Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on tort

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Mul on tort

Postitas:
Kägu

Mul on tort. säilivus on veel 3 päeva. Olen suur magusasõber ja pool torti korraga ära süüa pole mingi probleem Probleem on vaid kalorid. Kuidas ma seda torti võiks süüa nii et läheks vähem paksuks. Ma ise mõtlen, et kui ma sööks pool täna ja teise poole homme korraga. Mitte 3 päeva järjest ja iga söögikorraga.
või “summa ei sõltu liidetavate järjekorrast”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paki kotikesse kaasa ja mine jooksma. Jookse 2 päeva jutti ja vahepeal söö seda torti jupikestena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul sööd priske tüki torti, päev otsa liigud, õhtul lubad endale midagi väikest ja lahjat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul söö kolmandik või pool torti, lõunaks suppi ja õhtuks aurutatud lillkapsast/brokkolit või toorsalatit (ilma õli ja kastmeteta), oleneb kuidas kõht kannatab.
Ja päeval liiguta end hoolega.
Siis juhtub see, et kui saadki kaloreid päeva jooksul rohkem kui vaja, ei saa sa neid vähemalt õhtul enne magama minekut kui organismil selle kaloriportsuga midagi teha pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina sööks kogu tordi korraga
ma ei usu et kõht korraga kõike seda seedida suudab ja midagi jääb imendumata. võibolla läheb isegi kõht lahti.
kui sööd tukükese haaval siis kindlasti imenduvad kõik kalorid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane tort akna peale päikese kätte. Las ta seisab seal vähemalt 4 päeva. Siis söö nii palju, kui kannatad, ja ülejäänu kaloreid ei lisa ja tarbitud kalorid peaks ka peagi väljuma.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

No üks tort ei tee küll midagi. Juhul kui sa muidugi juba paks ei ole.
Keera see tort nahavahele ja rahu majas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paki kotikesse kaasa ja mine jooksma…

…ja poeta tee peal mõnda konteinerisse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et söö esimesel päeval pool, teisel pool, ja kolmandal mine poodi, osta uus tort ja söö sellest samuti pool.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kutsu sõbrad külla, las panustavad ka tordi ärasöömisesse. Miks sul on terve tort üldse ühe inimese peale? Keegi töi ja keeldus söömast? Või ostsid ise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on süg. külmas 1 Vanilla Ninja pulgajäätis. Söön seda 5 päeva, igal õhtul amps või kaks. Rohkem ei luba.

Olen 10 kg ülekaalus ka, tegelen sellega (enne oli 30 kg ülekaalu), aga igal õhtul vajan seda pisikest magusalaksu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üks lutsukomm. Igal õhtul panen korraks suhu, siis jälle paberisse tagasi. Kaalun 52 kilo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma valiks vist pigem strateegia süüa igal toidukorral üks tükk torti ja valida muud toidud lahjemad, aga ma olen selline inimene ka, kes ühe korraga väga palju magusat süüa ei taha. Küll aga tahaks tihti süüa 🙂 Ja täiesti võimalik on koostada menüü, kus igal toidukorral saab torti süüa, aga kaalus juurde ei võta. Pikas perspektiivis see muidugi tervisele hea pole.

Oletame, et torditükk on 350 kcal. Sööksin:
1. Hommikusöögiks tükk torti + must kohv = 350 kcal.
2. Lõunaks supp (kui pole just koorega tehtud püreesupp, siis jääb normaalne ports 300 kcal piiresse) + tükk torti = 650 kcal.
3. Vahepalaks 300 g maasikaid = 100 kcal.
4. Õhtusöögiks mõned keedetud värsked kartulid tilliga, ahjus küpsetatud kalatükk, toorsalat (kokku max 500 kcal) + tükk torti = 850 kcal.
Kokku 1950 kcal, s.t minu jaoks täiesti normaalne päevane kaloraaž. Ülejäänud tükid söödaksin pereliikmetele või sõpradele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on süg. külmas 1 Vanilla Ninja pulgajäätis. Söön seda 5 päeva, igal õhtul amps või kaks. Rohkem ei luba.

Olen 10 kg ülekaalus ka, tegelen sellega (enne oli 30 kg ülekaalu), aga igal õhtul vajan seda pisikest magusalaksu.

Üldiselt nulltolerants on lihtsam ja efektiivsem kui selline koera saba lõikamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oletame, et torditükk on 350 kcal. Sööksin:
1. Hommikusöögiks tükk torti + must kohv = 350 kcal.
2. Lõunaks supp (kui pole just koorega tehtud püreesupp, siis jääb normaalne ports 300 kcal piiresse) + tükk torti = 650 kcal.
3. Vahepalaks 300 g maasikaid = 100 kcal.
4. Õhtusöögiks mõned keedetud värsked kartulid tilliga, ahjus küpsetatud kalatükk, toorsalat (kokku max 500 kcal) + tükk torti = 850 kcal.

“Kuidas saada skinny fatiks”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti süüa pigem hommikul/päeva alguses. Pool torti korraga tundub liiga suur kogus, ma pole kindel kas organism seda seedida suudab, ma sööks veerand hommikul ja teise veerandi lõuna paiku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Söö lihtsalt see tort ära nii kuidas isu on 😀 kui sa just iga päev uut ei osta, siis mis see ikka teha saab… ajutiselt kaal tõuseb veidi, küll ta jälle tagasi läheb, kui muidu tervislikult süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta kätte ja söö korraga nii palju, et süda paha (kasvõi terve tort korraga). Kindel, et tükk aega enam sellist torti ei taha. Tõenäoliselt ei suudagi korraga rohkem kui paar tükki süüa, juba süda paha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

söö üks tükk ära ja viska ülejäänu minema.
kui rahast kahju hakkab mõtle kui palju trenniklubikaart maksab.
kui tordist kahju hakkab, mõtle palju pead hiljem liikuma, et neist kaloritest lahti saada.
ja mis põhiline, mõtle, et sinna on klaasitäis suhkrut sisse valatud, kas tarbiksid klaasitäie suhkrut vabatahtlikult?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on üks lutsukomm. Igal õhtul panen korraks suhu, siis jälle paberisse tagasi. Kaalun 52 kilo.

Meenud stseen Cougar Townist, kus peategelane paneb šokolaadi suhu, loeb kolmeni ja sülitab välja 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vii naabritele 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahan torti, aga kõik nad on jubedad keemiapommid. Ise ka teha ei viitsi.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on tort