Esileht Pereelu ja suhted mul on masekas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mul on masekas

Postitas:

ja minu ees on pakk pringelseid ning pudel veini. Kuna ma neid asju ei söö ja ei joo muidu üle paari tüki, ning paari klaasi veini, siis täna on olukord teine.
Ma ei taha homme kaalulegi astuda ja peavalust ei taha ma midagi kuulda. Häbi mulle ja häbi mu mõttemaailmale, et see midagi muudaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 22:59; 28.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka.

Kaalule see 1x küll midagi ei tee. No vb mõned grammid tulevad juurde. Homme söö siis natuke vähem, asi vosjem.

Aga miks siis masekas on? Ega ometi kaalu pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jarka, ei mitte kaalu pärast. Olen siiski friik oma kaalu üle küll mõnes mõttes.
Aga kallis abikaasa vist sehkeldab teisega. Nii ütleb ta mobla ja ta käitumine
Samas kevad ju, mida ma ikka tahan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 22:59; 28.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta see vein ja krõpsud kaasa ja tule minu juurde,ma aitan sul ka seda masekat hävitada.
Krõpsud mulle maitsevad,vein aga mitte,aga kui sul tõsiselt suur häda selle veiniga,no eks ma siis aitan teda hävitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur nõuanne vb, aga midagi ei muutu, kui sa jääd mossitama. Naudi ise ka kevadet, käi rohkem väljas, ole rõõmus, vähemalt püüa olla. Muuda soengut, osta paar uut hilpu, naudi iseenda ja sõbrannade seltskonda. Mine kuskile kontserdile, üritusele, kuhu iganes. Ela oma elu ja ela seda hästi, rõõmsalt, särasilmselt. Kui mehel ongi mingi naine tekkinud, siis sind sellisena nähes unustab ta teise ja tunneb uuesti huvi sinu vastu. Kui sa ennast austad, enda seltskonda naudid, enda üle rõõmu tunned ja oled rahulolev, siis teeb seda ka tema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted mul on masekas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.