Esileht Pereelu ja suhted Mulle meeldib keegi ja ma ei tea mida peale hakata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Mulle meeldib keegi ja ma ei tea mida peale hakata

Postitas:

Mulle meeldib üks mees, nii väga meeldib ja ma tahaksin et ma meeldiksin talle ka, ja ma olen nii õnnetu, et ma ei oska midagi peale hakata.

Ta elab minuga ühel tänaval ja juba mitu kuud me aegajalt trehvame, juhuslikult, ja siis me vestleme, selline small talk aga vahel on vestlused pikemad. On maininud et tal on eks (jutu sees et käis eksiga kuskil), räägib üldse endast palju, mis tegi või kuidas päev läks. Ja minustki juba teab ühtteist, nagu ikka jutu sees. Teab kindlasti et olen üksi (olen rääkinud et viin lapsed nende isa juurde vms). Tal on ka laps (peaaegu täiskasvanud).

Ja ta meeldib mulle nii väga, lausa valus on. Ma ei saa reguleerida seda millal me kohtume, sest see on nii juhuslik. Me vestlused on nii juhuslikud. Ta on väga tore ja avatud, hea suhtleja ja vb ma tõlgendan tema toredust valesti, seega isegi kui ta alati rõõmsalt minuga juttu jääb rääkima, ma ikkagi eeldan et tema minu vastu huvi ei tunne. Mis teebki mind nii õnnetuks.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäev toodad 20-30 mõttetut teemat, palju sa palka selle jama eest saad?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 pole siia ammu kirjutanud. Nõustun, et teema on tõesti mõttetu ja jutt seosetu, aga minu jaoks nii oluline ja ma lausa piinades, nagu teismeline armunud plika. Teine variant oleks olnud oma 8-aastasele lapsele seda südamelt kurta.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saamatud tänapäeva inimesed on, nii suremegi välja. Järgmine kord kui trehvate, siis palud abi, näiteks on vaja nael seina lüüa või kraaniga probleeme või teed juttu mõnest heast filmist, kui näkkab kutsud kinno jne.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta vaatab, et milleks seda kärgpere jama vaja on, lastega naine. Tore tänaval paar sõna vahetada viisakusest, aga muust pole huvitatud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta vaatab, et milleks seda kärgpere jama vaja on, lastega naine. Tore tänaval paar sõna vahetada viisakusest, aga muust pole huvitatud.

Nojah, seda arvan minagi, et ta nii mõtleb. Seepärast ei tahagi ise esimest sammu astuda, et kinno kutsuda vms.
Ainult ma ei tea, miks peab kohe kellegagi tutvumisel pereplaane tegema. Ma lihtsalt tunnen, et tahaksin teda rohkem tundma õppida, võibolla ta ei olegi nii imeline kui tundub.
Ja miks üldse siis nii tore olla, oma elust, hobidest ja päevast rääkida. Mis tal tööl juhtus ja kus ta kõik elanud on ja mis talle elus meeldib (loodus jm), mis firma ta maha müüs ja uue ostis.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni räägibki julgelt ja kõigest, aga päeva lõppedes tahab üksi koju minna.

Mis ei takista kinos käimast või õhtust söömast.
Mu arust, kui suuta ennast sellel “tore inimene, suhtleme”-tasandil hoida, siis pole hullu midagi. Enda kaelariputamine on teine asi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mind veidi ei häiriks see, et teemaalgatuses tuleb jutu sees välja, et on lapsed, aga järgmises postituses on 8-aastane tütar peale perekooli ainus, kellele kurta oleks, siis ma soovitaksin, et kutsu kohvile – et nii hea, kui saab ka mõne täiskasvanud inimesega pikemalt lobiseda. Kui on nõus, eks siis näe, mis edasi saab, kui leiab põhjuseid mitte tulla nii väljapakutud ajal kui ka siis, kui aeg tema valida jätta, siis kõik niisamagi selge.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mind veidi ei häiriks see, et teemaalgatuses tuleb jutu sees välja, et on lapsed, aga järgmises postituses on 8-aastane tütar peale perekooli ainus, kellele kurta oleks

Teine laps oli eile oma isaga, seepärast oligi see 8-ne ainuke. Eks mul on ju täiskasvanud inimesi ka, sõpru, aga see olukord on nii loll, et ma pole tahtnud kellelegi rääkida. Anonüümselt siin võõraks jäädes palju lihtsam.. Lihtsalt eile õhtul jälle kohtusime ja jutustasime ja siis oli nii kurb ühtäkki.
Eriti see, et meie kohtumised on juhuslikud ja võib vabalt minna nädal või rohkemgi, kui teda ei näe.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui järgmine kord trehvate, siis maini jutu sees, et “ma ei ole nii ammu saanud”. Üksikema nagu sa oled. Vaata mis näo ta selle peale teeb. Kui end “appi pakub”, siis võta abi vastu ja küll näed, siis alles õige “tulevärk” algab:)

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga järgmisel juhuslikul kohtumisel teegi ettepanek, et kuule, mis me siin tänaval lobiseme. Tule, ma teen tassi kohvi/teed enda juures, astu sisse 15 minutiks. Tänaval on ju nii pagana külm! Talvisel ajal naisterahva puhul alati väga hea vabandus, et külm on 😉

Kui tuleb, siis on selgelt huvitatud. Kui ei tule, siis ilmselt mitte nii väga. Saad vähemalt selgust.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 19:53; 21.06 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan et see abi küsimine on väga hea mõte, äkki on auto juures midagi vaja vaadata või kodus mõni pisiasi parandada. sinna juurde saad teed pakkuda, sõbralik olla ja ta viisakalt minema saata. ja siis jääd tema sammu ootama. kui sa talle meeldid, siis ta teeb selle ja kui ei tee, tuleb sul uus silmarõõm leida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! No abiküsimist juba oli, oligi autoga üks häda ja ta aitas. Rääkisime veel pärast pikalt juttu (see oligi üks esimesi pikemaid vestlusi), nüüdki vahel lõõbib et kuidas ma hakkama olen saanud ilma temata (kui on pikalt vahe sisse jäänud kohtumistel), aga no sinna see jääbki. Eks võtan siis julguse kokku ja kutsun teda kuhugi või küsin midagi sellist.. Aitäh 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista kuidagi, miks peaks suvalise tänavanaabriga oma isiklikust elust rääkima? Tõesti ei suuda mõista.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:51; 06.03 05:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib üks mees, nii väga meeldib ja ma tahaksin et ma meeldiksin talle ka, ja ma olen nii õnnetu, et ma ei oska midagi peale hakata.

Ta elab minuga ühel tänaval ja juba mitu kuud me aegajalt trehvame, juhuslikult, ja siis me vestleme, selline small talk aga vahel on vestlused pikemad. On maininud et tal on eks (jutu sees et käis eksiga kuskil), räägib üldse endast palju, mis tegi või kuidas päev läks. Ja minustki juba teab ühtteist, nagu ikka jutu sees. Teab kindlasti et olen üksi (olen rääkinud et viin lapsed nende isa juurde vms). Tal on ka laps (peaaegu täiskasvanud).

Ja ta meeldib mulle nii väga, lausa valus on. Ma ei saa reguleerida seda millal me kohtume, sest see on nii juhuslik. Me vestlused on nii juhuslikud. Ta on väga tore ja avatud, hea suhtleja ja vb ma tõlgendan tema toredust valesti, seega isegi kui ta alati rõõmsalt minuga juttu jääb rääkima, ma ikkagi eeldan et tema minu vastu huvi ei tunne. Mis teebki mind nii õnnetuks.

Kas tõesti on keeruline kutsuda meest kohvikusse kohvi jooma? Sellest kutsest on kohe selge, et kas mees võtab vedu või mitte. Kui ei huvita, siis libiseb ta sellest ettepanekust mööda. Kuidas see, et vestlused on juhuslikud, takistab sind teda kohates pakkuda välja võimalust minna lähimasse kohvikusse juttu rääkima.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista kuidagi, miks peaks suvalise tänavanaabriga oma isiklikust elust rääkima? Tõesti ei suuda mõista.

Mina ei mõista, kas mõned inimesed said sünniga kaasa nimekirja oma parimatest sõpradest või mis. Alguses on ju kõik inimesed ka sinule olnud suvalised. Kellega siis rääkida võib.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista kuidagi, miks peaks suvalise tänavanaabriga oma isiklikust elust rääkima? Tõesti ei suuda mõista.

Mina ei mõista, kas mõned inimesed said sünniga kaasa nimekirja oma parimatest sõpradest või mis. Alguses on ju kõik inimesed ka sinule olnud suvalised. Kellega siis rääkida võib.

Loomulikult on, aga kui see tutvus või suhtlus ongi vaid tänaval, siis maksimaalselt räägin vaid ilmast, isegi mitte tervisest. Teemaalgataja elab 18.sajandis, kus mitte mingil tingimusel ei sobinud naisterahval mehe suhtes initsiatiivi üles näidata. Sellisel puhul ma imestan, et ta oma lastest ja isiklikest asjadest latrab. Tõenäoliselt tegu kas verinoore või soliidses eas inimesega.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:51; 06.03 05:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on, aga kui see tutvus või suhtlus ongi vaid tänaval, siis maksimaalselt räägin vaid ilmast, isegi mitte tervisest. Teemaalgataja elab 18.sajandis, kus mitte mingil tingimusel ei sobinud naisterahval mehe suhtes initsiatiivi üles näidata. Sellisel puhul ma imestan, et ta oma lastest ja isiklikest asjadest latrab. Tõenäoliselt tegu kas verinoore või soliidses eas inimesega.

Kindlasti sobib naisterahval initsiatiivi näidata, aga kõik ei ole ühtemoodi, ma ei julge. Ei julge. Sest kui temalt pole huvi, siis on ju pärast hoopis veider kohtuda.
Ja ega meie vestlusedki ju algasid ilmast ja muust tühjast tähjast, siis tuli juba see, et “täna oli raske päev”, siis ju küsid et millega sa tegeled vms.. ja sealt juba räägid tööst ja sellest mis siis juhtus, et nii raske päev oli jne.. ja nii ta ju läheb.
Oleme mina 30.-ndate lõpp, tema minust 5 aastat vanem. Ja see tuli välja kui ta ohkis, et juba nii vana, et ei viitsi mingit asja teha, mille peale mina küsisin et kui vana sa siis oled et nii mugavaks läinud…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, romantika … mina küll mõistan teemaalgatajat. Hirmus kerge on siin nõuandeid lahmida – kutsu kinno, kutsu kohvile … Muidugi, kui endal kaasa juba 10 aastat külje all, siis vast enam ei mäleta, kui õrn igasugune suhe alguses on. Kardad inimese ära hirmutada oma pealetükkivusega, kardad midagi valesti teha, öelda midagi, mida võib valesti mõista … muidugi on enamik neid hirme irratsionaalsed, aga sel hetkel on nad täiesti olemas ja reaalsed.
Mul endal kulus mõni aasta tagasi üksjagu aega ja vaeva, et oma esimene armastus, unistuste mees ja lapsepõlvesõber, kellega elu mind 25 aastat hiljem kokku viis, lihtsalt “sinuga on nii hea rääkida”-st tegude ja tunneteni saada. Tema ei ole seda sorti mees, kes ise mingeid samme teeks, ta vist võikski sedasi rääkima jääda. On elult natukene peksa saanud ja eksabikaasa teod on oma jälje jätnud, mis teha. Õnneks teadsin tausta ja julgesin riskida sellega, et laotasin otseteed oma hinge ta ette põrandale – olen sind terve elu armastanud, tee nüüd selle teadmisega, mis sa tahad. Ja ta tegigi. Vastas delikaatselt, et on väga tänulik selle eest, et teda niimoodi hindan, aga et äkki me ei kiirustaks, oleks nagu esialgu sõbrad või nii …
Aga ta tegi seda tagasilükkamist nii peenelt, ausalt ja siiralt, et ma ei saanud haiget. Vastasin, et aitäh aususe eest, nüüd tean täpselt, kus ma seisan, aga et hea meelega suhtlen temaga edasi kui sõber. Ja suhtlesimegi! Kiitsin teda alatasa mingite ta omaduste ja tegemiste eest, mainisin siin-seal, et näed, just sellepärast ma sind armastangi. Kolme kuu pärast kuulsin esimest korda, et “mina sind ka”. Jess! Mu töö ja vaev olid vilja kandnud ja mees oli sellest hetkest alates minu oma. Üldse mitte halvas mõttes! Ma ei tahtnud teda võrgutada ega ära kasutada või midagi, ta lihtsalt nii väga meeldis mulle, tahtsin nii väga temaga koos olla, õhtuti pea ta rinnale toetada, käest kinni hoida … tahtsin olla ta vastu hea, näidata, et on ka teistsuguseid naisi, selliseid, kes ei tee haiget. Ja olen selle nüüd lõpuks saavutanud. Kolm aastat hiljem on meil imeline klapp, piiritu usaldus, uskumatu hingeline side ja meeletu seksuaalne tõmme … ma ei kahetse hetkekski seda, et sain esimesele armastusavaldusele eitava vastuse, küll aga mõtlen sageli, millest kõigest ma oleks ilma jäänud, kui oleksin selle peale solvunud ja eemale tõmbunud. Olen tõeliselt õnnelik praegu, ausõna! Ja soovin ka teemaalgatajale edu ja julgust.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, romantika … mina küll mõistan teemaalgatajat. Hirmus kerge on siin nõuandeid lahmida – kutsu kinno, kutsu kohvile … Muidugi, kui endal kaasa juba 10 aastat külje all, siis vast enam ei mäleta, kui õrn igasugune suhe alguses on. Kardad inimese ära hirmutada oma pealetükkivusega, kardad midagi valesti teha, öelda midagi, mida võib valesti mõista … muidugi on enamik neid hirme irratsionaalsed, aga sel hetkel on nad täiesti olemas ja reaalsed.

Mul endal kulus mõni aasta tagasi üksjagu aega ja vaeva, et oma esimene armastus, unistuste mees ja lapsepõlvesõber, kellega elu mind 25 aastat hiljem kokku viis, lihtsalt “sinuga on nii hea rääkida”-st tegude ja tunneteni saada. Tema ei ole seda sorti mees, kes ise mingeid samme teeks, ta vist võikski sedasi rääkima jääda. On elult natukene peksa saanud ja eksabikaasa teod on oma jälje jätnud, mis teha. Õnneks teadsin tausta ja julgesin riskida sellega, et laotasin otseteed oma hinge ta ette põrandale – olen sind terve elu armastanud, tee nüüd selle teadmisega, mis sa tahad. Ja ta tegigi. Vastas delikaatselt, et on väga tänulik selle eest, et teda niimoodi hindan, aga et äkki me ei kiirustaks, oleks nagu esialgu sõbrad või nii …

Aga ta tegi seda tagasilükkamist nii peenelt, ausalt ja siiralt, et ma ei saanud haiget. Vastasin, et aitäh aususe eest, nüüd tean täpselt, kus ma seisan, aga et hea meelega suhtlen temaga edasi kui sõber. Ja suhtlesimegi! Kiitsin teda alatasa mingite ta omaduste ja tegemiste eest, mainisin siin-seal, et näed, just sellepärast ma sind armastangi. Kolme kuu pärast kuulsin esimest korda, et “mina sind ka”. Jess! Mu töö ja vaev olid vilja kandnud ja mees oli sellest hetkest alates minu oma. Üldse mitte halvas mõttes! Ma ei tahtnud teda võrgutada ega ära kasutada või midagi, ta lihtsalt nii väga meeldis mulle, tahtsin nii väga temaga koos olla, õhtuti pea ta rinnale toetada, käest kinni hoida … tahtsin olla ta vastu hea, näidata, et on ka teistsuguseid naisi, selliseid, kes ei tee haiget. Ja olen selle nüüd lõpuks saavutanud. Kolm aastat hiljem on meil imeline klapp, piiritu usaldus, uskumatu hingeline side ja meeletu seksuaalne tõmme … ma ei kahetse hetkekski seda, et sain esimesele armastusavaldusele eitava vastuse, küll aga mõtlen sageli, millest kõigest ma oleks ilma jäänud, kui oleksin selle peale solvunud ja eemale tõmbunud. Olen tõeliselt õnnelik praegu, ausõna! Ja soovin ka teemaalgatajale edu ja julgust.

Väga äge lugu. Kadedaks ajab. Tahaksin samasugust julgust ja enesekindlust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Naine 30ndate lõpus, mees 5a vanem, seega nii 44-45. Selles vanuses mehed on juba kaotanud oma seksuaalsuse ja ahvatlevuse. Enamusel on õlle kõht, kiilas pealagi ja vähemalt looduse poolt on nad juba hakanud ätistuma. Selles vanuses naisel aga funki veel jätkub. Kindlasti jutu poolest võib olla huvitav inimene, kuid hetkel mulle ei koida, kas ja kui haritud mehega tegu võiks olla. Sellist juttu, kus ta kõik elanud on, mida sa ilma temata teeks-selline loba jätaks mind küll külmaks kuna ei vihjaks mehe intelligentsile. Praegu on tore tänaval kohtuda ja ilmselt ongi seetõttu tore, et kohtute ainult tänaval, aga kujutad sa ette kui suhtleksite lähemalt ja siis oleks taoline jutt juba väsitav. See mees suure tõenäosusega ei ole suhtematerjal, vaid ongi selline jutupaunik. Asjalik mees jätaks endast ikka teistsuguse mulje, mitte ei ajaks tühja loba. Ise ei vaevuks temast midagi lootma, sest 45a vaba mees ei otsi kohe kindlasti enam uut naist. Seega selle unustaksin kohe ära. Juba see, et ta nädalaid ei ilmu ja siis ilmub, tekitab minus küsimusi. Unustaksin selle mehe ära. Sinu parim valik uude suhtesse astuda on leida endast mõned aastad noorem mees, need on veel altid.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja. Kõik õige mida viimane ütles, tõenäoliselt polegi suhtematerjal ja ebaintelligentne ka, midagi ühist meil pole; aga ma ju ei tea, ma ei tunne teda. Praegu hing ihkab teda tundma õppida. Ootame, vaatame. Ilus mees ja tore ja sõbralik pealekauba, muud mul hetkel pole ja lähtun sellest. Krt see romantika nii keeruline olema peab…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Naine 30ndate lõpus, mees 5a vanem, seega nii 44-45. Selles vanuses mehed on juba kaotanud oma seksuaalsuse ja ahvatlevuse. Enamusel on õlle kõht, kiilas pealagi ja vähemalt looduse poolt on nad juba hakanud ätistuma. Selles vanuses naisel aga funki veel jätkub. Kindlasti jutu poolest võib olla huvitav inimene, kuid hetkel mulle ei koida, kas ja kui haritud mehega tegu võiks olla. Sellist juttu, kus ta kõik elanud on, mida sa ilma temata teeks-selline loba jätaks mind küll külmaks kuna ei vihjaks mehe intelligentsile. Praegu on tore tänaval kohtuda ja ilmselt ongi seetõttu tore, et kohtute ainult tänaval, aga kujutad sa ette kui suhtleksite lähemalt ja siis oleks taoline jutt juba väsitav. See mees suure tõenäosusega ei ole suhtematerjal, vaid ongi selline jutupaunik. Asjalik mees jätaks endast ikka teistsuguse mulje, mitte ei ajaks tühja loba. Ise ei vaevuks temast midagi lootma, sest 45a vaba mees ei otsi kohe kindlasti enam uut naist. Seega selle unustaksin kohe ära. Juba see, et ta nädalaid ei ilmu ja siis ilmub, tekitab minus küsimusi. Unustaksin selle mehe ära. Sinu parim valik uude suhtesse astuda on leida endast mõned aastad noorem mees, need on veel altid.

Ära räägi rumalusi. Mina sain oma praeguse mehega kokku, kui olin 37, mees 43, praeguseks oleme kümme aastat koos olnud. Kuna ma siis niikuinii suheteturul ringi vaatasin, oli mulle selleks ajaks juba selge, et 40-50 vanuses mehed on vägagi valmis uusi suhteid otsima, pigem on probleemiks nendest enamuse liiga kõrge enesehinnang ja liiga kõrged nõudmised naistele.
Tühja loba aetakse ikka inimesele, keda veel ei tunta. Mis filosoofiat sa siin viljeleksid?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:30; 23.03 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega läks nii, et ühel õhtul trehvasime koju tulles, ja jälle jutt läks, et pikk päev.. koosolekud… jne.. Ja siis ma võtsin oma julguse ja kutsusin ta välja, et kuule, lähme sööme või võtame ühe veini vms, et nii kuluks ära täna. Ta ei osanud kohe reageerida, vahetasime kontakte, et viib asjad koju ja annab teada. Ja saatiski sõnumi, et vaja õhtul veel mingi aruanne lõpetada ja tööd teha, aga et väga tore kutse. Noh nagu ikka.
Ja sinna see jäi. Et kui ta oleks päriselt tahtnud mõni teine kord välja minna või niisamagi suhelda, siis see võimalus ju nüüd oli (numbrid vahetatud). Aga ei midagi. Tänaval oleme paar korda trehvanud, siis on ikka tore ja sõbralik – kuidas läheb ja kõik muu selline.

Aga läks siis nii. Veidi kurb see on, aga nii on palju parem, et tead konkreetselt ja ei heieta mingeid mõtteid või lootusi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga et väga tore kutse. Noh nagu ikka.

Oled siis nii kole naine, et see on tavaline?
Siis “nagu ikka” püüad meest liiga teisest liigast oma jaoks.

See “nagu ikka” viitab sellele, et see pole esimene kord. Miks sa kõigele lisaks veel õppimisvõimetu ka oled?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega läks nii, et ühel õhtul trehvasime koju tulles, ja jälle jutt läks, et pikk päev.. koosolekud… jne.. Ja siis ma võtsin oma julguse ja kutsusin ta välja, et kuule, lähme sööme või võtame ühe veini vms, et nii kuluks ära täna. Ta ei osanud kohe reageerida, vahetasime kontakte, et viib asjad koju ja annab teada. Ja saatiski sõnumi, et vaja õhtul veel mingi aruanne lõpetada ja tööd teha, aga et väga tore kutse. Noh nagu ikka.

Ja sinna see jäi. Et kui ta oleks päriselt tahtnud mõni teine kord välja minna või niisamagi suhelda, siis see võimalus ju nüüd oli (numbrid vahetatud). Aga ei midagi. Tänaval oleme paar korda trehvanud, siis on ikka tore ja sõbralik – kuidas läheb ja kõik muu selline.

Aga läks siis nii. Veidi kurb see on, aga nii on palju parem, et tead konkreetselt ja ei heieta mingeid mõtteid või lootusi.

Nii kahju! Aga vähemalt said mingi selguse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ikka-ga mõtlesin sellist üleüldist viisakust. No et kenasti tänad, ise teeksin ka nii. Sellist väljakutsumise ja äraütlemise kogemust mul ei ole.

Võibolla olen kole jah 🙂

Arvan et oma töö, hobi ja lapse kõrvalt ei ole tal aega ega huvi mingit sügavamat tutvust või suhet luua, eriti minusuguse lastega naisega. Aga mis ta siis on nii sõbralik ja naeratab nii rõõmsalt kui mind näeb ja tuleb üle tee minuga rääkima ning vahib nii sügavalt silma.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga et väga tore kutse. Noh nagu ikka.

Oled siis nii kole naine, et see on tavaline?

Siis “nagu ikka” püüad meest liiga teisest liigast oma jaoks.

See “nagu ikka” viitab sellele, et see pole esimene kord. Miks sa kõigele lisaks veel õppimisvõimetu ka oled?

Miks sa nii mõttetult õel oled?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:30; 23.03 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on nii, et too tüüp, kellest ma märtsis kirjutasin, me oleme nüüd hakanud ikkagi rohkem suhtlema. Messengeris õhtuti ööni välja ja need tänaval kohtumised on nüüd soojade ilmadega kuidagi eriti pikad ja toredad. Mis on veidi veider, et tunnen, et mõlemal sümpaatia on, aga kuidagi edasi ei saa sellest. No et lähekski välja vms… Aga see kõik on suht õhus, nii et loodame! Nii palju kui ma teda nüüd tundma õppinud olen, siis ta on väga tore mees. Ja nagu Eestis ikka, siis meil on ühiseid tuttavaidki.

Ja no kui miskit sellest ei sünni, siis mis parata.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.03 22:43; 04.03 08:04; 04.03 10:36; 04.03 12:16; 05.03 14:25; 06.03 14:41; 09.03 20:47; 22.03 20:49; 23.03 07:55; 17.06 20:58; 17.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on nii, et too tüüp, kellest ma märtsis kirjutasin, me oleme nüüd hakanud ikkagi rohkem suhtlema.

Aga ise ju ütsid, et see teeb sind hoopis õnnetuks.

Miks on vaja suhelda tyybiga, kes õnnetuks teeb, sellest küll ei saa aru.
Mingi enese lõikumise teema?
Pane siis nuga kõrri, saad kõigest korraga lahti?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mulle meeldib keegi ja ma ei tea mida peale hakata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.