Esileht Pereelu ja suhted Mul on nii kõrini!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mul on nii kõrini!

Postitas:

Ma tõesti ei tea enam mida teha. Täiskasvanud laps, kes elab minu juures ja käib tööl, ei oska lihtsalt elada ega majandada. Minu sissetulek on tema sissetulekust poole väiksem ja iga kuu lõpus tullakse minult raha küsima. Vahepeal tegin südame kõvaks, ega andnud. Eelmise kuu lõpus sai 120 ja täna kandis sellest ainult 50 üle, öeldes, et oli ju haiguslehel ja oli nii vähe tööl ja sai palka nii vähe. Ütlesin, et miks siis minult nii palju tahtis, kui teadis, et vähem palka saab. Eelmise aasta lõpus oli tüli kommunaalmaksude pärast ja ta panustab kommunaalidesse ainult 50 eurot kuus. Ta keeldub kommunaale minuga pooleks maksmast ja kütte eest keeldub üldse maksmast, öeldes, et korterit köetakse ka siis, kui teda kodus pole. Ma ei tea mis on tema loogika ja kui ma siia kirjutaksin, et tahaksin ta välja visata ja koligu kus tahes, siis saan jälle teie käest, et oma lapsi ju ei visata kodust välja. Sellest 120-eurost viimase 20-euro küsimine oli nii, et palun anna, siis ma panen tulevikus sind kõige paremasse hooldekodusse. Vot nii suhtutaksegi minusse. Kui te nüüd arvate, et mul ikka jätkub jõudu- ja tahet edasi elada, siis enam mitte. Tänasin teda selle 50-eestki ja ütlesin ära, et ära enam minult raha küsi. Ma ei tea, kui mind enam ei ole, kuidas ta siis majandama õpib. Vahel mõtlen, oleks hea, kui sealt teisest ilmast näeks, kuidas ta toime tuleb, kui mind enam ei ole.
Kui meil omavahelised tülid tekivad, siis on tal selleks kohe oma arvutis programm olemas, et nuhkida, mida ja kellele ma kirjutan. Detsembris oligi nii, et kõik minu meilid ja FB privaatvestlused olid teada. Ta on seda ka mulle öelnud, et kui ma kavatsen talle midagi öelda, siis kutsub kiirabi ja laseb mind ära viia. Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne. Olengi elanud hirmus, et kui ta teebki nii, mismoodi ma tõestan, kui koju tullakse, et ma pole midagi sellist teinud.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei tea enam mida teha. Täiskasvanud laps, kes elab minu juures ja käib tööl, ei oska lihtsalt elada ega majandada. MiVot nii suhtutaksegi minusse. Kui te nüüd arvate, et mul ikka jätkub jõudu- ja tahet edasi elada, siis enam mitte. Tänasin teda selle 50-eestki ja ütlesin ära, et ära enam minult raha küsi. Ma ei tea, kui mind enam ei ole, kuidas ta siis majandama õpib. Vahel mõtlen, oleks hea, kui sealt teisest ilmast näeks, kuidas ta toime tuleb, kui mind enam ei ole.

Kui meil omavahelised tülid tekivad, siis on tal selleks kohe oma arvutis programm olemas, et nuhkida, mida ja kellele ma kirjutan. Detsembris oligi nii, et kõik minu meilid ja FB privaatvestlused olid teada. Ta on seda ka mulle öelnud, et kui ma kavatsen talle midagi öelda, siis kutsub kiirabi ja laseb mind ära viia. Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne.

Teil ei ole normaalne suhe, ma saadaks ta lahkete sõnadega iseseisvasse ellu. Kindlasti ei annaks talle mingit raha. Kui ta töötab ja on täisealine, leidku endale mõni ahiküttega korter (sest seda ei köeta siis, kui teda seal pole) või tegelikult vahet pole ja majandagu omaette. Ära ma end küll seepärast tapma ei hakkaks, et laps on mulle 70 eurot võlgu ja tänamatu nuhk ja ähvardaja.

+50
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 17:47; 10.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei tea enam mida teha. Täiskasvanud laps, kes elab minu juures ja käib tööl, ei oska lihtsalt elada ega majandada. MiVot nii suhtutaksegi minusse. Kui te nüüd arvate, et mul ikka jätkub jõudu- ja tahet edasi elada, siis enam mitte. Tänasin teda selle 50-eestki ja ütlesin ära, et ära enam minult raha küsi. Ma ei tea, kui mind enam ei ole, kuidas ta siis majandama õpib. Vahel mõtlen, oleks hea, kui sealt teisest ilmast näeks, kuidas ta toime tuleb, kui mind enam ei ole.

Kui meil omavahelised tülid tekivad, siis on tal selleks kohe oma arvutis programm olemas, et nuhkida, mida ja kellele ma kirjutan. Detsembris oligi nii, et kõik minu meilid ja FB privaatvestlused olid teada. Ta on seda ka mulle öelnud, et kui ma kavatsen talle midagi öelda, siis kutsub kiirabi ja laseb mind ära viia. Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne.

Teil ei ole normaalne suhe, ma saadaks ta lahkete sõnadega iseseisvasse ellu. Kindlasti ei annaks talle mingit raha. Kui ta töötab ja on täisealine, leidku endale mõni ahiküttega korter (sest seda ei köeta siis, kui teda seal pole) või tegelikult vahet pole ja majandagu omaette. Ära ma end küll seepärast tapma ei hakkaks, et laps on mulle 70 eurot võlgu ja tänamatu ähvardaja.

Ta on mulle seda ka öelnud, et sa ei saa mind välja visata, sest et ma olen siia sisse kirjutatud.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks osta endale nutitelefon ja pane sellele sõrmejälje või näotuvastuse parool, siis saad privaatselt olla FB ja mujal, kus soovid. Kui sind ähvardatakse tõsimeeli valekaebusega, tuleks see ähvardus fikseerida. Kuupäev ja sõnad kirja panna omale. Miks mitte helistada nõuandetelefonile ja oma hirmudest muredest rääkida. Sularaha ka kodus ei hoia – pole raha ja kõik …

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on mulle seda ka öelnud, et sa ei saa mind välja visata, sest et ma olen siia sisse kirjutatud.

Korter kuulub ainuisikuliselt sulle? Täiskasvanud last ei keela sul keegi välja kirjutada, eesti.ee-s paari klikiga tehtav toiming. Korteri omanik otsustab, kes on tema korterisse sisse kirjutatud ja kes mitte.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 18:01; 11.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks osta endale nutitelefon ja pane sellele sõrmejälje või näotuvastuse parool, siis saad privaatselt olla FB ja mujal, kus soovid. Kui sind ähvardatakse tõsimeeli valekaebusega, tuleks see ähvardus fikseerida. Kuupäev ja sõnad kirja panna omale. Miks mitte helistada nõuandetelefonile ja oma hirmudest muredest rääkida. Sularaha ka kodus ei hoia – pole raha ja kõik …

Kui mingi nuhkimisprogramm on olemas, ei aita siin ka see, et oled kuskilt mujalt oma meilides ja FB-s sees. Ähvardusi ei saa ka ju fikseerida. See on ju sõna sõna vastu ja võidakse valena ikkagi minu vastu kasutada, öeldes lausa, et tal on luulud, ma pole mingeid ähvardusi teinud, et kui mulle midagi öelda julged, lasen su ära viia.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on lähisuhtevägivallaga ja palun, otsi abi.

https://www2.politsei.ee/et/nouanded/lahisuhtevagivald/

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähvardusi ei saa ka ju fikseerida. See on ju sõna sõna vastu ja võidakse valena ikkagi minu vastu kasutada, öeldes lausa, et tal on luulud, ma pole mingeid ähvardusi teinud, et kui mulle midagi öelda julged, lasen su ära viia.

Need on tühjad ähvardused ju. Tal pole sellist võimu ega õigust. Kirjuta ta rahumeeli korterist välja ja saada iseseisvasse ellu. Abi otsimine endale on ka hea mõte.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 17:47; 10.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissekirjutus pole aluseks, et sa ei saa teda välja visata. Kirjuta ta välja eesti.ee kaudu ja vaheta lukud. kui nõudma tuleb, kutsu politsei.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha rahaks, aga see ähvardamine ja manipuleerimine on küll üle igasuguse piiri.
Aga mida ta oma rahaga siis teeb üldse?

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd küll vist veider mõtteavaldus minu poolt…aga mis on vahe, kas laps on 15 või 25 pidades silmas sööki ja makse. Asi on selles et sa ei taha teda enam ülalpidada. ja ega ei peagi. kas aga su kulud on nii palju suuremad elades koos lapsega võrreldes sellega kui sa elaks üksi?

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne. Olengi elanud hirmus, et kui ta teebki nii, mismoodi ma tõestan, kui koju tullakse, et ma pole midagi sellist teinud.

Nii tõestadki, et ei laamenda.
Ja kutsuda ta saab vaid politsei.
Mida ta isegi võiks võimalikult ruttu teha, sest siis oleks selge, et sellise inimesega sa rohkem koos elada ei soovi.
(politseile räägid asja lihtsalt ära, ega nad umbkeelsed ja lollid ei ole; nad on kindlasti varemgi sellist suppi söönud)
Raudselt pead alati kaine olema.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:31; 10.04 22:28; 11.04 08:11; 11.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd küll vist veider mõtteavaldus minu poolt…aga mis on vahe, kas laps on 15 või 25 pidades silmas sööki ja makse. Asi on selles et sa ei taha teda enam ülalpidada. ja ega ei peagi. kas aga su kulud on nii palju suuremad elades koos lapsega võrreldes sellega kui sa elaks üksi?

loomulikult on kahekesi elades kulud suuremad.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise aasta lõpus oli tüli kommunaalmaksude pärast ja ta panustab kommunaalidesse ainult 50 eurot kuus.

Kas ta koju süüa ostab või pead oma palgast teda toitma ka?

Mina oma last kodunt välja ei viskaks, aga igakuise kindla summa küsiksin tema elamiskulude eest küll. Ja raha niisama ei laenaks – st et laenaksin hambaarsti, prillide vms jaoks, aga riiete-jalatsite, väljaskäimiste jms jaoks mitte.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise aasta lõpus oli tüli kommunaalmaksude pärast ja ta panustab kommunaalidesse ainult 50 eurot kuus.

Kas ta koju süüa ostab või pead oma palgast teda toitma ka?

Mina oma last kodunt välja ei viskaks, aga igakuise kindla summa küsiksin tema elamiskulude eest küll. Ja raha niisama ei laenaks – st et laenaksin hambaarsti, prillide vms jaoks, aga riiete-jalatsite, väljaskäimiste jms jaoks mitte.

Sööb oma raha eest, aga niipalju kui mina näinud olen, toitub ainult pitsadest ja pelmeenidest. Nii, et kulusid mul suuremaid pole, sest vett ja elektrit läheb mul ju endal ka. Kuhu tema raha kulub, seda sain mujalt teada ja ütlesin talle ka eelmise kuu lõpus, et müü oma aktsiad ära. Ostab LHV aktsiaid, et äkki saab nende eest kunagi rikkaks ja korteri osta. Välja ma teda kirjutada ei saa, sest elame sotsiaalpinnal.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne. Olengi elanud hirmus, et kui ta teebki nii, mismoodi ma tõestan, kui koju tullakse, et ma pole midagi sellist teinud.

Nii tõestadki, et ei laamenda.

Ja kutsuda ta saab vaid politsei.

Mida ta isegi võiks võimalikult ruttu teha, sest siis oleks selge, et sellise inimesega sa rohkem koos elada ei soovi.

(politseile räägid asja lihtsalt ära, ega nad umbkeelsed ja lollid ei ole; nad on kindlasti varemgi sellist suppi söönud)

Raudselt pead alati kaine olema.

Mina olen alati kaine. Heal juhul kord kuus üks siider. Või isegi kord kvartalis. Ega need politseid ka kõikidest asjadest ikka aru saa. Mul tuttaval naisterahval olid kaks sõpra külas. Ühega tekkis siis tüli ja see üks sõpradest lõi naisele sinika silma alla ja naine kutsus politsei, aga mida purjus sõbrad siis tegid, kui politsei kutsumiseks läks. See sõber, kes naist peksis, palus teisel sõbral omale terava asjaga pähe lüüa, et siis politseile valetada, et naine lõigi teda esimesena. Nii et ei saa mina siin ka midagi tõestada. Olen parem vait ja kannatan, aga nüüdsest teen südame täielikult kõvaks ega anna ühtegi senti. Samas olen ma nii kurb ega taha olemaski olla.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline asi poleks võimalik, et endale muu pind üürida või osta ja laps sinna sotsiaalkorterisse jätta? Edaspidi mõistagi maksab kõik kulud ise, äkki õpibki lõpuks majandama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttaval naisterahval olid kaks sõpra külas. Ühega tekkis siis tüli ja see üks sõpradest lõi naisele sinika silma alla

Ära rohkem endast räägi!

Alul vägivallatsejast poeg ja sotsiaalmaja, siis naistega joomingu käigus kaklevad “tuttavad” ja kelmid pealekauba, see nimekiri ei lõpe hästi…

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:31; 10.04 22:28; 11.04 08:11; 11.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sotsiaalkorter, saab siis ehk ka sotsiaaltöötajaga nõu pidada?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttaval naisterahval olid kaks sõpra külas. Ühega tekkis siis tüli ja see üks sõpradest lõi naisele sinika silma alla

Ära rohkem endast räägi!

Alul vägivallatsejast poeg ja sotsiaalmaja, siis naistega joomingu käigus kaklevad “tuttavad” ja kelmid pealekauba, see nimekiri ei lõpe hästi…

Tõin lihtsalt näite, millest mulle üks füüsilise vägivallaohvriks sattunud naine rääkis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline asi poleks võimalik, et endale muu pind üürida või osta ja laps sinna sotsiaalkorterisse jätta? Edaspidi mõistagi maksab kõik kulud ise, äkki õpibki lõpuks majandama.

400-eurose sissetulekuga ei ole mul võimalik midagi üürida ja kusagile pärapõrgusse ma ka elama ei lähe, kus 10-euro eest korterit üürida saaks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahab väljakutset tehes valetada, et laamendasin jne. Olengi elanud hirmus, et kui ta teebki nii, mismoodi ma tõestan, kui koju tullakse, et ma pole midagi sellist teinud.

Nii tõestadki, et ei laamenda.

Ja kutsuda ta saab vaid politsei.

Mida ta isegi võiks võimalikult ruttu teha, sest siis oleks selge, et sellise inimesega sa rohkem koos elada ei soovi.

(politseile räägid asja lihtsalt ära, ega nad umbkeelsed ja lollid ei ole; nad on kindlasti varemgi sellist suppi söönud)

Raudselt pead alati kaine olema.

Miks peab teemaalgataja kaine olema? Oma kodus võib igaüks alkoholi pruukida. Miks on üldse vaja teemaalgatajal midagi tõestada? Laps on ju täisealine, seega lastekaitset ei pea kartma ja kui täisealine isik soovib elada koos vägivallatsejaga, siis ei keela seda ka ükski seadus. Kui laps isegi pöörduks kuskile ametkonda sellise väitega, et ema vägivallatseb, siis soovitataks tal lihtsalt ära kolida. Teemaalgataja mure oleks sellega ju lahendatud?

Selleks, et teha vägivallakuriteo vastast avaldust politseisse, on ikka mingeid tõendeid ka vaja. Muidu võiks ju igaüks suvalt politseisse pöörduda ja öelda, et keegi, kes ei meeldi, tuli kallale.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:34; 11.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan, et sellised asjad on võimalikud – laps terroriseerib ema, nuhib tema arvutis, ähvardan n.ö. äraviimisega.
Minu emaarmastus saaks küll otsa- kirjutaks ta välja, vahetaks lukud, paneks korteri valve alla ja kõik! Elagu kus tahab, kui tema tuleb mind ähvardama.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline asi poleks võimalik, et endale muu pind üürida või osta ja laps sinna sotsiaalkorterisse jätta? Edaspidi mõistagi maksab kõik kulud ise, äkki õpibki lõpuks majandama.

400-eurose sissetulekuga ei ole mul võimalik midagi üürida ja kusagile pärapõrgusse ma ka elama ei lähe, kus 10-euro eest korterit üürida saaks.

Sotsiaaltöötajaga oled rääkinud antud olukorrast? Kui ei, siis miks? Vaevalt, et nemad näeksid põhjust, miks su poeg üldse sinuga sotsiaalpinnal elada tohiks, kui tema sissetulek on kõrgem, kui toimetulekupiir.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 18:01; 11.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab teemaalgataja kaine olema? Oma kodus võib igaüks alkoholi pruukida.

Sest ka oma kodus tekkivate probleemide puhul, kui politsei on asjasse segatud, ja on SÕNA SÕNA VASTU olukord, siis usutakse pigem seda poolt, kes on kaine.
Purjus mees peksab naist – usutakse naist jne.
Saada sa aru? Minu väide ei peaks haavama sind kuidagi, pruugi aga terviseks edasi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:31; 10.04 22:28; 11.04 08:11; 11.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi. See ongi nüüd see pärandatav vaesus ja toimetulematus. See on läbinisti haige suhe ja ma ennustan, et see jätkub, sest need kaks inimest ei oska toime tulla, nagu ema ees, nii poeg järel. Ja see on tulnud juba eelmistest põlvedest kaasa.
Täielik hullumaja ikka.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike. On 2 varianti, et kas oled oma lapse totaalselt ära hellitanud, et ta selline mölakas on või talle minevikus kõvasti haiget ja häbi teinud ja maksab nüüd kätte sulle.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ongi see teine või isegi kolmas Eesti

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti saad peksa ka, kui raha ei anna.
otsi abi. alusta sotsiaaltöötajast.
politsei üldiselt peretülidesse ei sekku.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike. On 2 varianti, et kas oled oma lapse totaalselt ära hellitanud, et ta selline mölakas on või talle minevikus kõvasti haiget ja häbi teinud ja maksab nüüd kätte sulle.

Kolmas variant on ka. Poeg on nartsissist.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:27; 11.04 13:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mul on nii kõrini!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.