Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )

Teema: Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Postitas:

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

 

 

+57
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on sama asi. Nii mõnus on käia kinos, teatris ja restoranides, kui seda napakat EKRE valijaskonda kuskil pole. Loodetavasti nii jääbki elu.

+38
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle meeldib see, kuidas vaktsineeritud trennis räägivad, et kui tore on, et vaktsineerimatud trenni ei saa. Mul tore seda kuulda, sest nendest keegi ei tea, et mina ei ole vaktsineeritud ja ma käin nendega koguaeg koos trennis, sest mul lubatakse. ????

+24
-39
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle meeldib see, kuidas vaktsineeritud trennis räägivad, et kui tore on, et vaktsineerimatud trenni ei saa. Mul tore seda kuulda, sest nendest keegi ei tea, et mina ei ole vaktsineeritud ja ma käin nendega koguaeg koos trennis, sest mul lubatakse. ????

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

+17
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis teid painab, et “imbute” ja siis veel uhkustate ka?

Eestis isegi pask selle koroonaga ja te siis käite itsitamas.

+37
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teid painab, et “imbute” ja siis veel uhkustate ka?

Eestis isegi pask selle koroonaga ja te siis käite itsitamas.

No ma pidin lihtsalt teid valgustama, et te ei ole kunagi kaitstud meie eest. Te võite olla siin rõõmsad oma naiivuses, et vaktsineerimata inimesed istuvad ainult kodus, aga reaalsus on teine.

+12
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see, kuidas vaktsineeritud trennis räägivad, et kui tore on, et vaktsineerimatud trenni ei saa. Mul tore seda kuulda, sest nendest keegi ei tea, et mina ei ole vaktsineeritud ja ma käin nendega koguaeg koos trennis, sest mul lubatakse. ????

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

+1

+10
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pidin lihtsalt teid valgustama, et te ei ole kunagi kaitstud meie eest. Te võite olla siin rõõmsad oma naiivuses, et vaktsineerimata inimesed istuvad ainult kodus, aga reaalsus on teine.

Testitud või läbipõdenud saavad igal pool käia, ei pea just vaktsineeritud olema.

Või tahad öelda, et hankisid võltstõendi?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pidin lihtsalt teid valgustama, et te ei ole kunagi kaitstud meie eest. Te võite olla siin rõõmsad oma naiivuses, et vaktsineerimata inimesed istuvad ainult kodus, aga reaalsus on teine.

Testitud või läbipõdenud saavad igal pool käia, ei pea just vaktsineeritud olema.

Või tahad öelda, et hankisid võltstõendi?

Ei, ma ei hankinud midagi, ka koroonat mitte.

+8
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

+56
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama asi. Nii mõnus on käia kinos, teatris ja restoranides, kui seda napakat EKRE valijaskonda kuskil pole. Loodetavasti nii jääbki elu.

Ära sildista. See ei jäta sinust endast eriti haritud muljet.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Aga vähemalt me oleme õnnelikud. ????

 

Vähemalt mina olen.

+7
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi nüüd millega uhkustada, et rikume seadust ja trügime ilma koroonapassita vaktsineeritute hulka. Vaktsineeritud pidid ju miskit kiirgama, kas seda ei karda. Kuuldavasti mingi kosmeetik lausa keeldus oma ja oma laste pärast vaktsineerituid vastu võtma.

Mina olen õnnelik,  et see vastik haigus ohustab mind vähem ja olen teinud kõik,  Eestis saaksid piirangud maha.

+26
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi nüüd millega uhkustada, et rikume seadust ja trügime ilma koroonapassita vaktsineeritute hulka. Vaktsineeritud pidid ju miskit kiirgama, kas seda ei karda. Kuuldavasti mingi kosmeetik lausa keeldus oma ja oma laste pärast vaktsineerituid vastu võtma.

Mina olen õnnelik, et see vastik haigus ohustab mind vähem ja olen teinud kõik, Eestis saaksid piirangud maha.

Miks ma peaks sellist idiootsust kartma? Sest ma ei vaktsineeri? Ma ei vaktsineeri, sest ma ei tunne vajadust, aga see ei tähenda, et ma selliseid asju usuks.
Ja ma kirjutasin sellise vastuse ainult sellepärast, kuidas see konkreetne teema oli püstitatud.

Palun viidet seadusele.

+12
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kaa!

Lasin ennast just sellepärast vaktsineerida, et saan käia vabalt kinos, ujulas, kohvikus jms.

Loodan, et nad ei kaota neid piiranguid vähemalt veel mõned kuud. Mõnus on ja noh muidu oleks see vaktsineerimine täitsa asjata olnud (selle toimesse ja kasulikkusesse ma loomulikult küll ei usu, aga normaalse elu toimimise mõttes ja töökoha kodurahu huvides tegin sutsaka ära).

No kuulge, omaette tsirkuseseltskond on ju need ka, kes vähe sellest, et vaktsineerimata on, ei luba kiirtestida ka ennast. Vot sellest ma ei saa aru.

 

+8
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kaa!

Lasin ennast just sellepärast vaktsineerida, et saan käia vabalt kinos, ujulas, kohvikus jms.

Loodan, et nad ei kaota neid piiranguid vähemalt veel mõned kuud. Mõnus on ja noh muidu oleks see vaktsineerimine täitsa asjata olnud (selle toimesse ja kasulikkusesse ma loomulikult küll ei usu, aga normaalse elu toimimise mõttes ja töökoha kodurahu huvides tegin sutsaka ära).

No kuulge, omaette tsirkuseseltskond on ju need ka, kes vähe sellest, et vaktsineerimata on, ei luba kiirtestida ka ennast. Vot sellest ma ei saa aru.

Sinusugused on veel eriti küünilised. Lasta endale sisse süstida midagi, millesse ise ka ei usu ja siis parastada neid, kes seda samal p6hjusel endasse süstida ei ole lasknud. Kui madalale veel…

+15
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime mõlemad mehega üleeile positiivse tulemuse, kuigi oleme Modernaga vaktsineeritud. Nii haige pole veel elus olnud. Magasin terve öö sügavalt ja suurema osa päevast ka. Liigesed valutavad, pea kumiseb, silmad kipitavad, kurk on valus ja kopsus kõrvetab. Maitset tunnen kui Värska Originaali joon ja see on ka ainus mida jaksan juua/süüa. Mulle tundub et meie puhul süstiti natuke mööda :))

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime mõlemad mehega üleeile positiivse tulemuse, kuigi oleme Modernaga vaktsineeritud. Nii haige pole veel elus olnud. Magasin terve öö sügavalt ja suurema osa päevast ka. Liigesed valutavad, pea kumiseb, silmad kipitavad, kurk on valus ja kopsus kõrvetab. Maitset tunnen kui Värska Originaali joon ja see on ka ainus mida jaksan juua/süüa. Mulle tundub et meie puhul süstiti natuke mööda :))

Oi, kui kurb!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka nägin teid harituid keskturu väravas vaxi järjekorras! Pärast saite tasuta pirukat veel. Hiljem lapsed kaenlas tormasite veel koolisööklasse, kus jagati moderna vaxi lastele ja saite isegi iPhone loosis osaleda!

Õnnitlen teid, nüüd saate isegi teatrisse! 🙂  Mul ka huvitav teid eemalt vaadata, sest haigust levitate ju nii ja naa.

+12
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See egoism on lihtsalt rõve. Ehehee, ma ei vaktsineeri, mul pole põhjust, lähen ikka spordisaali. Saate aru, et suur osa ühiskonnast panustab ja teie lihtsalt sülitate sellele stiilis “a keegi ei või mind käskida”. Olete ise ka näinud, et inimesed surevad, no on siis asi korra-kaks süsti saada

Kui te ei soovi ühiskonnas elada, siis palun väga – tundra ootab, ei käi keegi teie immuunsüsteemi segamas ega internetis PrOpaGaNdAt tegemas. Isegi Tanel Kiige näo võite ära unustada.

+18
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See egoism on lihtsalt rõve. Ehehee, ma ei vaktsineeri, mul pole põhjust, lähen ikka spordisaali. Saate aru, et suur osa ühiskonnast panustab ja teie lihtsalt sülitate sellele stiilis “a keegi ei või mind käskida”. Olete ise ka näinud, et inimesed surevad, no on siis asi korra-kaks süsti saada

Kui te ei soovi ühiskonnas elada, siis palun väga – tundra ootab, ei käi keegi teie immuunsüsteemi segamas ega internetis PrOpaGaNdAt tegemas. Isegi Tanel Kiige näo võite ära unustada.

Miks peaks tugev sulanduma nõrkadega, niimoodi oma suurust ohvriks tuues?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ajad lihtsalt pada 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks hakkan ma üha enam pettuma vaktsiinis. Viimase nädala jooksul mitu tuttavat haigestunud covidisse, kes täielikult vaktsineeritud (nii AZ kui Pfizeri juhtumid)

Iga päev on neid ca 30% haigestunutest ja kahjuks arvan, et tegelikult rohkem, aga kõik vaktsineeritud ei lähe covid testi tegema ja kodune kiirtest võib neil näidata negatiivset (eilses Eesti Ekspressis selgitati, miks).

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naerge aga, viirust levitavad need vaktsineeritud palju rohkem kui vaktsineerimata inimesed.

Mina olen 10 päeva eneseisolatsioonis, sest olen lähikontaktne ja vaktsineerimata, ei saa poodi,  muuseumisse ega kuskile. Lähikontaktne olen ma selletõttu, et viibisin terve päeva ühes ruumis koos vaktsineeritud inimesega, kes andis 24h hiljem positiivse testi. Tema oli omakorda kellegi kolmanda lähikontaktne, aga eneseisolatsiooni ei pidanud jääma, sest ta oli ju vaktsineeritud.

Sama päeva õhtul kui mina sain teavituse, teatas mu abikaasa töökaaslane, et andis positiivse testi, ta oli samuti olnud hiljuti lähikontaktne, aga kuna ta oli ka vaktsineeritud, siis koju ei pidanud ju jääma, sai vabalt ringi käia ja viirust levitada.

Ja nüüd me siin mehega kahekesi oleme, mõlemad jälgime enesetunnet ja sümptomeid, mina kuskile minna ei või, sest ei ole vaktsineeritud, abikaasa võib käia, kus tahab, sest ta on vaktsineeritud. Huvitav küll, kumb meist see potensiaalsem viiruselevitaja on?

Ei ole lamemaalane ega vaktsiinivastane, mul on haigus, millega see vaktsiin kohe üldse kokku ei sobi.

+17
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks naiivne arvata, et selliste vaktsiini tõhususprotsentide juures on koroonapass teile süstitutele igavene hea elu värav, nii ei ole paraku. Kes ootab normaalse elu päriselt taastumist saab selleks määravaks ilmselt vaid ravim.  Ja ülalkirjutanud haigestunud kes süstitud-nii ongi. Meie lasteaia õpetajad kõik vaktsineeritud ja teist nädalat maas, rühmad kinni-meie süstima ta oleme kodus isolatsioonis ja terved . Kooli õpetaja kes saanud 2 toosi pfizerit on kliinikumis hapniku all. Meesterahvas 50a. Ma ise ka alguses ei uskunud, aga mida aega edasi seda enam hakkab tõde välja kooruma. Kui riik tahaks päriselt koroonast lahti saada ei laseks passiga lähikontaktsed vabalt ringi jalutama, point peab olema mujal!

Vabad vaktsineeritud  teevadki meile karuteene ja uue kriisi.  Muide kirjutas saaremaa haigla juht pikalt, et nemad testivad eranditult ka vaktsineerituid, otsige see artikkel üles, selleks on väga adekvaatsed põhjused. Mittevaktsineeritud on ohutumad, kui teie seal spordiklubis ja kinos. Arusaamatu jääb endiselt miks? Sest nemad peavad end oma kulu ja kirjadega testima, et toast inimese kombel välja saada ning tõestavad, et on terved!Vaktsineeritud on ohuallikaks, mitte vastupidi. Avage silmad,eks vaatame kes on hiljem lamemaalsed…

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks naiivne arvata, et selliste vaktsiini tõhususprotsentide juures on koroonapass teile süstitutele igavene hea elu värav, nii ei ole paraku. Kes ootab normaalse elu päriselt taastumist saab selleks määravaks ilmselt vaid ravim. Ja ülalkirjutanud haigestunud kes süstitud-nii ongi. Meie lasteaia õpetajad kõik vaktsineeritud ja teist nädalat maas, rühmad kinni-meie süstima ta oleme kodus isolatsioonis ja terved . Kooli õpetaja kes saanud 2 toosi pfizerit on kliinikumis hapniku all. Meesterahvas 50a. Ma ise ka alguses ei uskunud, aga mida aega edasi seda enam hakkab tõde välja kooruma. Kui riik tahaks päriselt koroonast lahti saada ei laseks passiga lähikontaktsed vabalt ringi jalutama, point peab olema mujal!

Vabad vaktsineeritud teevadki meile karuteene ja uue kriisi. Muide kirjutas saaremaa haigla juht pikalt, et nemad testivad eranditult ka vaktsineerituid, otsige see artikkel üles, selleks on väga adekvaatsed põhjused. Mittevaktsineeritud on ohutumad, kui teie seal spordiklubis ja kinos. Arusaamatu jääb endiselt miks? Sest nemad peavad end oma kulu ja kirjadega testima, et toast inimese kombel välja saada ning tõestavad, et on terved!Vaktsineeritud on ohuallikaks, mitte vastupidi. Avage silmad,eks vaatame kes on hiljem lamemaalsed…

Lausa 2 “toosi” Pfizerit? Siis peab tõesti  silmad avama ja nii mõnigi peeglisse vaatama, et kusmaal teadmiste tee puudulikuks jäi 😀

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi. Nii mõnus on käia kinos, teatris ja restoranides, kui seda napakat EKRE valijaskonda kuskil pole. Loodetavasti nii jääbki elu.

Naiivitar. EKRE valijate seas on antivaksereid sama palju kui Eesti ühiskonnas keskmiselt, mitte rohkem. Suurem osa antivaksereid on mu meelest hoopis liberaalsed uhuutajad.

Valisin EKREt, teatris meeldib ka käia, nii et võimalik, et istusin kuskil teatris või restoranis sinu lähedal. Jube, eks?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks naiivne arvata, et selliste vaktsiini tõhususprotsentide juures on koroonapass teile süstitutele igavene hea elu värav, nii ei ole paraku. Kes ootab normaalse elu päriselt taastumist saab selleks määravaks ilmselt vaid ravim. Ja ülalkirjutanud haigestunud kes süstitud-nii ongi. Meie lasteaia õpetajad kõik vaktsineeritud ja teist nädalat maas, rühmad kinni-meie süstima ta oleme kodus isolatsioonis ja terved . Kooli õpetaja kes saanud 2 toosi pfizerit on kliinikumis hapniku all. Meesterahvas 50a. Ma ise ka alguses ei uskunud, aga mida aega edasi seda enam hakkab tõde välja kooruma. Kui riik tahaks päriselt koroonast lahti saada ei laseks passiga lähikontaktsed vabalt ringi jalutama, point peab olema mujal!

Vabad vaktsineeritud teevadki meile karuteene ja uue kriisi. Muide kirjutas saaremaa haigla juht pikalt, et nemad testivad eranditult ka vaktsineerituid, otsige see artikkel üles, selleks on väga adekvaatsed põhjused. Mittevaktsineeritud on ohutumad, kui teie seal spordiklubis ja kinos. Arusaamatu jääb endiselt miks? Sest nemad peavad end oma kulu ja kirjadega testima, et toast inimese kombel välja saada ning tõestavad, et on terved!Vaktsineeritud on ohuallikaks, mitte vastupidi. Avage silmad,eks vaatame kes on hiljem lamemaalsed…

    <li style=”text-align: left;”>Lausa 2 “toosi” Pfizerit? Siis peab tõesti silmad avama ja nii mõnigi peeglisse vaatama, et kusmaal teadmiste tee puudulikuks jäi ????

Ära palun tähte näri.Minu telefon paraku muudab automaatselt kirjapandut. Kiiruga trükkides ma tõesti vahel seda ei märka. Mitte kuidagi ei seostu telefoni poolt tehtud äpardused minu silmaringi ning õigekirja puudutavate teadmistega. Loodan,et Sinu õhtu läks korda! Tänan tähelepanu eest!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks naiivne arvata, et selliste vaktsiini tõhususprotsentide juures on koroonapass teile süstitutele igavene hea elu värav, nii ei ole paraku. Kes ootab normaalse elu päriselt taastumist saab selleks määravaks ilmselt vaid ravim. Ja ülalkirjutanud haigestunud kes süstitud-nii ongi. Meie lasteaia õpetajad kõik vaktsineeritud ja teist nädalat maas, rühmad kinni-meie süstima ta oleme kodus isolatsioonis ja terved . Kooli õpetaja kes saanud 2 toosi pfizerit on kliinikumis hapniku all. Meesterahvas 50a. Ma ise ka alguses ei uskunud, aga mida aega edasi seda enam hakkab tõde välja kooruma. Kui riik tahaks päriselt koroonast lahti saada ei laseks passiga lähikontaktsed vabalt ringi jalutama, point peab olema mujal!

Vabad vaktsineeritud teevadki meile karuteene ja uue kriisi. Muide kirjutas saaremaa haigla juht pikalt, et nemad testivad eranditult ka vaktsineerituid, otsige see artikkel üles, selleks on väga adekvaatsed põhjused. Mittevaktsineeritud on ohutumad, kui teie seal spordiklubis ja kinos. Arusaamatu jääb endiselt miks? Sest nemad peavad end oma kulu ja kirjadega testima, et toast inimese kombel välja saada ning tõestavad, et on terved!Vaktsineeritud on ohuallikaks, mitte vastupidi. Avage silmad,eks vaatame kes on hiljem lamemaalsed…

Lausa 2 “toosi” Pfizerit? Siis peab tõesti silmad avama ja nii mõnigi peeglisse vaatama, et kusmaal teadmiste tee puudulikuks jäi ????

Ma mõtlen sama iga kord, kui näen pikka manitsevat teksti “vaksiini” kahjulikkuse kohta. Ma eeldan, et kui inimene on palju lugenud vaktsiinide kohta ja tuleb teisi manitsema ja õpetama, siis vähemalt on selle sõna kirjapilt väga selge. Kui aga selline asi juba meelde ei jää, siis kuidas ma saan tema sõnavõtte üldse usaldada? Äkki ta ei saanud loetust üldse arugi või sai valesti aru?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka vaktsiinipassi elu väga meeldib. Spordiklubis on rahvast mõõdukalt, restoranis mõõdukalt, kinos hõredalt. Täielik nauding.

 

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib