Esileht Beebi ja mitmikud Multifunktsionaalne lastevoodi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Multifunktsionaalne lastevoodi

Postitas:

Tere!

Augustis on sündimas teine laps-poeg. Ja hakkasin vaikselt uurima, millist voodit soetada. Internetist leidsin beebidele sellised voodid, mis saab kasutada alguses võrevoodina. Võrevoodiga on kummut koos mähkimisalusega. Ja hiljem lapse kasvades saab teha sellest ka suurema lapse voodi. Kas keegi on kasutanud seda ja kas on mõtet osta sellist? Sest hind on ka ju ikka päris krõbe. Kuna meil korter väike, siis selline kompaktne voodi oleks päris hea kuskile toanurgakesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 00:01; 17.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi sellist oleks päris kena:

https://www.google.com/search?q=multifunctional+crib&rlz=1Y3GQQX_enGR561GR603&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjBmrqgnvDiAhWD0KYKHXQzAyoQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=360&bih=559#imgrc=dxSK1dtxfGZb1M:

Kuid ei tea,mis valik Eestis saadaval on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui korter on väike, siis pigem ei soovita. Vb kui on aeg suurde voodisse minna, siis ikkagi see enam ei sobi. Lastevoodeid on ju ka erimõõdus. Või plaanite ehk üldse kolida, kui laps suuremaks saab. alati saab hiljem osta lapsele voodi ja ma ei mõtleks ette, et kindlasti peab võrekast see tekkima. Sellised voodid on tihti üpris kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui korter on väike, siis pigem ei soovita. Vb kui on aeg suurde voodisse minna, siis ikkagi see enam ei sobi. Lastevoodeid on ju ka erimõõdus. Või plaanite ehk üldse kolida, kui laps suuremaks saab. alati saab hiljem osta lapsele voodi ja ma ei mõtleks ette, et kindlasti peab võrekast see tekkima. Sellised voodid on tihti üpris kallid.

Tegelikult matsin ise ka nüüd selle multifunktsionaalne voodi mõtte maha ja hakkasin mõtlema ehk oleks kasulik osta võrevoodi, mida saab ka hiljem lapsevoodina kasutada? Või osta ikkagi täiesti tavaline võrevoodi? Kaua laps seal magab? Mis ajal ma pean hakkama teda panema juba lastevoodisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 00:01; 17.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrevoodil saab paar-kolm pulka ära võtta, et laps saab ise voodisse ronida ja sealt välja. Nii kasutasin mina võrekat kuni 5a vanuseni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Multifunktsionaalne lastevoodi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.