Esileht Väikelaps Multikategelaste mänguasjad – kas kellelegi on veel selline probleem?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Multikategelaste mänguasjad – kas kellelegi on veel selline probleem?

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas minu täiskasvanu hinnang on pirts ja rikutud, aga minu meelest näevad tihti multikategelaste järgi tehtud mänguasjad ülikoledad ja isegi hirmuäratavad välja. Ekraanil keksib ringi mingi nunnu tegelane ja tehakse siis müügiks nänni samal teemal ja … välja tuleb mingi peletise näoga plastikust plönn.
Kas teil on kodus lastele multikate mänguasju ostetud? Kas neile meeldivad ja tunduvad sarnased?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osad on sarnasemad, osad vähem. Iga odavat leidu ei tasu Aliexpressist ka koju tellida.
Üldiselt lasen lapsel valida, kui on plaanis miskit osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õnneks Pikne Mcqueen näeb vägagi hea välja igas väljundis 😂.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest kehtib reegel, et kallim nö originaal on ilus ja igati tegelase moodi. Seevastu igasugu gruppidest ja vahendajatelt ja jumal teab kust tellitud odavversioonid võivad suht õudukad reaalsuses välja näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nt aliexpressist 6a tagasi ostetud transformerid osad isegi töötavad veel, käivad kokku-lahti, mida veel tahta. aga no peab kriitilise pilguga ikka vaatama. Vorbitakse need kuskil hiina vabrikus kiiruga valmis, niikui multikas välja tuleb, mis kvaliteeti sa odavatest asjadest ikka tahad. Ilusad on tavaliselt hoolikamalt värvitud, aga on ta seda kvaliteeti ka väärt, eks see oleneb lapsest. Olen nõus, iga multika sodi ei peakski ostma, las jääb lapsele mõni asi kujutlusse ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väldin igasuguseid multikategelasi ja nendeteemalisi mänguasju nii kuis saab. Minu meelest on on nad suht jubeda disainiga nii ekraanil kui ka reaalis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan ainult nn. originaale ja need on vastupidavad. Vahel saab neid odavamalt Amazonist või eBayst, aga ka siis jälgin, et tegu oleks nn. originaaliga. Mingeid a la Starwarsi kujukesi ei osta. Õnneks lähevad minu poistele peale Transformerid ja nende tüüpi mänguasjad (nt. Mecardimal, superlennukid), millel on nö. mitu funktsiooni (robot ja auto nt). Täiesti edukalt mängitakse üle 5 aasta vanuste asjadega.
Teistelt olen kuulnud, et nt. Aliexpressist ostetud mänguasjad lagunevad peale paari mängimiskorda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps fännas kolmeselt “Superwingsi” ja tollal meie poodides noid üldse ei müüdudki. Tellisin ka mingist internetifirmast, küll mitte Aliexpressist – laps tükk aega oli enne oodanud ja kaks kõige lemmikumat välja valinud ja kui need sai, siis oli tõesti õnnelik. Nii umbes pooleks aastaks, siis tüdines noist mänguasjadest ja sellest multikastki. Aga nonde puhul on kujundus mu arust täitsa tore, just väikestele lastele sobilik.
Praegu on põhiline Minecraft ja väljund asjade kujul Lego – samuti ma kujunduse kallal ei saa norida. Ainult kuna tal juba 4-5 vastavat komplekti on, siis ma olen öelnud, et minu arust rohkem pole juurde vaja. Tundub, et saabki nendega kõik mängud mängitud – võibolla varsti hakkab neist välja ka kasvama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen multikategelaste mänguasju ostnud nii siit tavalisest mänguasjapoest kui tellinud aliexpressist. Ei tea siis, kas on vedanud või mis, aga näiteks Autode tegelased on küll täpselt sama kvaliteediga. Ali omad on lihtsalt Disney karbi asemel mullikilesse pakitud. Muidu tõesti vahet pole (peale hinna). Samasugused metallist ja samamoodi tuleb siit ja sealt suure mängimise tagajärjel värvi maha.
Samuti Lennukite tegelased Dusty ja Kipper jne.
Viimane ost Alist oli kaks superlennukit (noh, need, mis käivad lennukiks ja robotiks), mille puhul küll kahtlesin, et ikka plastik ja liikuvad osad jne. Pole häda midagi, mitu kuud juba mängitakse rõõmuga ja kõik toimib suurepäraselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan ainult nn. originaale ja need on vastupidavad.

Peab olema ikka supernaiivne, et arvata, nagu need nn originaalid ei tuleks täpselt samast tehasest Hiina Rahvavabariigis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilmdelt sõltub asjast ja kas originaal või mitte.

meil poiss fannab Autosid, Lennukeid ja Superlennukeid. Pole veel midagi koledat leidnud. Superlennukite disain ongi vist tehtud mänguasjadele mõeldes.

My Little Pony aliexpressi koopiad ongi koledad. Poes originaalid on nagu multikas.

Anna ja Elsat olen ka poes kõiksuguseid näinud. Kuskilt laadalt saime kunagi väikesed ilusad, aga poodides hetkel peamiselt koledaid näinud ja ei osta selliseid.

nt Peppa on küll nagu multikas. Lotte sama.

Thomast olen näinud ka fb gruppided koledaid, aga need vist ka pigem koopiad.

uus teema on Mecard, aga neid pole veel lähemalt näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan ainult nn. originaale ja need on vastupidavad.

Peab olema ikka supernaiivne, et arvata, nagu need nn originaalid ei tuleks täpselt samast tehasest Hiina Rahvavabariigis.

Hiinast küll, aga mitte tingimata sama (kontrollsüsteemiga) tehasest.
Nagu sa mainisid, pole sa nende mänguasjadega väga tuttav, siis arusaadav, et sa vist pole oma silmaga näinud, kui suur vahe võib olla originaalil ja koopial tegelikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just tuttava juures märkasin, et vaat need igasugused Elsa nukud näevad küll jubedad välja, ehkki filmis on ilusad tegelased!

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Väikelaps Multikategelaste mänguasjad – kas kellelegi on veel selline probleem?