Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )

Teema: Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Postitas:
Kägu

Ega kui naljast aru ei saa, siis pead ka arvestama, mida loed ja kirjutad…

Et nalja teha, peab kõigepealt huumorimeel olema.

Jah, tõsi, aga sa ei saa seda kahjuks hinnata, sest sul ta puudub 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina lugesid, mis seal kirjas oli. Perekond oli vaktsineeritud, neil olid sümptomid, tegid testi, ja said kinnitust, et pole koroona. Ja siis testisid edasi ja siis selgus, et sümptomid olid ikkagi koroona omad. Ehk siis teadlikult käisid ja levitasid haigust.

Kuidas nad teadlikult levitasid? Teadlikult oleksid levitanud siis, kui peale positiivset testi oleksid spaasse läinud.

Kui inimesed on haiged, aga lähevad sellele vaatamata rahvarohkesse kohta, siis koroona või mitte koroona, nad on tondid, kes teadlikult haigust levitavad. Vahet pole, millist haigust.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tõsi, aga sa ei saa seda kahjuks hinnata, sest sul ta puudub ????

Antivaxxer ja igav ka veel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tõsi, aga sa ei saa seda kahjuks hinnata, sest sul ta puudub ????

Antivaxxer ja igav ka veel.

Sinu seltskonnas ollakse harjunud tordiga-näkku ja jalaga-pe*se stiilis naljadega? Haiguta siis edasi, kodus kalla teeb sulle mõne arusaadavama nalja ehk.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu seltskonnas ollakse harjunud tordiga-näkku ja jalaga-pe*se stiilis naljadega? Haiguta siis edasi, kodus kalla teeb sulle mõne arusaadavama nalja ehk.

See ikka sinu seltskond ja kallad-Teise Eesti elu. Ma ei jaga seda. Eks ise tead paremini oma kampa 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu seltskonnas ollakse harjunud tordiga-näkku ja jalaga-pe*se stiilis naljadega? Haiguta siis edasi, kodus kalla teeb sulle mõne arusaadavama nalja ehk.

See ikka sinu seltskond ja kallad-Teise Eesti elu. Ma ei jaga seda. Eks ise tead paremini oma kampa ????

Sa ei jaga üldse suurt midagi, nii et võid oma sihitu ärplemise nüüd lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei jaga üldse suurt midagi, nii et võid oma sihitu ärplemise nüüd lõpetada.

Sa oma esimese klassi tasemel naljaga ära rohkem tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtke tuba, keegi ei viitsi seda teie imelikku titekat tüli jälgida!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Ma võin su kurvastuseks öelda, et käisin ka see nädal kinos ja restoranis 2 korda. Ei ole mul passi, vatsiini ja testi ka ei teinud 😀 Sa ei saa ju nii naiivne olla, et arvad, et inimesed ei ole leidlikud. Mul on suurepärane immuunsussüsteem – eelmisel aastal reisisin kokku üle 3 kuu talvel. Käisin sealhulgas pidudl ja festivalidel Mehhikos, väisasin neid kuu aega järjest. Lisaks toimus Eestis lugematu arv erapidusid, kus mõnel oli 50 inimest, mõneal lausa 200. No ei jää koroonasse. Mõni tuttav on jäänud ja naerab kui kerge see on. On ka sinusuguseid vaktsineeritud, kes naiivselt arvavad, et see kaitseb neid ja nede perekonda. On haigestunud ka neid sõpru kes on vaktsineeritud, põevad täitsa tavaliselt nädal või 2 haiged, nagu ikka. Üks viis oma vanatädile koroona ja see suri. Ilmselt oleks ka grippi surnud ehk, sest oli vana, kuid kui too vaktsineeritud poleks olnud nii hulljulge ja jäänud oma mõtetu süsti peale lootma, siis oleks ehk tädi elus. Lõppkokkuvõttes, kui järgmine kord teatris istud, võidurõõmus muie näol, siis vaata enda kõrvale, pilgutan sulle silma 😀

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Ma võin su kurvastuseks öelda, et käisin ka see nädal kinos ja restoranis 2 korda. Ei ole mul passi, vatsiini ja testi ka ei teinud ???? Sa ei saa ju nii naiivne olla, et arvad, et inimesed ei ole leidlikud. Mul on suurepärane immuunsussüsteem – eelmisel aastal reisisin kokku üle 3 kuu talvel. Käisin sealhulgas pidudl ja festivalidel Mehhikos, väisasin neid kuu aega järjest. Lisaks toimus Eestis lugematu arv erapidusid, kus mõnel oli 50 inimest, mõneal lausa 200. No ei jää koroonasse. Mõni tuttav on jäänud ja naerab kui kerge see on. On ka sinusuguseid vaktsineeritud, kes naiivselt arvavad, et see kaitseb neid ja nede perekonda. On haigestunud ka neid sõpru kes on vaktsineeritud, põevad täitsa tavaliselt nädal või 2 haiged, nagu ikka. Üks viis oma vanatädile koroona ja see suri. Ilmselt oleks ka grippi surnud ehk, sest oli vana, kuid kui too vaktsineeritud poleks olnud nii hulljulge ja jäänud oma mõtetu süsti peale lootma, siis oleks ehk tädi elus. Lõppkokkuvõttes, kui järgmine kord teatris istud, võidurõõmus muie näol, siis vaata enda kõrvale, pilgutan sulle silma ????

Naljakas on lugeda neid võltspassidega ja võltstõendidega pettureid, kes on enda üle veel uhked ka, et seda teevad. Tõenäoliselt muidugi eelmine kirjutaja kuskile ei pääse ja kuskil ei käi ja ainult fantaseerib sellisest elust.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Ma võin su kurvastuseks öelda, et käisin ka see nädal kinos ja restoranis 2 korda. Ei ole mul passi, vatsiini ja testi ka ei teinud ???? Sa ei saa ju nii naiivne olla, et arvad, et inimesed ei ole leidlikud. Mul on suurepärane immuunsussüsteem – eelmisel aastal reisisin kokku üle 3 kuu talvel. Käisin sealhulgas pidudl ja festivalidel Mehhikos, väisasin neid kuu aega järjest. Lisaks toimus Eestis lugematu arv erapidusid, kus mõnel oli 50 inimest, mõneal lausa 200. No ei jää koroonasse. Mõni tuttav on jäänud ja naerab kui kerge see on. On ka sinusuguseid vaktsineeritud, kes naiivselt arvavad, et see kaitseb neid ja nede perekonda. On haigestunud ka neid sõpru kes on vaktsineeritud, põevad täitsa tavaliselt nädal või 2 haiged, nagu ikka. Üks viis oma vanatädile koroona ja see suri. Ilmselt oleks ka grippi surnud ehk, sest oli vana, kuid kui too vaktsineeritud poleks olnud nii hulljulge ja jäänud oma mõtetu süsti peale lootma, siis oleks ehk tädi elus. Lõppkokkuvõttes, kui järgmine kord teatris istud, võidurõõmus muie näol, siis vaata enda kõrvale, pilgutan sulle silma ????

Käid sa jee teatris ja kinos. Istu aga kodus ja vesista normaalse elu peale, antivaxxerid muud ei olegi väärt.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Ma võin su kurvastuseks öelda, et käisin ka see nädal kinos ja restoranis 2 korda. Ei ole mul passi, vatsiini ja testi ka ei teinud ???? Sa ei saa ju nii naiivne olla, et arvad, et inimesed ei ole leidlikud. Mul on suurepärane immuunsussüsteem – eelmisel aastal reisisin kokku üle 3 kuu talvel. Käisin sealhulgas pidudl ja festivalidel Mehhikos, väisasin neid kuu aega järjest. Lisaks toimus Eestis lugematu arv erapidusid, kus mõnel oli 50 inimest, mõneal lausa 200. No ei jää koroonasse. Mõni tuttav on jäänud ja naerab kui kerge see on. On ka sinusuguseid vaktsineeritud, kes naiivselt arvavad, et see kaitseb neid ja nede perekonda. On haigestunud ka neid sõpru kes on vaktsineeritud, põevad täitsa tavaliselt nädal või 2 haiged, nagu ikka. Üks viis oma vanatädile koroona ja see suri. Ilmselt oleks ka grippi surnud ehk, sest oli vana, kuid kui too vaktsineeritud poleks olnud nii hulljulge ja jäänud oma mõtetu süsti peale lootma, siis oleks ehk tädi elus. Lõppkokkuvõttes, kui järgmine kord teatris istud, võidurõõmus muie näol, siis vaata enda kõrvale, pilgutan sulle silma ????

Vaadake lapsed selline ongi antivaxxerist idioot. Ausalt, oksele ajavad sellised inimesed. Käivad ringi ja tapavad endast nõrgemaid.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll hea meel natuke, kui “passita” saab käia. Vähemalt toetavad majandust. Ma ise olen “passiga”, aga ei käi mitte kuskil ja ei toeta kuidagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Ma võin su kurvastuseks öelda, et käisin ka see nädal kinos ja restoranis 2 korda. Ei ole mul passi, vatsiini ja testi ka ei teinud ???? Sa ei saa ju nii naiivne olla, et arvad, et inimesed ei ole leidlikud. Mul on suurepärane immuunsussüsteem – eelmisel aastal reisisin kokku üle 3 kuu talvel. Käisin sealhulgas pidudl ja festivalidel Mehhikos, väisasin neid kuu aega järjest. Lisaks toimus Eestis lugematu arv erapidusid, kus mõnel oli 50 inimest, mõneal lausa 200. No ei jää koroonasse. Mõni tuttav on jäänud ja naerab kui kerge see on. On ka sinusuguseid vaktsineeritud, kes naiivselt arvavad, et see kaitseb neid ja nede perekonda. On haigestunud ka neid sõpru kes on vaktsineeritud, põevad täitsa tavaliselt nädal või 2 haiged, nagu ikka. Üks viis oma vanatädile koroona ja see suri. Ilmselt oleks ka grippi surnud ehk, sest oli vana, kuid kui too vaktsineeritud poleks olnud nii hulljulge ja jäänud oma mõtetu süsti peale lootma, siis oleks ehk tädi elus. Lõppkokkuvõttes, kui järgmine kord teatris istud, võidurõõmus muie näol, siis vaata enda kõrvale, pilgutan sulle silma ????

midagi leidlikele inimestele

https://www.err.ee/1608365535/lati-emo-juht-soovitas-inimestel-olla-valmis-end-ise-aitama

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi leidlikele inimestele

https://www.err.ee/1608365535/lati-emo-juht-soovitas-inimestel-olla-valmis-end-ise-aitama

Valitsus/ministeerium tehku I-MASK+ protokolli ravimid kõik apteegist kättesaadavaks (veel parem, müügu valmis pakke, juhenditega ja puha) ja olen kuue käega poolt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake lapsed selline ongi antivaxxerist idioot. Ausalt, oksele ajavad sellised inimesed. Käivad ringi ja tapavad endast nõrgemaid.

…ja see on vaktsiinifanaatikust idioot

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kindlalt tean enda tutvusringkonnast vaid mõnda vaktsineerimata inimest nimetada ja need on täpselt selline pooliku haridusteega teine Eesti, et ega meil enne ka erilist kokkupuutepunkti ega millestki rääkida polnud. Ei puutunud nendega varem kokku ega ka praegu.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlalt tean enda tutvusringkonnast vaid mõnda vaktsineerimata inimest nimetada ja need on täpselt selline pooliku haridusteega teine Eesti, et ega meil enne ka erilist kokkupuutepunkti ega millestki rääkida polnud. Ei puutunud nendega varem kokku ega ka praegu.

Olin hiljuti ühel üritusel sissepääsu juures ametis. Ja nii mõnigi silma paistev ja tuntud, kohe kindlasti kõrgelt haritud ja intelligentne inimene sisenes mitte koroonapassi, vaid kiirtestiga. Sinusuguse tutvusringkonnas sellise kaliibriga tegelasi ilmselt tõesti ei ole. Ja muuseas, nad ei pasunda ka kuskil vaktsiinide teemal, on ilmselgelt selle otsuse enda jaoks ära teinud ja tunnevad, et pole see kellegi teise asi. Nagu väga paljud intelligentsed inimesed, olgu nad siis vaktsineeritud või mitte. Erinevalt sinust ja sinu vaktsineeritud sõpradest, kes te ilmselgelt end selle läbi nüüd ühiskonna koorekihina defineerite!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Aga USA uurimusest tuleb välja, et enamus on doktori kraadiga ja 50% neist meditsiinis. Kes aga vaktsiine pooldavad need on kas pudeli või piruka nimel seda endaga teha laskma.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahaha, mina ka! Kui nad vaid teaksid, kui palju meid tegelikult sisse on imbunud.

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Aga USA uurimusest tuleb välja, et enamus on doktori kraadiga ja 50% neist meditsiinis. Kes aga vaktsiine pooldavad need on kas pudeli või piruka nimel seda endaga teha laskma.

See on vale.

https://news.usc.edu/182848/education-covid-19-vaccine-safety-risks-usc-study/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

Huvitav kûll mida muud sa siis oled? Katkuentusiast sobib paremini?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

Huvitav kûll mida muud sa siis oled? Katkuentusiast sobib paremini?

Ega ma ei saagi oodata, et sa mõtled oma rikutuse tasemest kõrgemal. Seda ei saa kellestki oodata.

Olen vaba inimene, kes hoolib ja hoolitseb oma pereliikmete eest ja austab põhiõiguseid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

Huvitav kûll mida muud sa siis oled? Katkuentusiast sobib paremini?

Ega ma ei saagi oodata, et sa mõtled oma rikutuse tasemest kõrgemal. Seda ei saa kellestki oodata.

Olen vaba inimene, kes hoolib ja hoolitseb oma pereliikmete eest ja austab põhiõiguseid.

Sinu põhiõigus on tappa endast nõrgema tervidega inimesi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

Huvitav kûll mida muud sa siis oled? Katkuentusiast sobib paremini?

Ega ma ei saagi oodata, et sa mõtled oma rikutuse tasemest kõrgemal. Seda ei saa kellestki oodata.

Olen vaba inimene, kes hoolib ja hoolitseb oma pereliikmete eest ja austab põhiõiguseid.

Sinu põhiõigus on tappa endast nõrgema tervidega inimesi?

No nüüd on jäänud sinu tõestada, et tapan endast nõrgema tervisega inimesi (ja samade standarditega hinda palun iseennast).

Vaktsiin, muuseas, ei välista seda, et nakatad ja ohustad endast nõrgema tervisega inimest. Selles osas on see vaktsiin läbi kukkunud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kasina hariduse jutt on soovmõtlemine. Samuti nagu “vaktsiinivasased” – kõik, kes mingil põhjusel mandaatide ja passide vastu on, on nüüd antivaxxeriteks kuulutatud.

Brain-free-world.

Huvitav kûll mida muud sa siis oled? Katkuentusiast sobib paremini?

Ega ma ei saagi oodata, et sa mõtled oma rikutuse tasemest kõrgemal. Seda ei saa kellestki oodata.

Olen vaba inimene, kes hoolib ja hoolitseb oma pereliikmete eest ja austab põhiõiguseid.

Sinu põhiõigus on tappa endast nõrgema tervidega inimesi?

No nüüd on jäänud sinu tõestada, et tapan endast nõrgema tervisega inimesi (ja samade standarditega hinda palun iseennast).

Vaktsiin, muuseas, ei välista seda, et nakatad ja ohustad endast nõrgema tervisega inimest. Selles osas on see vaktsiin läbi kukkunud.

Ma ootan ka seda selgitust, mismoodi vaktsineeritmata inimesed kedagi tapavad. Popovki nimetas neid otsesõnu mõrvariteks (omaette küsimus on see, kas arstile on üldse kohane midagi sellist öelda). Nii et laske tulla, perekooli staarviroloogid – mismoodi vaktsineerimata inimesed kedagi tapavad?
Kordame siinkohal, et vaktsiin ei välista seda, et nakatad ja ohustad endast nõrgema tervisega inimest. Seda ei eita tänasel päeval enam isegi Irja Lutsar. Karmen Joller võib-olla veel eitab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib