Esileht Kodunurk Mulgi Häärber

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mulgi Häärber

Postitas:

Mulgi Häärber ehk siis vanadekodu Hallistes Viljandimaal
Kas keegi oskab selle koha kohta mingit tagasisidet anda?
Kuidas töötajad, kuidas ruumid jne?
Piltide järgi tundub vaikne ja rahulik mõnusa aiaga kohake.

Hetkel neil vaba koht ja saaksin oma vanaisa sinna paigutada. Aga internetis 0 infot selle koha kohta.

NB! Käod, tulistage nüüd kommentaaridega, et olen südametu ja raha peal väljas ja ei hooli oma vanaisast jnejnejne. Aga kahjuks on olukord selline, et vanaisa on voodihaige ning kaalub 120 kilo. Lisaks ka kõige hullem – dementsus.. Ja kahjuks tõesti ei käi mu jõud temast üle. Sellepärast otsingi talle parimat võimalikku kohta ja teen põhjaliku eeltööd.

Seega, kui sa midagi teemakohast vastata ei oska, siis palun leia omale teine teema kus oma arvamust avaldada!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema oli seal peaaegu aasta- lahkus eelmise aasta oktoobrikuus meie hulgast. Minul jätkub vaid kiidusõnu. Koht on hubane, looduskaunis kohas. Toad on normaalsed, mõõdukalt hubased. Inimesed kellega kokku puutusin olid igati meeldivad, ehkki mu vanaema polnud alati kõige lihtsam hoolealune. Tal olenes tujust ja tervisest, kuidas personali suhtus: näiteks oli tige, kui sunniti pesema jne. Mina julgustan südame rahuga oma vanaisa sinna panema- hooldekodud ju selleks ongi, kui enam muidu ei saa. Minu vanaema näiteks tahtis ise minna- ta sai aru, et enam ise hakkama ei saa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled oma vanemate laps ja eks kuidas küla koerale nii koer külale. Kõik on kasvatuse küsimus. Raha eest võib kõike teha ja raha nimel tehakse ka kõike.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled oma vanemate laps ja eks kuidas küla koerale nii koer külale. Kõik on kasvatuse küsimus. Raha eest võib kõike teha ja raha nimel tehakse ka kõike.

Sa häbematu inimene. Kas sa üldse tead, mida tähendab dementse inimese hooldamine? Suure tõenäosusega mitte.
Teemaalgatajale- väga viisakas ja kena koht, samuti töötajad. Kui võimalus on, siis muidugi võta see koht vastu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled oma vanemate laps ja eks kuidas küla koerale nii koer külale. Kõik on kasvatuse küsimus. Raha eest võib kõike teha ja raha nimel tehakse ka kõike.

Tundub, et sina ei vii ka oma lapsi lasteaeda ega kooli vaid kasvatad-õpetad neid kodus, ise loomulikult mitte tööl käies, sest lähedastele peab ju pühenduma? Samuti lõikad sa ise oma juuksed, parandad auto ja vahetad katuse, sest teisi inimesi (eriti spetsialiste) ei saa ju ometi usaldada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Mulgi Häärber