Esileht Ilu ja tervis Mummudega hularõngas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mummudega hularõngas

Postitas:

Oskab keegi õelda, millal saab hakata normaalselt hulatama ilma et valus oleks? Praegu olen nädala jagu keerutanud, aga üle 300 ringi välja ei pigista, ikka pressivad korralikult need mummud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 09:14; 20.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui raske su rõngas on?
mina ise tegin lainelise 1,3kg kaaluva rõngaga ja alguses tulid sinikad, aga nii valus ei olnud, et pidanuksin lõpetama. siis muutus see liiga kergeks ostsin nupukestega 2kg kaaluva rõnga, teen algusest peale 1 tund korraga ja alguses tulid taas sinikad nagu ka eelmise rõngaga alustades, kuid nüüd enam mitte. kui sul on võimalik, siis peaksid ka ehk leebema rõngaga alustama. 300 ringi tundub väga vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 11:45; 20.04 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1,2 kg üsnagi leebe rõngas. Mõnus on keerutada, aga no ei kannata ikka pikemalt kui ca 300 keerdu praegu. See on ju ainult paar minutit. Samas mul nahk ongi hiigla õrn, iga pisemgi asi jätab sinika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 09:14; 20.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sidusin salli ümber keha ja paar päeva jätsin vahele ka, kui sinikad tulid, ei suutnud lihtsalt. Aga kui lased sinikatel ühe korra ära paraneda, siis enam ei tule neid ja valus ka pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, seda unustasin öelda, et midagi toekamat kui tavaline t-särk peaks keskkohas olema. endal mul on kõrge ülaosaga püksid, pikk särk ja sinna peale panen veel pika õlapaeltega särgi, nii et kolm kihti riideid on keskkohas. sinikate tulemine lõpeb kindlasti ära kui regulaarselt teha. ma olen ise ka muidu seda tüüpi, kellel sinikad kergelt tulevad. näiteks kui rõngas läks kord vastu küünarnukki, siis sinna tuli sinikas, aga keskkohale enam ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 11:45; 20.04 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks hularõngale mummud, kui nende pärast on valus keerutada ja tekivad sinikad? On ju ometi olemas ilma mummudeta rõngad, valus ei ole ja sinikaid ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin enne selle mummulise rõngaga keerutama asumist teinud tavalise rõngaga. Kuna sellest tolku polnud, siis ostsin mummulise. Ei tekkinud sinikaid. Valus natukene oli, kui järgnevatel päevadel tegema hakkasin. Panin ka selga 3 kihti riideid: t-särk, paksem kampsun ja sall veel keskkoha ümber. Praegu olen 2 nädalat teinud, min imaalselt 20 minutit korraga. Kaal igatahes pole langenud, paari päeva pärast möödan end üle ka, et kas vähemalt mõni sendimeetrike on kadunud.
Kuidas teil on läinud? Kas kaal on alanenud või sendimeetreid kadunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Mummudega hularõngas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.