsustas, et oma positsioonist tulenevalt tema ka laulukaare alla suud maigutama võiks minna, siis see on hale, mitte tore.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult tore, kui president juba aastaid lauluhuviline on, kooris laulab ja laulupeole pääsemiseks oos oma kooriga ettelaulmisel käis. Kui ta aga ühel hetkel lihtsalt lambist otsustas, et oma positsioonist tulenevalt tema ka laulukaare alla suud maigutama võiks minna, siis see on hale, mitte tore.

A kirjuta veel korda kuus oma juttu. Nii tark teine sul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii palju, kas sa ühest korrast aru ei saa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kahest korrast tõesti ei piisanud. Nii et “programmeeri” uuesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kahest korrast tõesti ei piisanud. Nii et “programmeeri” uuesti.

Jah, tänan, kustutasin ekslikult tehtud topeltpostituse ära. Mis iseenesest muidugi minu arvamust ei muuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laine Randjärv on hariduselt koorijuht, seega seal puldis oli ta täiesti õiges kohas.

Tol hetkel oli ta ametilt minister, mitte koorijuht. Võimalus laulupeokoori ees seista oleks võinud jääda siiski kellelegi neist, kes koos koori(de)ga laulupeo nimel aastaid tööd oli teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas president üldlaulupeo ettelaulmistel ka kohal käis (tööreisidega saab vabandada), aga aasta otsa on ta üldlaulupeoks valmistunud küll. Ja kuna ta organisatsiooni, mille kooris laulab, on kuulunud üle 20 aasta, ja korpides üldiselt eeldatakse viisipidajatelt laulmist, healt viisipidajalt vajadusel ka teiste juhendamist ja nõrgematele toeks kohal olemist, siis kooris osalemine on absoluutselt normaalne ja presidendi töökohaga mitte seotud.

https://menu.err.ee/920793/president-uhineb-laulupeol-kooridega-laulukaare-all-olen-selle-ule-vaga-onnelik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas presidendist tohib sellist teemat teha? Natuke nagu ebaeetiline. Korolev ju kaebas kohtusse…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korolev ju kaebas kohtusse…

Mõni pole vist siiani aru saanud, et kas Korolev kaebas kohtusse teema tegemise või laimamise eest.

Miks sa presidendi joogikõrte kampaaniat laimuks nimetad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me oleme infantiilsesse maailma jõudnud. Moodsates sädistajates pole sisu kopika eest ka mitte. Aga ausõna, ma olen nende (moodsate sädistajate) sõnavõtte jälginud ja otsinud väsimatult sealt mingit sügavust, mingit päris vastutustunnet, mingit intellekti, mingit julgust, mehisust kui soovite, mingit mõtet, mis ulatuks roosadest litritest ülespoole. Ja ausõna – no ei leia. Vahel kohe ei usu oma silmi, tahaks ju inimestest uskuda, et kui nad juba kord avalikult sõna saavad ja laialt tegutsevad, et siis neis on ka materjali, mis seda sädinat ja siblimist veidigi vääristaks.

Ja ei ole.

Kersti tundus omal ajal Kuku raadios – see oli see aeg, kui tänased sädistajakäod veel püksi tegid – tõesti päris terane tädi. Kõik tema suhtumised mulle küll ei meeldinud, aga esines sarmikalt ja teadis nii mõndagi. Nüüd on selge, et … mitte tühjagi seal siiski polnud, peale jäi see, mis mulle ei meeldinud juba tol ammusel ajal.

Nüüd võitlebki kõrtega ja edendab samal ajal Rail Balticut … Võitleb koduvägivallaga ja kõneleb peredest ja lastest, ise perelõhkuja ja vägivalla soosija. Võitleb vabaduse eest, ise seda kägistades. Võitleb kogu aeg – ühesõnaga täiesti tavaline lapsik ja igavlev feminist, kes mängib nukkudega, aga vaatab, et nukul roosat kleiti seljas poleks, vaid oleks näiteks roheline.

Neis ei olegi sisu! See jõudis mulle presidendi kõrremängu hetkel korraga päriselt kohale. No Eestil on hetkel siiski Reinsalu, Helmed, isamaa ja ekre, kes tunduvad kogu selle roosalilla sädina taustal lausa usaldusväärsuse tugisambad. Vähemalt niigi palju.

Aga see on õudne, mis toimub. Kägude enamus, käigu see ka väljaspool perekooli, ju sellist sädinat just vääribki. Kõik maailma võim ongi laste käes!?

Kui kauge peab olema inimene maailma valitsevatest reaalsetest ohtudest , et ei taju, et kliima ja prügi on number üks probleem, millega tuleb tegeleda, et meie lastel oleks veel võimalik siin planeedil elada. Õnneks noored on targad ja saavad juba asjast aru ja veavad kampaaniaid ja liikumis, et panna tänaseid otsustajaid midagigi muutma, sest ise nad veel otsustada ei või. Kui rumal oles sina, kes sa selle pika monoloogi siia kirja panid. Aga eks ta nii ongi, et mida piiratum on inimene, seda intelligentsemaks ta ise ennast peab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kauge peab olema inimene maailma valitsevatest reaalsetest ohtudest , et ei taju, et kliima ja prügi on number üks probleem, millega tuleb tegeleda, et meie lastel oleks veel võimalik siin planeedil elada.

Aga mitu korda peab inimesele ütlema, et lapsed tegelgu oma laste tasemel (kõrred) ja riigijuhid riigijuhtide tasemel. Kui riigijuht tegeleb kõrtega ja paneb selle peale nii palju pauerit magama, siis on kuri kahtlus, et laiemat pilti polegi talle antud näha.

mida piiratum on inimene, seda intelligentsemaks ta ise ennast peab.

See on küll tõsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kauge peab olema inimene maailma valitsevatest reaalsetest ohtudest , et ei taju, et kliima ja prügi on number üks probleem, millega tuleb tegeleda, et meie lastel oleks veel võimalik siin planeedil elada.

Esmajoones tuleks seda selgitustööd teha sellele poolele inimkonnast, kes enda prügimajandust mitte mingil moel korraldanud ei ole. Tegeleme selle 0,1 protsendiga, millest jõud ja mõistus üle käivad, nagu joogikõrred.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas presidendist tohib sellist teemat teha? Natuke nagu ebaeetiline. Korolev ju kaebas kohtusse…

Aga kas sellist videot tohib presidendist teha ilma tema teadmata? Siin tuleks siis see reklaamiseltskond kohtusse kaevata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks noored on targad ja saavad juba asjast aru ja veavad kampaaniaid ja liikumis, et panna tänaseid otsustajaid midagigi muutma, sest ise nad veel otsustada ei või.

Oma totrate kõrrekampaaniate asemel on noortel võimalus teha konkreetseid tegusid, mis soojendaksid nende lähedaste südameid. Maailm muutuks tükkmaad paremaks ning helgemaks. Lollid aga leiavad alati vabandusi et ilm vilets, tee pikk ja raha vähe, las vanainimene oma eluõhtul mädaneb kusagil kolkas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnele need kõrred siin ei anna rahu. Et miks kõrred? Aga sellepärast, et need on absoluutselt mõttetud asjad, lihtsalt prügi. Kas ise ei tule selle peale? Kas siin on mingid kõrte maaletoojad sõna võtmas või miks ei tohiks kõrte vastu protesteerida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No loogiline ju, seeni metsas veel pole et barett pähe ja kummikud jalga, lumi ka sulas ära et pipoga suusatamas käia, no mida sa hing ikka teed, hakkad kõrtest jahuma raadios. Aga pole viga, varsti kukeseente aeg, siis kaob metsa ja kaugel see lumi ka on.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest