Esileht Pereelu ja suhted Mul on nii kõrini!

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Mul on nii kõrini!

Postitas:

Kolmas variant on ka. Poeg on nartsissist.

Ta ei küsinud, mis diagnoosiga ta poeg on (selge see, et on), vaid küsis, et mida ta saaks teha. Saad vahest aru?

Nüüdseks on selgunud ka lisainfo, et tegu on sotsiaalpinnaga (ei saa kedagi välja visata) ja sissetulek 400€.
Mina sellisel juhul mõtleksin vist ise välja kolimisele. Milleks tuleb suurendada sissetulekut, ehk siis kas hankida lisatöö või parem töö.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:31; 10.04 22:28; 11.04 08:11; 11.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti saad peksa ka, kui raha ei anna.

otsi abi. alusta sotsiaaltöötajast.

politsei üldiselt peretülidesse ei sekku.

Mõtlesin just sama et võib eskaleeruda et ema kolakat saab poja käest.
Arvan ka et sissetulekut suurendada võib üsna raske olla sest kui sissetulek 400 ja elatakse sots pinnal siis selge see et haridus ei võimalda paremat sissetulekut.
Arvan isegi et pojal pole sissetulekut või tahtmist et endale isegi oma sots pind hankida kui kuu lõpus raha küsib. Tundb ka et see aktsiate jutt on mingi udu jutt, see pidev raha puudus viitab mingile sõltuvusele, sain aru et ei joo siis jääb üle näiteks kasiino sõltuvus.
Mina isegi ei oska midagi soovitada, võib ju minna sots töötaja jutule oma looga.
Oleks täitsa huvitav kui siin keegi sots töötaja kirjutaks mida inimene võiks teha sellises olukorras.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on veel teha nii: see täiskasvanud laps annab, nagu ma aru saan, emale (või on siin tegu isaga?) 50 euri kuus kommunaalide jaoks ja ise küsib kuu lõpus vanemalt raha laenuks, mida ta siis tagasi ei suuda maksta.

Ok, tee nii: võtad selle 50 auri ja paned enda poolt juurde nagu alati nii palju, et kommunaalid ja igasugused arved saavad makstud. Siis võtad ülejäänud raha oma kontolt välja (kui sinna üldse miskit jäänud on) ja peidad ära, ise teatad “lapsele”, et sinu raha on viimse sendini otsas. Võid anda talle tõestuseks oma pangakaardi, las püüab sellega automaadist raha välja võtta, kui seal peal miskit pole.

Teine võimalus on teha endale veel teine konto, kuhu lased oma 400 kanda ja sellele pojale või tütrele sellest ei räägi, ütledki ainult alati, et näed, rah aon jälle otsas, kontol pole sentigi… Sellel praegusel põhikontol siis. Sellele saad ju ise palga kättesaamisel kanda nt 50 euri ja rohkem pole vajagi. Süüa ostad ainult endale.

Ja kõigepealt otsi tõesti üles mõni sotsiaaltöötaja või küsi ohvriabist vms, et kuhu või kelle poole sa saaksid üldse pöörduda nõu saamiseks.

Ega see täiskasvanud järglane sul päris normaalne pole. Mingi jama peab teil seal olema, normaalsed inimesed niiviisi ei käitu.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 11:19; 12.04 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise inimese arvutisse nuhkvara paigaldamine on muide ka kuritegu, nii et massin kaenlasse & politseisse kaebama. Kes esimesena kaebab, kaebab paremini.

Nii yldiselt: teemaalgataja, helista, kui ulguda tahad. Sain aru kyll, kes, mis & kuidas.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub libateema. Sellises olukorras inimese kirjaoskus peaks olema oluliselt kesisem.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 11.04 12:58; 11.04 13:18; 23.04 10:10; 23.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd küll vist veider mõtteavaldus minu poolt…aga mis on vahe, kas laps on 15 või 25 pidades silmas sööki ja makse. Asi on selles et sa ei taha teda enam ülalpidada. ja ega ei peagi. kas aga su kulud on nii palju suuremad elades koos lapsega võrreldes sellega kui sa elaks üksi?

See vahe ongi, et see laps peaks juba ise ennast toitma ja ema kaelas elamine on ebaõiglane; lisaks nõuab ta emalt raha eluks mittevajalikeks kulutusteks ja ähvardab ema, asi, mida 15aastased reeglina ei tee.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 11.04 12:58; 11.04 13:18; 23.04 10:10; 23.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab teemaalgataja kaine olema? Oma kodus võib igaüks alkoholi pruukida.

