Esileht Ilu ja tervis Muna huule siseküljes

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Muna huule siseküljes

Postitas:
Kägu

Kuu aega tagasi tekkis suhu vistrikulaadne punn. Tänaseks on sellest punnist saanud huulesisene “muna”, mis liigub, haiget ei tee, aga samas nagu muutuks aina hullemaks. Algul oli naha tooni, nüüd juba viskab sinakat, valkjat varjundit.

Hambaarsti juurde ootan oma aega juba paar nädalat ja tunnen mismoodi see ärevus sööb juba närvid seest. Olen 30-aastane.

Oskate midagi kosta? Nõu anda?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tundu olevat hambaarsti teema üldse.
Perearstile näita.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On just hambaarsti teema. Kõik, mis on suus (mitte kurgus), ravib ja opereerib hambaarst. See on sul suu limaskesta n-ö pais. Hambaarst lõikab selle katki, tõmbab vedelikust tühjaks ja kui vaja, paneb paar õmblust peale. Sööd-jood mõned päevad ettevaatlikult. Olen ise selle läbi teinud. Peale lõikust hakkas haav esialgu hästi paranema, siis aga ajas uuesti punni üles, võtsin hambaarstiga ühendust, leppisime kokku uue lõikuse ajal. Kui see päev kätte jõudis, oli punn kadunud ja haav täiesti paranenud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul mitu korda punn suus olnud (ei oska öelda kas just samasugune). Torkasin ise nõelaga augu sisse ning pigistades tuli läbipaistev ja kleepuv vedelik välja.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

X

Võiks onkoloogile näidata

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on suure tõenäosusega väikse tsüst, mis perearsti saatekirjaga sul 5 min eemaldatakse väikse opina. Mul oli sama.

Ei midagi hullu ega tõsist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on suure tõenäosusega väikse tsüst, mis perearsti saatekirjaga sul 5 min eemaldatakse väikse opina. Mul oli sama.

Ei midagi hullu ega tõsist.

Kes täpsemalt eemaldas? Tavsline hambaarst? Lõualuukirurg? Keegi muu?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei mäelta, hambaarst kindlasti mitte. Mustamäel käisin, ilmselt mingi kirurgia oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu ja tervis Muna huule siseküljes