Esileht Pereelu ja suhted Mulle ei meeldi sõbranna mees.

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Mulle ei meeldi sõbranna mees.

Postitas:

Mismoodi ma seda sõbrannale viisakalt ütelda saaksin?
Ma ei hakka lahkama siin täpsemalt, miks ta mees mulle ei meeldi.
Ta lihtsalt on kegelt öeldes ülbe ja liiga uhke.
Ja minul ning mõndadel ühistel tuttavatel veel, on ebamugav temaga ühes seltskonnas viibida.

Aga kuidas ma seda ütlen sõbrannale, ilma et ta pahandaks, solvuks vms.
Ma ise oleksin küll natuke pettunud, kui keegi minu mehe kohta nii arvaks. Kuid mis valikud mul siis on?
Lihtsalt silm kinni pigistada ja kannatada ära need koosviibimised?
Ma ei tea.. ei tahaks eriti.
Aga sõbrannaga koos tahaks olla küll..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 10:33; 25.03 12:01; 25.03 15:27; 26.03 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu sõbrannadele ei meeldi minu mees ka.. ja ma ei ütle seda mehele ealesgi, oh seda solvumist kui ütleksin. Ja saan ise täitsa aru, et mu mehega raske seltskonnas olla, sellepärast üritangi teistega suhelda, kui mu mees tööl või oma sõprade/vanemate juures.
Kui su sõbranna mehe käitumist ja pinget mis üleval ei taju siis on ta küll pime. Aga jah ega oma mehele ei lähe ütlema, et me sooviksime ilma sinuta aega veeta, kui ta veel ülbe iseloomuga..siis ei jõua ära kuulata…nii, et sooovitan sobitada kohtumised sõbrannaga ajale, kui ta mehel muud tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsik teema. Pole sinu asi avaldada arvamust sõbranna mehe kohta, kui sul talle otseseid etteheiteid pole. Ülbus ja uhkus võib vabalt ka ainult sinu peakeses eksisteerida. Öelda seda ilma sõbrannat solvamata pole vist võimalik. Ja mis oleks sinu ütlemise eesmärk? Kui sa arvad, et sõbranna peaks mehe maha jätma sinu luulude pärast, oled puhta soe peast. Või et sõbranna ei võtaks meest kaasa koosviibimistele? Ta peaks ikka oma mehele lojaalne olema. Võid ju proovida korraldada naisteõhtuid, kuhu mõlemad ilma meesteta tulete.
Äkki sa oled lihtsalt armukade sõbranna mehe peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütleks küll sõbrannale, et mulle ta mees ei meeldi. Ütleks lihtsalt, et tahaks ainult kahekesi koos midagi teha, ilma meesteta. Milles probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsik teema. Pole sinu asi avaldada arvamust sõbranna mehe kohta, kui sul talle otseseid etteheiteid pole. Ülbus ja uhkus võib vabalt ka ainult sinu peakeses eksisteerida. Öelda seda ilma sõbrannat solvamata pole vist võimalik. Ja mis oleks sinu ütlemise eesmärk? Kui sa arvad, et sõbranna peaks mehe maha jätma sinu luulude pärast, oled puhta soe peast. Või et sõbranna ei võtaks meest kaasa koosviibimistele? Ta peaks ikka oma mehele lojaalne olema. Võid ju proovida korraldada naisteõhtuid, kuhu mõlemad ilma meesteta tulete.
Äkki sa oled lihtsalt armukade sõbranna mehe peale? [/tsitaat]

Sa vist oled ise puhta soe!
Miks ma peaksin olema tema mehe peale armukade? See on küll napakas varijant.
Ma ei ole ainuke kellele too mees ei meeldi.
Kas teil endal oleks mugav olla sellises olukorras-
On istumine, meie kodus siis näiteks.
Külas on veel 2 perekonda peale meie. Ning siis veel sõbranna oma mehega. Väike seltskond ühesõnaga. Tema mees lihtsalt istub ja põrnitseb kõiki ja kõike. Kellegiga midagi ei räägi, isegi meie meestega ei leia ühiseid teemasid. Tagant järgi siis pärast sõbranna käest kuulen, et tema mehele ei meeldinud see ja too asi.