Sest ka oma kodus tekkivate probleemide puhul, kui politsei on asjasse segatud, ja on SÕNA SÕNA VASTU olukord, siis usutakse pigem seda poolt, kes on kaine.

Purjus mees peksab naist – usutakse naist jne.

Saada sa aru? Minu väide ei peaks haavama sind kuidagi, pruugi aga terviseks edasi.

Ja mis siis saab? Kui ema ei ole umbjoobes ja agressiivne politsei saabudes, ei vii teda keegi kuskile ja tõenäoliselt soovitataksegi väidetaval ohvril endal ära minna. Lahendus olemas ju. Ega politsei päris lolli mängima ka ei hakka ja kui väljakutse ajal ohtu ei paista olevat, jätab patrull asja sinnapaika ja läheb minema.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:34; 11.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub libateema. Sellises olukorras inimese kirjaoskus peaks olema oluliselt kesisem.

Miks? Et kui elatakse sotsiaalpinnal = puudulik haridus/rumalus?

Aga äkki on teemaalgatajal hoopis mingi tervisehäda/puue/töövõimetus, et ei saa suuremat palka ja paremat elukohta.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:27; 11.04 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub libateema. Sellises olukorras inimese kirjaoskus peaks olema oluliselt kesisem.

Miks? Et kui elatakse sotsiaalpinnal = puudulik haridus/rumalus?

Aga äkki on teemaalgatajal hoopis mingi tervisehäda/puue/töövõimetus, et ei saa suuremat palka ja paremat elukohta.

Sa näed maailma üsna mustvalgelt, oma mudelite järgi. Sotsiaalpind ja sissetulek ei ole siinkohal oluline.
Kuid kirjaoskaja ja suhteliselt hea eneseväljendusvõimega inimene peaks olema olnud suuteline oma poega paremini kasvatada.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 11.04 12:58; 11.04 13:18; 23.04 10:10; 23.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see laps õpiks võiks ta emalt südamerahuga ülalpidamist nõuda. Veel 3 aastat vähemalt. Siis oleks puhtalt ema mure otsida uusi võimalusi. Nutaks ja teeks seaduskuulekana ületunde näiteks. Kuhu 18 a. noor selle raha paneb, see ei ole enam ema otsustada!

Kui aus olla, siis on see kummaline, emal oli siiani lapse peale võimalus kulutada 540 eur+ lastetoetus ja nüüd nutab oma 50 või 100 eur taga. Nii ei saa ju! Laps lõpetagu töötamine ja tuletagu emale söögi alla ja söögi peale tema kohustusi meelde. Perevägivallast on asi antud loos ikka väga kaugel.

0
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa näed maailma üsna mustvalgelt, oma mudelite järgi. Sotsiaalpind ja sissetulek ei ole siinkohal oluline.
Kuid kirjaoskaja ja suhteliselt hea eneseväljendusvõimega inimene peaks olema olnud suuteline oma poega paremini kasvatada.

Sinu maailmanägemus on mustvalge maailmanägmuse musternäide. Inimene võib olla kirjaoskaja samal ajal terviseprobleemidega, mis võib omakorda edasist põhjustada. Ka mina tundsin teemalgataja ära ja võin kinnitada, et antud teema ei ole liba.

Nõu on sulle raske anda, teemaalgataja. Võibolla tõesti tasuks sotisaaltöötajale olukorda kirjeldada, ehk tema suudab aidata? Laps eraldi elama, saagu ise hakkama nagu teised terved töölkäivad inimesed saavad. Ma usun, et ta võtab sul varem või hiljem mõistuse pähe ja hakkab hakkama saama.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 14:56; 11.04 15:02; 11.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see laps õpiks võiks ta emalt südamerahuga ülalpidamist nõuda. Veel 3 aastat vähemalt. Siis oleks puhtalt ema mure otsida uusi võimalusi. Nutaks ja teeks seaduskuulekana ületunde näiteks. Kuhu 18 a. noor selle raha paneb, see ei ole enam ema otsustada!

Selle, et see laps just 18 on, mõtlesid sa ise välja, teemalgataja ei öelnud. Kui ma nüüd õigesti arvutan, siis peaks see laps saama poole aasta pärast 20.

Ja antud juhul see laps ei õpi. Nii et mingit põhjust emalt raha nõuda tal ei ole. Antud olukorras ei ole absoluutselt oluline, kui palju õppivate noorte vanemad oma lapsi toetavad.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 14:56; 11.04 15:02; 11.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te lapse vanuse välja mõtlesite? Teemaalgatuses on ju kirjas, et tegmist on täiskasvanud lapsega. Kust tulevad 15a ja 18a ja peagi 20a vanused?

Teemaalgataja peaks pöörduma sots.töötaja poole, kelle kaudu ta sots.pinnale elama sai.
Ma arvan, et täiskasvanud laps, kes käib juba tööl (sots.pinnale elama asudes võib-olla ei olnud veel täisealine või ei käinud tööl), ei olegi võib-olla üldse lubatud seal elama või siis ei ole enam lubatud ühel pinnal elama – tegu on ju hetkel kahe erineva leibkonnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te lapse vanuse välja mõtlesite? Teemaalgatuses on ju kirjas, et tegmist on täiskasvanud lapsega. Kust tulevad 15a ja 18a ja peagi 20a vanused?

Teemaalgataja peaks pöörduma sots.töötaja poole, kelle kaudu ta sots.pinnale elama sai.

Ma arvan, et täiskasvanud laps, kes käib juba tööl (sots.pinnale elama asudes võib-olla ei olnud veel täisealine või ei käinud tööl), ei olegi võib-olla üldse lubatud seal elama või siis ei ole enam lubatud ühel pinnal elama – tegu on ju hetkel kahe erineva leibkonnaga.

No mina isiklikult tunnen seda teemaalgatajat. Tean ka ta laste vanuseid. Aga see, kust 18 tuli, ma küll ei tea. Keegi lihtsalt oletas.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 14:56; 11.04 15:02; 11.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju küll, aga see on kõik sinu enda kasvatuse vili. Seega süüdistada pole sul kedagi ja keegi teine peale sinu enda pole kohustatud sind ka selles asjas abistama.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju küll, aga see on kõik sinu enda kasvatuse vili. Seega süüdistada pole sul kedagi ja keegi teine peale sinu enda pole kohustatud sind ka selles asjas abistama.

Teemaalgataja ei süüdista ju, vaid küsib nõu lihtsalt. Ja kui üks täiskasvanud inimene ähvardab ja terroriseerib teist täiskasvanut, siis on see politsei teema igatahes, olenemata nende sugulusest.
Teemaalgataja, tunnen Sulle kaasa ja loodan, et leiad lahenduse. Hea on see, et Sa leiad, et olukord ei ole normaalne, siis on võimalik seda ka muuta. Mul on enda perest negatiivsem näide: minu pensionärist ema toetab juba 10 aastat minu töötut joodikust venda, kes elab küll eraldi, aga ema maksab ta korterikulud, ostab süüa ja annab isegi raha alkoholi ostmiseks. Vend ei mõtlegi tööle minna (raske ju ja segab joomist). Emaga olen korduvalt püüdnud rääkida, aga tema hakkab mulle siis oma “ema südamest” rääkima jms, kuidas mina olen kalk inimene ja pereliikmeid peab ikka toetama jne. Ta ei saa üldse aru, et perspektiivis ta teeb asja ainult hullemaks oma toetamisega. Nii et jah, esimese asjana lõpeta raha andmine, ütle, et sul ei ole ja kõik (teine pangakonto vajadusel on hea mõte).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on enda perest negatiivsem näide: minu pensionärist ema toetab juba 10 aastat minu töötut joodikust venda, kes elab küll eraldi, aga ema maksab ta korterikulud, ostab süüa ja annab isegi raha alkoholi ostmiseks. Vend ei mõtlegi tööle minna (raske ju ja segab joomist). Emaga olen korduvalt püüdnud rääkida, aga tema hakkab mulle siis oma “ema südamest” rääkima jms, kuidas mina olen kalk inimene ja pereliikmeid peab ikka toetama jne. Ta ei saa üldse aru, et perspektiivis ta teeb asja ainult hullemaks oma toetamisega.

See läheb nüüd teemast kõrvale, aga mul sama näide võtta: mu isa vend oli joodik, kes elas oma isa (minu vanaisa siis) kulul, ja kui vanaisa suri, siis ta ei osanud ka endaga midagi peale hakata, vajus aga sügavamale põhja, lasi pettusega korteri käest võtta ja lõpuks oli sisuliselt kodutu. Mu vaene tädi (tema õde), kes on ka hea südamega inimene, oli pere vanim laps ja harjunud teiste eest hoolitsema, teda siis toitis ikka ja aitas, kuidas oskas. Tulemus? Onu jäi purjus peaga kuskile tänavale magama, sai kopsupõletiku ja sellesse ta suri. Tädi aga elas üle suure südamevalu (tema väikevend ikkagi ju). Kellele sellest abi oli? Oma isale tegi mu joodikust onu ju ka rohkem südamevalu kui rõõmu.

See kõik aga näitab ilmekalt, kuidas hea südamega inimesed on enda hea südame ohvrid ja teevad palju nende heaks, kes seda tegelikult ei vääri. Neid lihtsalt kasutatakse ära. Teemaalgatajal ju sama lugu.

Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis keegi, kes teemaalgatajat tunneb, väidab, et tollel on veel lapsi. Huvitav, kas need ei taha/saa emale toeks olla ja teda kuidagi aidata?

Ja teate, öelge, mida tahate, aga minu arust ei ole normaalne see, kui vanaks ja väetiks jäänud vanemaid enda juurde ei võeta. Ma saan aru, kui on olukord, kus ise ei tule vanainimese hooldamisega toime, aga kui vanainimese hooldamine ei sisalda erivajadusi, siis võiks ikka oma vanemate eest hoolitseda nii nagu nemad hoolitsesid meie eest, kui meie olime lapsed. Mõnedel pole vist kübekestki armastust ega austust vanemate vastu (räägime siinkohal ikkagi “tavalisest” perekonnast, mitte alko- või vägivallaprobleemidega jms peredest). Aga tundub, et paljud arvavadki, et kui nemad on saanud oma elu peale, siis neid ei huvitagi nagu väga, kuidas vanemad hakkama saavad.

Muidugi, siinse teema “kangelane” tundub keelduvat oma elu peale minemast, tahabki ema kulul liugu lasta. See võimalus tuleks temalt ära võtta.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 11:19; 12.04 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli minugi suguseltsis pere, kus 40-aastane pojake hellasti hoolitses oma vana liitpuudega ema eest — iga kuu ilmus pinsipäeval kohale, nuias raha & tõmbas uttu. Pärast ema surma kadus mehelaadne toode yldse orbiidilt, aga ega keegi omastest teda taga ka ei igatse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid kõiki heade nõuannete eest ja tänan ka neid, kes süüdistasid mind, et ise olen loll ja et oma vitsad peksavad. Suured tänud ka sarkasmi eest, et vaatamata sellele, et ma ei oma kõrgharidust, oskan ma enamvähem ilma vigadeta kirjutada. Kuna ma ei ole ka lugemisoskust unustanud, siis loen ma raamatuid, ajalehti ja ajakirju ja see aitab väga palju, et õigekirjaoskust säilitada ja arendada.

Mul ei ole olnud vahepeal aega sellesse enda tehtud teemasse vastata, kuna mul on ka selliseid pereliikmeid, kellel pean osadel tööpäevadel kell 8-19 silma peal hoidma jne.

Teise arveldusarve avamisele olen isegi mõelnud ja kindlasti teen selle ära. Sotsiaalpinna sain, kui laps oli alaealine. Nüüd oleks vist ainukene võimalus samal pinnal lasta mõlemile, nii minule, kui minu täiskasvanud lapsele lasta teha eraldi üürileping. See aga oleks ka kahe otsaga asi, sest siis hakkab ta selle üle jaurama, et tema ikkagi ei maksa nii palju vett ega elektrit. Eks ma mõtlen siin igasuguseid asju.

Nuhkimisasjad on tal enda toas, enda arvutis ja sealt ta pääseb minu FB- ja meilidele ligi. Kui teda kodus pole, saab hiljem oma arvutist kõike lugeda, mida mina enda arvutist praegu teile siia ka kirjutan.

Kuna mul on niigi jubedad unehäired, siis seda raskem on mul hommikuti ärgata, kui teises toas mängitakse üle neti mingit sõjamängu ja karjutakse hommikuni. Sellised asjad toimuvad siis, kui tal järgmine päev puhkepäev on.

Me ei ole mitte keegi ilma vigadeta ja nii pole seda ka mina ja tunnistan, et olen liigagi leebe olnud, ega julge oma sõna maksma panna, et minu kodus kehtivad minu reeglid.

Tervislikel põhjustel ma enda sissetulekut kahjuks suurendada ei saa, aga kui tervis vähegi võimaldab, siis olen mõnel kuul 100-euro eest tööd teinud.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.04 17:28; 10.04 17:49; 10.04 18:02; 10.04 20:45; 10.04 20:51; 11.04 00:00; 11.04 00:03; 12.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid kõiki heade nõuannete eest ja tänan ka neid, kes süüdistasid mind, et ise olen loll ja et oma vitsad peksavad. Suured tänud ka sarkasmi eest, et vaatamata sellele, et ma ei oma kõrgharidust, oskan ma enamvähem ilma vigadeta kirjutada. Kuna ma ei ole ka lugemisoskust unustanud, siis loen ma raamatuid, ajalehti ja ajakirju ja see aitab väga palju, et õigekirjaoskust säilitada ja arendada.

Mul ei ole olnud vahepeal aega sellesse enda tehtud teemasse vastata, kuna mul on ka selliseid pereliikmeid, kellel pean osadel tööpäevadel kell 8-19 silma peal hoidma jne.

Teise arveldusarve avamisele olen isegi mõelnud ja kindlasti teen selle ära. Sotsiaalpinna sain, kui laps oli alaealine. Nüüd oleks vist ainukene võimalus samal pinnal lasta mõlemile, nii minule, kui minu täiskasvanud lapsele lasta teha eraldi üürileping. See aga oleks ka kahe otsaga asi, sest siis hakkab ta selle üle jaurama, et tema ikkagi ei maksa nii palju vett ega elektrit. Eks ma mõtlen siin igasuguseid asju.

Nuhkimisasjad on tal enda toas, enda arvutis ja sealt ta pääseb minu FB- ja meilidele ligi. Kui teda kodus pole, saab hiljem oma arvutist kõike lugeda, mida mina enda arvutist praegu teile siia ka kirjutan.

Kuna mul on niigi jubedad unehäired, siis seda raskem on mul hommikuti ärgata, kui teises toas mängitakse üle neti mingit sõjamängu ja karjutakse hommikuni. Sellised asjad toimuvad siis, kui tal järgmine päev puhkepäev on.

Me ei ole mitte keegi ilma vigadeta ja nii pole seda ka mina ja tunnistan, et olen liigagi leebe olnud, ega julge oma sõna maksma panna, et minu kodus kehtivad minu reeglid.

Tervislikel põhjustel ma enda sissetulekut kahjuks suurendada ei saa, aga kui tervis vähegi võimaldab, siis olen mõnel kuul 100-euro eest tööd teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid kirjaoskaja ja suhteliselt hea eneseväljendusvõimega inimene peaks olema olnud suuteline oma poega paremini kasvatada.[/quote]

Muidugi, halvasti käituvad ja/või psüühikahäirega lapsed kasvavad ainult kirjaoskamatute ja kehva väljendusvõimega vanemate peredes.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus siin kirjas oli, et poeg 15aastane? Täisealine pidi ju olema.
Soovitus, et anna oma pangakaart tõestuseks et konto tühi. Mida kuradit, midagi ei pea sa tõestama. Poeg on Täisealine, räägi sotsiaaltöötajaga, see ei ole normaalne mida poeg sinuga teeb. Sedasi sellised manipulaatorid tekivadki. Ära lase ennast ära kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi, halvasti käituvad ja/või psüühikahäirega lapsed kasvavad ainult kirjaoskamatute ja kehva väljendusvõimega vanemate peredes.

Psüühikahäirega laps ei pea võrduma kasvatamatu lapsega. Kui on täiskasvanud lapsel tõsine isiksusehäire, siis kirjaoskaja inimene peaks tegelikult suutma abi leida.

Paganas, inimesed, õppige tsiteerima nii, et te märgendeid asjatult maha ei kustuta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 11.04 12:58; 11.04 13:18; 23.04 10:10; 23.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, aga teemaalgataja, nuhkimise vastu sa saad ennast kaitsta esiteks nii, et lähed oma arvutiga IT spetsi juurde ja palud tal järgi uurida, kas ja milline nuhkvara on sinu arvutisse pandud ja kuidas seda eemaldada.
Kui sellise teenuse eest maksmine käib sulle üle jõu, siis võid ka ise proovida oma arvutist nuhkvara eemaldada (oleneb, mis arvuti sul on, oletan, et siiski Windowsiga)
https://support.microsoft.com/et-ee/help/129972/how-to-prevent-and-remove-viruses-and-other-malware
https://arvutiturve.wordpress.com/tag/nuhkvara-eemaldamine/

Kuid küsi kindlasti ka sotsiaaltöötaja käest, kas sul oleks võimalik saada sellisel puhul IT abi. Ma ei tea, kas selline teenus on olemas, aga tundub loogiline.
Kui muu ei aita, tuleb sul arvutile Windows uuesti peale lasta ja kõvaketas vanadest andmetest tühjaks teha.
Igal juhul tee politseile avaldus ka oma privaatsuse rikkumise kohta, sest teise inimese arvutis nuhkimine ON privaatsuse rikkumine.

Ja lõpuks vaheta kindlasti ära kõikide oma kontode (google, microsoft, facebook, jne) paroolid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 11.04 12:58; 11.04 13:18; 23.04 10:10; 23.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mul on nii kõrini!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.