Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mul on pärimine ajamata.

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mul on pärimine ajamata.

Postitas:

Ohh, rahu mu emakese hingele! Tegelikult ei ole siin ilus neid asju lahata. Olin lihtsalt endast väljas. Kõned mingite aegade tagant muudkui tulevad nagu pommirahe ja ma ei suuda selle teemaga tegeleda. Ma ei taha nendega rääkida ja kohtuda enam! See on suur kergendus, et ma ei peagi! Eks kui notarisse helistan, siis nad ikka ütlevad, et peaks ära tegelema. Tõenäoliselt peaksingi, aga hea, et saan ise valida aja. Kasvõi àastate pärast! Hing on liiga valus veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.02 14:12; 10.02 15:03; 10.02 15:51; 10.02 16:27; 10.02 16:40; 10.02 17:32; 10.02 21:14; 10.02 21:54; 10.02 23:05; 10.02 23:09; 10.02 23:14; 12.02 22:30; 12.02 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või kinnistu või mets vmt olla endiselt surnud ema nimel? Keegi teeb trahvi?

sest keegi peab ju maamaksu maksma nende pealt. Ja kui selle kinnistu pärija ise sureb, siis tema pärijad peavad selle ikkagi korda ajama.

Te ei oska kohaliku omavalitsuse vastavale töötajale emaili saata, et soovite ise maamaksu maksta? No peab ikka tõeline lumehelbeke olema …!!!

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 14:17; 10.02 15:19; 10.02 20:42; 10.02 23:22; 11.02 13:40; 11.02 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, rahu mu emakese hingele! Tegelikult ei ole siin ilus neid asju lahata. Olin lihtsalt endast väljas. Kõned mingite aegade tagant muudkui tulevad nagu pommirahe ja ma ei suuda selle teemaga tegeleda. Ma ei taha nendega rääkida ja kohtuda enam! See on suur kergendus, et ma ei peagi! Eks kui notarisse helistan, siis nad ikka ütlevad, et peaks ära tegelema. Tõenäoliselt peaksingi, aga hea, et saan ise valida aja. Kasvõi àastate pärast! Hing on liiga valus veel.

Tunnen sulle kaasa! On kole, et selliseid inimesi olemas on ning oled nendega pidanud lähedalt kokku puutuma. See alatus on veel lisaraskus lisaks ema surmale, kuid sellega on küll nii, et aeg selle haava parandab. Anna aega.
Mina isiklikult muidugi tahan alati asjad ära lõpetada kiirelt – parem õudne lõpp kui lõputu õudus, ning võtaksin selle pärimise asja kiirelt ette, kuid inimesed on erinevad. Sina tee täpselt nii, nagu sulle endale sobib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või pangaarve oma mõne euroga kõduneda? Pangale ju teada antud surmatunnistuse alusel, et konto omanikku enam pole.

Kusagil ei ole kirjutatud, et jutt on paarist eurost. Kui ma kunagi pärimisasju hakkasin ajama, oli pärandaja arvetel 210 tuhat eurot.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 14:39; 10.02 20:07; 11.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina pöördud enda kodu lähedase notari poole ja tema ajab kõik asjad korda s.h. suhtleb ka sugulastega. Sina oled lihtsalt üks pärijatest, ma ei saa üldse aru, miks sa arvad, et pead teistega suhtlema.
Notari juurde on võimalik minna lihtsalt konsultatsioonile, kus ta selgitab sulle asja lahti, kas on vaja midagi teha või ei. Ja mis see kõik maksab. Selline ebakonstruktiivne hala ei muuda olukorda mitte üks raas korrastatumaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks ei või kinnistu või mets vmt olla endiselt surnud ema nimel? Keegi teeb trahvi?

sest keegi peab ju maamaksu maksma nende pealt. Ja kui selle kinnistu pärija ise sureb, siis tema pärijad peavad selle ikkagi korda ajama.

Te ei oska kohaliku omavalitsuse vastavale töötajale emaili saata, et soovite ise maamaksu maksta? No peab ikka tõeline lumehelbeke olema …!!!

kesse loll maksab maamaksu kinnistu eest, mis pole isegi ametlikult tema nimel?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või kinnistu või mets vmt olla endiselt surnud ema nimel? Keegi teeb trahvi?

sest keegi peab ju maamaksu maksma nende pealt. Ja kui selle kinnistu pärija ise sureb, siis tema pärijad peavad selle ikkagi korda ajama.

Te ei oska kohaliku omavalitsuse vastavale töötajale emaili saata, et soovite ise maamaksu maksta? No peab ikka tõeline lumehelbeke olema …!!!

kesse loll maksab maamaksu kinnistu eest, mis pole isegi ametlikult tema nimel?

Mina.
Kuna keegi teine ei saa mingigi viguriga minu lapsepõlve kodu omanikuks siis pole ka pärimisega viitsinud end vaevata. Aga samas ei soovi pärimise järgselt saada riigilt %-ga maksunõuet maamaksu näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 14:17; 10.02 15:19; 10.02 20:42; 10.02 23:22; 11.02 13:40; 11.02 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna keegi teine ei saa mingigi viguriga minu lapsepõlve kodu omanikuks siis pole ka pärimisega viitsinud end vaevata. Aga samas ei soovi pärimise järgselt saada riigilt %-ga maksunõuet maamaksu näol.

sul on suur võimalus jääda sellest lapsepõlvekodust üldse ilma.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:23; 11.02 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna keegi teine ei saa mingigi viguriga minu lapsepõlve kodu omanikuks siis pole ka pärimisega viitsinud end vaevata. Aga samas ei soovi pärimise järgselt saada riigilt %-ga maksunõuet maamaksu näol.

sul on suur võimalus jääda sellest lapsepõlvekodust üldse ilma.

Huvitav küll, kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 14:17; 10.02 15:19; 10.02 20:42; 10.02 23:22; 11.02 13:40; 11.02 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et keiss on selles, et suri mingi vanamees, kelle pärand (50% kuurist ja surnud autodest) on vaja sinul vastu võtta (kuna oled oma ema ainupärija).
Kui sa seda 50% kuuri ei soovi vastu võtta, siis on järgmine küsimus: kas sul on lapsi? Kui lapsi pole, siis saad loobuda pärandi vastuvõtmisest. Kui lapsed on, siis peaks ikkagi saama loobuda, aga laste isa peab siis ka loobumisele alla kirjutama.

Võid ka pärandi ju vastu võtta ja näiteks 1 euroga selle vanamehe tütrele müüa? Siis saab vanamehe sugulaste seas kätši rohkem.

Lahe.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et keiss on selles, et suri mingi vanamees, kelle pärand (50% kuurist ja surnud autodest) on vaja sinul vastu võtta (kuna oled oma ema ainupärija).

Kui sa seda 50% kuuri ei soovi vastu võtta, siis on järgmine küsimus: kas sul on lapsi? Kui lapsi pole, siis saad loobuda pärandi vastuvõtmisest. Kui lapsed on, siis peaks ikkagi saama loobuda, aga laste isa peab siis ka loobumisele alla kirjutama.

Võid ka pärandi ju vastu võtta ja näiteks 1 euroga selle vanamehe tütrele müüa? Siis saab vanamehe sugulaste seas kätši rohkem.

Lahe.

pärandist ta enam loobuda ei saa. loobuda saab 3 kuu jooksul.
https://v1.juristaitab.ee/et/parimismenetluse-labiviimine/kuidas-toimub-parandist-loobumine

küll võib ta vabalt ära blokkide nende sugulaste kõned, ta ei pea absoluutslet nende inimestega suhtlema. las nad algatavad ise selle pärimise, kui nii suur valu on seda kuuri ja autoromusid kätte saada. küll siis notar, kelle poole nad pöörduvad, ise teemaalgatajaga ühendust võtab.
ja mina uuriks küll, mis moodi see Sinu sundosa pärimise avaldus niimoodi soiku jäi. avaldus on ju sisse antud enne ema surma, võimalik, et saad ise neile sugulastele koti pähe tõmmata hoopis 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et keiss on selles, et suri mingi vanamees, kelle pärand (50% kuurist ja surnud autodest) on vaja sinul vastu võtta (kuna oled oma ema ainupärija).

Kui sa seda 50% kuuri ei soovi vastu võtta, siis on järgmine küsimus: kas sul on lapsi? Kui lapsi pole, siis saad loobuda pärandi vastuvõtmisest. Kui lapsed on, siis peaks ikkagi saama loobuda, aga laste isa peab siis ka loobumisele alla kirjutama.

Võid ka pärandi ju vastu võtta ja näiteks 1 euroga selle vanamehe tütrele müüa? Siis saab vanamehe sugulaste seas kätši rohkem.

Lahe.

pärandist ta enam loobuda ei saa. loobuda saab 3 kuu jooksul.

https://v1.juristaitab.ee/et/parimismenetluse-labiviimine/kuidas-toimub-parandist-loobumine

küll võib ta vabalt ära blokkide nende sugulaste kõned, ta ei pea absoluutslet nende inimestega suhtlema. las nad algatavad ise selle pärimise, kui nii suur valu on seda kuuri ja autoromusid kätte saada. küll siis notar, kelle poole nad pöörduvad, ise teemaalgatajaga ühendust võtab.

ja mina uuriks küll, mis moodi see Sinu sundosa pärimise avaldus niimoodi soiku jäi. avaldus on ju sisse antud enne ema surma, võimalik, et saad ise neile sugulastele koti pähe tõmmata hoopis ????

Mul on see sundosa pärimise avaldus täiesti olemas jah ja notar lubas edastada selle sealsele notarile. Aga see pole enam tegelikult oluline, ema ju enam ei ole. Aga kummaline on tõesti, et seda lihtsalt ignoreeriti. Aitäh toetuse eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.02 14:12; 10.02 15:03; 10.02 15:51; 10.02 16:27; 10.02 16:40; 10.02 17:32; 10.02 21:14; 10.02 21:54; 10.02 23:05; 10.02 23:09; 10.02 23:14; 12.02 22:30; 12.02 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ajaks oli ta juba jõudnud mu ema kontolt pea 4000 eur välja võtta.

Kui see inimene tegi ema eluajal ema konto lagedaks, siis on kahjuks olemas ka võimalus, et ta on ema nimele võlgu võtnud. Sa peaksid pärimise algatama koos pärandvara inventuuriga ja kui selgub, et võlgu on palju, siis pärandist kogu komplektiga loobuma.

Kas ma sain õigesti aru, et korter on juba sinu nimele kirjutatud ema eluajal? Siis ei puutu pärimine sellesse. Et aga ema mehe võlgu mitte pärida, peaksid sa kindlasti asjad ametlikuks ajama. Usun, et korralik notar aitab sul vältida mehe sugulastega suhtlemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:46; 12.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et see on kius, kuid minu kõik piirid on ületatud. Mis saab, kui jätangi asjad lihtsalt niisama?

Sa võid saada enda kaela nende sugulaste kuurialuse maamaksu võlad. Iseenda huvides, aja see asi korda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:46; 12.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh. Selle peale ma ei mõelnud, et ta tõesti ka laenu võis võtta. Samas id kaart oli siiski minu käes, pangakaart jäi emal koju haiglasse minnes. Pean jah selle pärimise ära tegema. Samas, nende sugulastega ma vast ikkagi suhtlema ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.02 14:12; 10.02 15:03; 10.02 15:51; 10.02 16:27; 10.02 16:40; 10.02 17:32; 10.02 21:14; 10.02 21:54; 10.02 23:05; 10.02 23:09; 10.02 23:14; 12.02 22:30; 12.02 23:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mul on pärimine ajamata.