Mis tundega ma peaksin siis edaspidi kutsuma teda koos mehega veel külla? Kui talle ükski asi ei sobi. Tema käitumisest teen ka järelduse et meie seltskond talle ka ei sobi, lisaks kõigele muule. Ja ma tõesti ei ole ainuke kes nii arvab/tunneb. Teised sõbrad samamoodi räägivad tema kohta.
Tõesti mu sõbranna on mulle väga kallis ja meil enamus koosviibimisi ongi sellised kus ollakse kellegil külas ja koos peredega. seega on mul imelik talle ütelda, et ärgu oma meest võtku kaasa.
Ja sõbrannaga omaette kohtume ka, kuid harva. Mingi lahenduse ju võiks asjale leida, et kõigil oleks hea.
Valik on ka see, et ma ei kutsu jah sõbrannat ka enam külla, kuid see pole minu jaoks lahendus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 10:33; 25.03 12:01; 25.03 15:27; 26.03 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu sõbrannale ka minu mees ei meeldinud – ja nüüd ei ole me enam sõbrannad. see oli sõbranna valik.
mehega oleme koos 15.a., 10.a. abielus ja väga õnnelikud oleme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:23; 26.03 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa vist oled ise puhta soe!
Miks ma peaksin olema tema mehe peale armukade? See on küll napakas varijant.
Ma ei ole ainuke kellele too mees ei meeldi.
Kas teil endal oleks mugav olla sellises olukorras-
On istumine, meie kodus siis näiteks.
Külas on veel 2 perekonda peale meie. Ning siis veel sõbranna oma mehega. Väike seltskond ühesõnaga. Tema mees lihtsalt istub ja põrnitseb kõiki ja kõike. Kellegiga midagi ei räägi, isegi meie meestega ei leia ühiseid teemasid. Tagant järgi siis pärast sõbranna käest kuulen, et tema mehele ei meeldinud see ja too asi.

Mis tundega ma peaksin siis edaspidi kutsuma teda koos mehega veel külla? Kui talle ükski asi ei sobi. Tema käitumisest teen ka järelduse et meie seltskond talle ka ei sobi, lisaks kõigele muule. Ja ma tõesti ei ole ainuke kes nii arvab/tunneb. Teised sõbrad samamoodi räägivad tema kohta.
Tõesti mu sõbranna on mulle väga kallis ja meil enamus koosviibimisi ongi sellised kus ollakse kellegil külas ja koos peredega. seega on mul imelik talle ütelda, et ärgu oma meest võtku kaasa.
Ja sõbrannaga omaette kohtume ka, kuid harva. Mingi lahenduse ju võiks asjale leida, et kõigil oleks hea.
Valik on ka see, et ma ei kutsu jah sõbrannat ka enam külla, kuid see pole minu jaoks lahendus. [/tsitaat]

VARIJANT = VALE
VARIANT = ÕIGE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks ta peaks sulle meeldima, ega ta sinu mees ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu sõbranna ütleks mulle, et talle ei meeldi minu mees ja ma peaks valima, kumba maha jätta, siis jätaksin sõbranna maha ja valiksin mehe. Kui sa oled õige sõbranna, siis sa ei mõtleks nii labaselt ja mustvalgelt ja saaksid aru, et su sõbrannal on õigus elada oma elu ja armastada meest, kes TALLE meeldib ja kellega TAL on hea. Sinu arvamus küll korda ei lähe. Seltskonnas püüa olla selle mehega viisakas, ja rohkemat ei oota sult keegi. Ja lisaks võiksid sa tunnistada, et sa oled veidike lesbi, sest ma ei usu, et probleem on selles mehes, probleem on selles, et sul on oma sõbranna vastu tunded ja sa ei taha teda jagada, aga tema pole lesbi ja sul pole õigus tema elu korraldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu sõbrannale ka minu mees ei meeldinud – ja nüüd ei ole me enam sõbrannad. see oli sõbranna valik.
mehega oleme koos 15.a., 10.a. abielus ja väga õnnelikud oleme.
[/tsitaat]
Minu sõbranna mees alandas ja ahistas mind korduvalt, muidu ma talusin teda küll. Aga kui ma lõpuks selle väga isikliku ahistamise vastu kõvemini häält tõstsin, käskis mees sõbrannal valida – tema või mina. Nüüd ei ole mul enam sõbrannat.
Mina ei pane inimesi selliste valikute ette…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see pole mingi ime, et paljud lapsepõlvesõbrad kaugenevad, kui pered loodud. Just sel põhjusel, et sõprade/sõbrannade elukaaslastega lihtsalt ei klapita – ja siis luuakse ka uued sõbrasuhted, kellega pereti läbi käia.

See on pigem väga tavaline.

No muidugi saab suhelda ka omavahel, aga kui lapsed väiksemad, siis see võib olla keeruline.

Meie pere on ka ausaltütelda nii mõnegi sõbraga suhted distantseerinud, sest ühel mees ei oska juua ja teisel naine on ilge fuuria ja hakkab oma meest alati teiste ees võtma. Tüütu. Ei viitsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega teemaalgataja ju ei olegi soovinud,et tema sõbranna selle mehe maha jätaks. Issand,kus te osad selle küll välja loete, eriti viimane kägu. Juuudas,lesbi. No sellise asja peale annab ikka tulla,ausõna.On ka minul üks sõbranna,kelle naine mulle ei meeldi. Jah lugesid õigesti,NAINE ei meeldi. Ja ei meeldi ta mitte ainult mulle vaid kõigile,eranditult. Just oma üleoleva ja kõrgi ning labase suhtumise poolest. Oleme seda ka sõbrannale öelnud ja ta saab aru meist. Katsub alati asjad nii sättida,et võimalikult vähe teda meie sekka tuua. Kõik on rahul. Sinu jutu järgi oleme siis kõik koos oma tutvuskonaga lesbid ja mehed on siis naistevihkajad?
Probleem on antud hetkel selles,et kuidas viisakalt öelda sõbrannale,et tema mees käitub veidikene üleolevalt. Ja seda mitte ainult ühe konkreetse inimese suhtes, vaid kogu seltskonna. Sõbranna soovib leida lahendust, mis sobiks kõigile. Mingist lahku minekust ega elu korraldamisest ei ole poole sõnaga ka juttu olnud.

Ennem,kui ehk hakkate sõbrannale seda ütlema proovite korra veel kaasata meest kogu seltskonda. Kui ei õnnestu siis on asi tõesti tolles mehes. On heaga proovitud,ei sobi. Eks siis olgu selline edasi. Kui sõbranna on arusaaja inimene,siis mõistab teid ja proovib asja omalt poolt ka lahendada kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bueno kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega teemaalgataja ju ei olegi soovinud,et tema sõbranna selle mehe maha jätaks. Issand,kus te osad selle küll välja loete, eriti viimane kägu. Juuudas,lesbi. No sellise asja peale annab ikka tulla,ausõna.On ka minul üks sõbranna,kelle naine mulle ei meeldi. Jah lugesid õigesti,NAINE ei meeldi. Ja ei meeldi ta mitte ainult mulle vaid kõigile,eranditult. Just oma üleoleva ja kõrgi ning labase suhtumise poolest. Oleme seda ka sõbrannale öelnud ja ta saab aru meist. Katsub alati asjad nii sättida,et võimalikult vähe teda meie sekka tuua. Kõik on rahul. Sinu jutu järgi oleme siis kõik koos oma tutvuskonaga lesbid ja mehed on siis naistevihkajad?
Probleem on antud hetkel selles,et kuidas viisakalt öelda sõbrannale,et tema mees käitub veidikene üleolevalt. Ja seda mitte ainult ühe konkreetse inimese suhtes, vaid kogu seltskonna. Sõbranna soovib leida lahendust, mis sobiks kõigile. Mingist lahku minekust ega elu korraldamisest ei ole poole sõnaga ka juttu olnud.

Ennem,kui ehk hakkate sõbrannale seda ütlema proovite korra veel kaasata meest kogu seltskonda. Kui ei õnnestu siis on asi tõesti tolles mehes. On heaga proovitud,ei sobi. Eks siis olgu selline edasi. Kui sõbranna on arusaaja inimene,siis mõistab teid ja proovib asja omalt poolt ka lahendada kuidagi.[/tsitaat]

Lõpuks ometi üks mõistlik inimene!
Tänud nõuande eest! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 10:33; 25.03 12:01; 25.03 15:27; 26.03 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua see mees ja sõbranna koos on olnud? On võimalus, et mees tunneb ennast teie seltskonnas veel võõrana ja seepärast on esialgu kohmetu ning varjab seda kõrgi oleku taha. Ehk ta ajapikku sulandub, kui õpib teid ja teie teda tundma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles see uhkus ja ülbus väljendub? Kas ta räägib nii nagu ülbe ja uhke inimene?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 16:02; 25.03 16:03; 25.03 16:19; 25.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla sellele sõbranna mehele ei meeldi sina üldse ja sellepärast ta seltskonnas selline ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 16:02; 25.03 16:03; 25.03 16:19; 25.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on sõbranna mees ju? Tema on selle mehe endale valinud ja temale sobib- ma ei usu, et ta hakkaks sinu mõtteavalduse pärast meest maha jätma- ja kui ta seda teeks oleks ta äärmiselt rumal.
Kui sa austad sõbrannat siis austad ka tema valikuid ja ei kritiseeri ka tema meest ja pigistadki silma kinni, kui see mees on ühises seltskonnas teiega.
Mulle nt ei meeldi mehe vend, aga pole midagi elan üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kunagi üks endine sõbranna ütles mu uue mehe kohta, et nii kole mees ja kas sul temaga igav ei hakka või. Ma mõtlesin küll, et krt vahi enda tölli. Tema mees paljude inimeste jaoks päris rõve elukas. Minu meest vähemalt paljud inimesed just kiidavad ja peavad kenaks. Enam ma ei suhtle nii rumala inimesega ka. Ei tunne puudust ka. Selle igava ja koleda mehega elan juba aastaid koos ja olen väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 16:02; 25.03 16:03; 25.03 16:19; 25.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Milles see uhkus ja ülbus väljendub? Kas ta räägib nii nagu ülbe ja uhke inimene?[/tsitaat]No teemaalgataja juba kirjeldas ju. See kaabakas ei olevat uude seltskonda tulles kuigi jutukas olnud. Ei pannud silmi ka kinni ega suunanud isegi pilku kombekalt maha, vaid söandas ringi vaadata. Puhas ülbus ju! Tagatipuks ei olevat talle veel mingi asi meeldinud. Ju ta ei saanud aru, et mittemeeldimise monopol on selles seltskonnas puhtalt teemaalgataja ja tema sõprade käes, uustulnukale peab igal juhul kõik meeldima! Ei, loomulikult ei ole sellise mölaka jaoks selles seltskonnas enam kohta! Kuidas küll sõbranna nii mõistmatu on, et sellest aru ei saa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajast ilmselt veel raskem uhtum, sest mulle ei meeldi sõbranna tütar. Meie ise oleme 40+, see tütar on 21. Ma ei saa aru, nad teevad absoluutselt kõike emaga koos. Kuna mina hakkasin selle naisega sõbrustama (ja ma tõesti tahan temaga suhelda, mul ei olegi teisi sõbrannasid), siis nüüd on nii, et me teeme kõike kolmekesi. Külas käib ta mul samuti koos tütrega. Aga mina ei taha, sest miks ma peaksin 21-aastase neiuga sõbrannatama, ma ei vaja seda ja ei taha.
Ka ei tea, kuidas seda oma sübrannale öelda. Ilmselt pean selle tandemiga leppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul sa teemaalgataja oled ju täitsa napakas! Mul oleks su sõbranna asemel väga hea meel, kui sinust lahti saaks üldse. Ma tema asemel poleks sinuga üldse suhtlema hakanudki pigem.
Minu mees on ka just selline, et ta pole suhtleja ja ta vot just jah, tunnebki ennast võõras seltskonnas ebamugavalt ja võib mõnele ajukääbikule tunduda ,et on ülbe ja uhke. Sinusugused võiks ennast väheke harida parem, mitte leiutada lollusi välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 16:02; 25.03 16:03; 25.03 16:19; 25.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei pruugi ka mu tuttavatele esialgu meeldida, sest ta on väga kinnine (ja tegelikult häbelik), samas väga tark ja irooniliste naljadega ja ei taju alati, millises seltskonnas kuidas käituda. Kui teda tundma õpitakse, saadakse aru, kui hea ja abivalmis inimene ta on ja kui huvitav vestluspartner. Ehk siis mehel on pigem sotsiaalne oskamatus uutes seltskondades loomulikult käituda, mitte ei pea ta end teistest paremaks ega ole ülbe.

Nii et ma soovitaks sõbrannalt asja sõbralikult uurida – nt küsida, kas ta mees on talle rääkinud, et teda häirib midagi teie seltskonna juures, kuna teile on jäänud mulje, et ta mehel on teiega igav, või ongi mees kinnisemat sorti, kes small-talki ei oska, kuid võib muidu siiski hea inimene olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on see inimesele väga raske kui tema kaaslane teistega läbi ei saa. Antud teemas tundub mees küll lihtsalt oskamatu suhtleja olevat, mitte tingimata uhke ja ülbe.
Mul oli ka kunagi selline mees, kes oli seltskonnas üsna igav ja vahest osade inimestega oli lubamatult ülbe jälle. Läks puha konfliktidesse erinevate inimestega. See mõjutas omakorda minu suhtlemist teistega, sest tundsin et pean ikka oma mehele lojaalne olema ja seega teistesse suhetesse läks kiil sisse. Väga ebameeldiv kogemus. Lõpuks läksin sellest mehest lahku ka.
Nüüd on mul jälle selline mees, kes saab kõigiga sama hästi läbi nagu ma ise ja elul on kohe teine värv. Väga hea on olla sellises suhtes.
Mul endal on üks sõbranna, kelle mees võib ka suhteliselt nõme olla. Ja ma pean tunnistama, et näiteks koos nendega reisile ei läheks ma juba selle mehe pärast. Sõbranna ise on ülitore ja hea inimene. Aga mees on tal selline, kes üldiselt normaalne, aga vahest hoopleb nii, et on piinlik kuulata. Eriti suur jama on siis kui lastel midagi juhtub, siis ta alati kargab mõne külas oleva lapse kraesse ja süüdistab toda, kuigi ta ise ei näinud mis juhtus. Seda on ikka väga piinlik jälgida. Ja vahest saab sõbranna peale vihaseks ja tujutseb teiste nähes ja kuuldes.
Suhtleme ikka, aga mitte nii palju kui suhtleks ilma selle meheta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ei meeldi ka minule ühe sõbranna mees – imestasin, et oma suht normaalse mehe vahetas selle mehe vastu. Aga abielus juba varsti 10.a. ja kui on õnnelik – siis minu kurta ei mitte meeldida , ega mina temaga abielus ei ole. aga vähem suhtleme küll nüüd see tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:23; 26.03 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see tõesti uhkus ja ülbus, kui inimene tuleb meie seltskonda ja talle EI SOBI rääkida kellegiga juttu. Miks sa siis üldse tuled?
Ja see ülbus väljendub pigem rohkem selle järgi, et ta tagantjärgi kui on külas meil käinud siis kommenteerib minu sõbrannale meie kombeid ja eluaset negatiivsetes toonides. (hiljem sõbranna räägib sellest mulle) Keegi ei käsi ju sellel inimesel seal meie seltskonnas ja majas viibida, kui talle selle juures midagi ei meeldi. Tõesti milleks üldse siis kaasas jõlkuda?
Ma ei leia, et oleksin mingi paha tegelane, kui soovin lihtsalt, et minu koju ei tuleks sellised ülbed ninatargad, kes tekitavad lõbusas seltskonnas paksu õhku.
Ja sõbranna võib muul ajal teha selle mehega mis tahab, tema elu ju. Lihtsalt tahaksingi talle viisakalt ütelda, et ta tuleks edaspidi ilma meheta minule külla. Kui ta seda teha ei saa või ei soovi siis nii ongi. Midagi pole teha. Igaüks teeb ise oma valikud. Kui tema on selle mehega õnnelik siis las nad olla koos muidugi, pole minu asi midagi ütelda.
Minu asi on ainult ütelda siis, kui ma ei soovi ebameeldivaid inimesi oma koju. See kehtib kõigi ebameeldivate inimeste kohta, vahet pole on ta sõbranna mees või mõni muu tuttav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 10:33; 25.03 12:01; 25.03 15:27; 26.03 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et teemaalgataja sai lihtsalt solvatud sellest, et tema kodu (tekstis väljendatud kui eluase) ja isik sattus võõra mehe kriitika ohvriks.

See on mõistetav – eks me oleme oma kodu loonud nn oma näo järgi, oma kodu on meie kindlus ja kui keegi seda kommenteerib (negatiivses võtmes), siis see tundub rünnakuna meie turvalisusele.

Aga ma olen üsna veendunud, et kui mees oleks oma naisele ja see hiljem oma sõbrannale öelnud, et talle kohutavalt meeldis see kodu ja need inimesed, siis oleks see mees automaatselt tore tundunud. Naistele on küllalt omane tahe meeldida, saada kiita oma välimuse, vaimukuse, küpsetusoskuse ja kaunilt seatud kodu eest. Aga me ei tohiks kohe absoluutselt hukka mõista inimesi, kellele me ei meeldi.

Pisut ma olen hämmeldunud teemaalgataja sõbranna avameelsusest öelda nii täpselt välja oma mehe arvamusavaldusi. Ta pidi ometi aimama, et solvab sellega oma sõbrannat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oleks otse sõbrannaga rääkimine kergenduseks kõigile. Ma arvan, et sõbranna mehel oleks ainult hea meel, kui teda teie seltskonda kaasa ei veetaks. Eks vedas sõbranna ta kaasa vastu mehe tahtmist.

Teine võimalus on uurida natuke mehe tausta – mis hobid ja huvid tal on. Ja siis ennast natuke asjaga kurssi viia, et oskaks asjalikke küsimusi küsida. Olen tähele pannud, et inimesed muutuvad hästi elavaks või jutukaks, kui teised nende hobide/huvide kohta pikemalt uurivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kunagi selline uhke ja kergelt ülbe mees. Lisaks muud probleemid. Mina aga olin kõrvuni armunud ja ei pannud tähele neid asju. Minu hea sõbranna ütles ka otse mulle, et mis sa selles jobus küll leiad? Aga siis ma ei võtnud teda kuulda. Aastaid hiljem kirusin, et sel ajal ei võtnud teda kuulda. See mees keeras mu elu totaalselt peeessee ja mul on kahju raisatud ajast. Samas eks see on selline delikaatne teema, et ega ilmselt sõbranna sind kuulda ei võtaks ja mõtleks ka umbes nii, et ahh, mida sina ka tead. Samas kõrvalseisjad võivad märgata asju, mida ise suure armastuse tuhinas ei märka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu sõbranna sinuga nii avameelselt jagas oma mehe kommentaare, siis ootab ka sõbranna sinult ausust ja avameelsust. Kui sa otse ei suuda öelda, siis võiksid enne maad uurida, kuidas sõbranna sellise jutu peale reageerib:

\”Nii imelik, mulle tundus nagu su mehel oleks meie seltskonnas ebamugav olnud? Kas me ei meeldi talle? Selline mulje jäi. Kui ta ei taha meile külla tulla, siis ta ei pea. Kõik inimesed ei sobigi omavahel kokku\”.

Mine tea, äkki see mees ise ei tahaks enam tulla. Mul oli kord selline isend, mul oli väga piinlik tema pärast ja seetõttu ma hakkasin teda sellistest üritustest välja jätma. Ma ei saanud end vabalt tunda kui ta kõrval teisi põrnitsesja üleolevalt teiste peale turtsatas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Mulle ei meeldi sõbranna mees.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.