Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Postitas:
Kägu

Mõnele need kõrred siin ei anna rahu. Et miks kõrred? Aga sellepärast, et need on absoluutselt mõttetud asjad, lihtsalt prügi. Kas ise ei tule selle peale? Kas siin on mingid kõrte maaletoojad sõna võtmas või miks ei tohiks kõrte vastu protesteerida?

Tohib küll. Kes ütles, et ei tohi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kauge peab olema inimene maailma valitsevatest reaalsetest ohtudest , et ei taju, et kliima ja prügi on number üks probleem, millega tuleb tegeleda, et meie lastel oleks veel võimalik siin planeedil elada.

Kui kauge peab reaalsest elust olema inimene, kes teeb kõrrevastast reklaami ja spetsiaalselt rõhutab samal ajal, et TEMAL ON SELLINE ASI SÕITMISEKS:

Kõrrevastane, tarbimisvastane jne. Ok, selles on ju mingi osa lausa tõtt.

Aga samal ajal näidata, et MUL ON S-klassi luksus-Mercedes Benz tüüpi sõiduk, millel on “sajaliitrine” mootor ja 300 hobujõudu, siis MIDA TAHETAKSE ÖELDA?

Aga seda, et MIND ei koti ei see säästmine, ega soojenemine, mul on poogen.
Või kas keegi leiaks ehk parema mõtte?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/968023/kes-havitab-planeeti-mitte-prugi-sorteerimata-jatjad-vaid-hiigelfirmad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lihasehaigete kommentaarile noored entusiastid ei vastanud, aga kui Elu24 peale läks, siis sellele vastasid:
https://elu24.postimees.ee/6708725/eesti-muusikute-seas-leviv-joogikorte-vastane-uleskutse-hirmutab-lihasehaigeid
FB-postitus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kauge peab olema inimene maailma valitsevatest reaalsetest ohtudest , et ei taju, et kliima ja prügi on number üks probleem, millega tuleb tegeleda, et meie lastel oleks veel võimalik siin planeedil elada.

Kui kauge peab reaalsest elust olema inimene, kes teeb kõrrevastast reklaami ja spetsiaalselt rõhutab samal ajal, et TEMAL ON SELLINE ASI SÕITMISEKS:

Kõrrevastane, tarbimisvastane jne. Ok, selles on ju mingi osa lausa tõtt.

Aga samal ajal näidata, et MUL ON S-klassi luksus-Mercedes Benz tüüpi sõiduk, millel on “sajaliitrine” mootor ja 300 hobujõudu, siis MIDA TAHETAKSE ÖELDA?

Aga seda, et MIND ei koti ei see säästmine, ega soojenemine, mul on poogen.

Või kas keegi leiaks ehk parema mõtte?

President ei näita kuskil, et TEMAL on selline auto. Seda näitab tavaliselt riik, keda ta esindab, et MEIE RIIK saab ja võib endale sellist ametiautot tipppoliitikutele lubada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

President ei näita kuskil, et TEMAL on selline auto. Seda näitab tavaliselt riik, keda ta esindab, et MEIE RIIK saab ja võib endale sellist ametiautot tipppoliitikutele lubada.

Selle reklaami kiitis ju heaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

President ei näita kuskil, et TEMAL on selline auto.

Jälle üks kägu, kes klippi ennast pole vaadanudki, aga igaks juhuks targutab.

Või, sa arvad, et mingi müstiline “riik” tegi selle klipi (või lasi teha), vaatas üle, et on ok ja postitas sotsiaalmeediasse?

P.S. Juhuks, kui mõni tola veel ei vaadanud: see autopilt on pärit samast klipist, umbes paar sekundit enne presidendi avaldust, et ärge võtke vastu kõrrega jooki.
Keegi pole teemaväliselt Kadriorus ega kuskil luuranud ja autot pildistanud. See autokaader on klipis sees ja kaamera käib autost kaks korda üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda näitab tavaliselt riik, keda ta esindab, et MEIE RIIK saab ja võib endale sellist ametiautot tipppoliitikutele lubada.

Aga miks peaks? Väliskülalised teavad meie kääbusriigi majanduse seisu ja rahava elu niigi, selline uhkeldamine jätab totra arengumaa mulje. Mõtlen ka teistele meie ülikutele liigset raiskamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, mina arvan, et nad isegi vaatavad, aga ei saa aru. Või ma ei tea, mis fenomen see selline on. Igatahes on seda plärtsuvat nõmedust paljudes teemades päris palju. Loevad, ei saa aru, aga sõna sekka öelda tahaks kohe kangesti. Vaatavad, ei näe, ei saa aru, aga ikka tahaks arutelus osaleda. Kukub siis välja nagu kukub.
Siin mõni kägu ütleb, et presidenti on laimatud. Millega sellist väljendust õigustada, kas sina saad aru?
On klipp eheda presidendiga, selles klipis on tema auto, klipis käib üleolev plõnnimine mingite kõrte teemal (lükkab põlglikult eemale KÕRRE, mida aupaklik teener talle pakub) – aga kägu ütleb: miks te LAIMATE presidenti?
Täielik mõistatus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatavad, ei näe, ei saa aru, aga ikka tahaks arutelus osaleda. Kukub siis välja nagu kukub.
Siin mõni kägu ütleb, et presidenti on laimatud. Millega sellist väljendust õigustada, kas sina saad aru?

Pakun, et:
Alul nad klippi ei vaadanud. Hakkasid targutama.
Siis pärast vaatasid, lõid käega otsaette (“krt, ongi auto ka purki filmitud, mida kuradit ma nüüd ütlen?”) jaaaa siis hakkab tulema mingi seosetu iba.
Riik tegi, riik uhkustab autoga jne. Ja üleüldse, Rooma paavst sõitis küll Eestis Fiatiga, aga paavst on rumal ka.
Võimidagitaolist.

See “laimaja”, see ei ei adunud üldse, millest ta räägib, kus räägib või miks üldse räägib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatavad, ei näe, ei saa aru, aga ikka tahaks arutelus osaleda. Kukub siis välja nagu kukub.

Pakun, et:

Alul nad klippi ei vaadanud. Hakkasid targutama.

Siis pärast vaatasid, lõid käega otsaette (“krt, ongi auto ka purki filmitud, mida kuradit ma nüüd ütlen?”) jaaaa siis hakkab tulema mingi seosetu iba.

Riik tegi, riik uhkustab autoga jne. Ja üleüldse, Rooma paavst sõitis küll Eestis Fiatiga, aga paavst on rumal ka.

Võimidagitaolist.

See “laimaja”, see ei ei adunud üldse, millest ta räägib, kus räägib või miks üldse räägib.

Ja vaat SELLISTE puhul ma tõesti ei saa aru, miks nad perekoolis passivad. Siin käib ju neile enamik teemasid kõrges kaares üle pea. Võib-olla nad on aktiivsed mõnes seksi- või blogiteemas ja on seal asjalikud. Aga miks siis mitte jääda oma liistude juurde edasi, selmet ennast lolliks teha sisulistes teemades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta natuke selline tõesti on, et tahab olla igas pulmas pruut ja igal matusel kadunuke, st pressib hallist kivist ka sündmuse välja, milles osaleda. See ongi kindlasti osa presidendi tööst, aga mõnikord on see püüd pildil olla tõesti juba liiast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, mina arvan, et nad isegi vaatavad, aga ei saa aru. Või ma ei tea, mis fenomen see selline on. Igatahes on seda plärtsuvat nõmedust paljudes teemades päris palju. Loevad, ei saa aru, aga sõna sekka öelda tahaks kohe kangesti. Vaatavad, ei näe, ei saa aru, aga ikka tahaks arutelus osaleda. Kukub siis välja nagu kukub.

On klipp eheda presidendiga, selles klipis on tema auto, klipis käib üleolev plõnnimine mingite kõrte teemal (lükkab põlglikult eemale KÕRRE, mida aupaklik teener talle pakub) – aga kägu ütleb: miks te LAIMATE presidenti?

Täielik mõistatus.

Saa aru, et me saame aru. Saame aru paremini kui Sina, kes paneb kõik ühte patta – riiki esindava presidendi ametiauto ja keskkonda (jah võib olla Eestis pole seel veel nii hästi näha, aga maailma mastaabis, kus inimesed ei oskagi enam ilma kõrreta juua) kurnava kõrrevastase kampaania.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütelge nüüd, presdiendi vastased, kas te tõesti oleksite uhked, kui Eesti riigis sõidaks predient, peaminister ja noh tegelikult siis kõik ministrid, näiteks – no ma ei tea, mis on üks hea ja odav automark – Daciaga? See oleks normaalne? Vähemalt ei ole Sinust/Minust parem, eks?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütelge nüüd, presdiendi vastased, kas te tõesti oleksite uhked,

Me pole vastased, me oleme kriitikud. Seda esiteks.
Ja mis autosse puutub, siis arvan mina, et Eesti sugusel kääbusriigil TÕESTI ei ole oma presidendi jaoks vaja osta 500000+ € maksvat kuulikindlat Mercedest. Nagu soetati see eelmise tegelase ajal.

Kes, krt, oleks T.H. Ilvest tappa tahtnud? Halooo, tobukesed, siiamaani elu ja tervise juures ju.
No nüüd ta (auto) on olemas ja las ta olla.
Aga temaga oma kõrrereklaamis vehkida täna on imelik, mis sellest, et ta eelmise presidendi pärand on.

Ratasel, oli tavaline Audi A8, millega teda ju sisuliselt “tappa” taheti. (kuna üks tola sõitis oma maasturiga täpselt uksepostist sisse)
Ratas astus autost välja, lõi klaasikillud õla pealt maha ja ütles, et sorry ja edasi las tegeleb asjaga kindlustus.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

Huvitav, mis arvamusliider see teemaalgajata õige enda meelest on.
Mõelda vaid, talle ei meeldi president. No ja mis siis? Mine tee midagi kasulikku, mis sinu ja teisete päeva paremaks muudab. Mis soiud netis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No lihasehaigete pärast ei pea veel plastikust joogikõrsi laiatarbe vahendina kasutama. Need võivad ka olla retseptiga saadaval ja laiatarbe kõrred siis roost või muust looduslikust materjalist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks rumalad ja madalamalt haritud inimesed ikka kiidavad ekret ja sõimavad presdenti.
Minu arvates on Kersti Kaljulaid number 2 president pärast Lennart Merit.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest