Esileht Kodunurk Multikeetjad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Multikeetjad

Postitas:

Nüüd on multikeetjad hea mitu aastat turul olnud ja perekoolis on ka nende kasutajaid. Rääkige oma multikeetjatest.
Mina räägin omast. Mul on Stollar, mingi poolteist-kaks aastat. Ja programmid ütlevad järjest üles. Praadimisprogramm, millega liha enne hautamist pruunistada, ei funka enam ammu. Pruunistasin liha multiprogrammiga, kus saab ise temperatuuri ja aega valida. Hiljuti lõpetas ka see töötamise. Hautamine ei funka enam – sa ei tea iial, kas pärast kaht tundi vaatab sulle potist vastu hautis või mingi leige vesi, kõvad aedviljad sees.
Ühesõnaga, programmid ei pea pikemale, igapäevasele kasutamisele vastu. Kõige vastikum on see, et programm vahel töötab, vahel ei. Laed poti täis, paned programmi peale ja lähed tööle. Töölt koju tulles on täpselt 50:50 võimalus, kas toit on valmis või ei ole.
Olen kaalunud odavama Redmondi või sellesarnase ostmist, sest olen harjunud juba, et soe aedviljatoit kodus ootab, kui töölt tuled. Aga enne tahaks rohkem infot, kas tasub. Algne entusiasm on kahjuks lahtunud.

Kuidas teie potid töötavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 20:11; 02.12 22:09; 03.12 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Multikeetja Redmond M90E olemas Issanda aastast 2014, teema siin ka nt. Aasta hiljem pani mees vee sisse, aga poti unustas 🙂 elektriasjale ei meeldinud see mitte, ka pärast kuivamist t66le ei hakanud. Sai samal päeval uus ostetud, nii harjunud temaga, iga päev mitu korda t66s. Üles ei ole uuel midagi 6elnud ja vanagi t66tas kuni saatusliku päevani laitmatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Multikeetja Redmond M90E olemas Issanda aastast 2014, teema siin ka nt. Aasta hiljem pani mees vee sisse, aga poti unustas ???? elektriasjale ei meeldinud see mitte, ka pärast kuivamist t66le ei hakanud. Sai samal päeval uus ostetud, nii harjunud temaga, iga päev mitu korda t66s. Üles ei ole uuel midagi 6elnud ja vanagi t66tas kuni saatusliku päevani laitmatult.

Aitäh sulle! Kas Stollari omanikud ei tahaks oma potist rääkida? ÄKki mulle sattus eriti vilets eksemplar?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 20:11; 02.12 22:09; 03.12 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÄKki mulle sattus eriti vilets eksemplar?

sa kauplusesse tagastamist ei kaalunud, kui üles ütlema hakkas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Stollar, 4-aastane vähemalt juba. Esimesel kahel aastal kasutasin peaaegu igapäevaselt, nüüd harvemini. Kõik programmid töötavad, mida vaja on läinud. Kõige enam leiab praegu kasutamist Meat, millega keedan puljongit:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÄKki mulle sattus eriti vilets eksemplar?

sa kauplusesse tagastamist ei kaalunud, kui üles ütlema hakkas?

Ei. Garantiiajal jooksin kolm korda poe vahet. Ma isegi ei mäleta, mis siis täpselt viga oli, aga esimene kord oligi väljavahetamise keiss. Displei ei hakanud tööle ja sain uue poti. Siis oli mingi vidin puudu, sain selle. Ja kolmas kord oligi praadimisprogrammi viga, see tehti siis väidetavalt korda. Aga ütles varsti jälle üles ja mina lihtsalt ei suutnud enam poodi tagasi virisema minna. Niigi oli tunne, et nad panevad poe kinni, kui mind eemalt näevad.
Nojaa ja nüüdseks on garantii läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 20:11; 02.12 22:09; 03.12 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on firma Brant, Maximas soodukatega ostetud. Ostuaega ei suuda meenutada. Töötab ilusasti, ei kasuta iga päev, korra kaks nädalas kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Daewood, põhimõtteliselt kõige odavam pott, mille poest leidsin. Keedan sellega peamiselt tööpäevahommikuteks putru, ehk siis viimased 2 aastat 5x nädalas, lisaks vahel harva kasutan ka hautamis- või supikeeduprogrammi (kasutan taimeri pärast, kui ise kodus olen, teen vana harjumuse järgi pliidil). Midagi pole veel katki läinud, vaid need nagad, mis ma kaane pesemise jaoks äravõtmiseks lahti kiskusin, on vist pisut kannatada saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Multikeetjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.