Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Muna/seemne raku kvaliteet, toidulisandid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Muna/seemne raku kvaliteet, toidulisandid

Postitas:

Palju on küsitud, et milliseid toidulisandeid siis ikkagi lisaks süüa, et kasvõi natukene paremaks saada sugurakkude kvaliteeti.
Ise söön Q10, D.vitamiin, folaat ja OOmega-3
Minu tähelepanek, et
Inovo tabletid,mida kaalusin ka osta, on suht kallid kuid seda ainet -inositool mis teadupärast peaks parandama munarakkude kvaliteeti on ainult 300mg samas kui Baby-Fertilova on 4000 mg ja need on odavamad…
Inovo on lisaks kroom mis reguleerib glükoosi kui on polütsüstlised munasarjad, muud midagi.
Samuti Sermatrop mis on väga kallis meestele ei erine koostise poolest Wellman Conceptioniga.
Mis Teie tarvitate lisaks, et omaltpoolt midagigi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 20:10; 20.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tarvitan Formula vitale viljakus vitamiine. Pluss ka D-vit 4000 ja B12 mis on ka koos foolhappega. Kuigi formulas seda piisavalt.Paha ikka ei tee. D-vit hetkel pausi, sest hakkas iiveldama sellest. Ju siis pole D-vit puudust? Muud ma arvata ei oska. Peale mitte võtmist taastus paari päevaga, polnud paha olla enam. Mehel on ok. Tal ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://itstartswiththeegg.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju on küsitud, et milliseid toidulisandeid siis ikkagi lisaks süüa, et kasvõi natukene paremaks saada sugurakkude kvaliteeti.

Ise söön Q10, D.vitamiin, folaat ja OOmega-3

Minu tähelepanek, et

Inovo tabletid,mida kaalusin ka osta, on suht kallid kuid seda ainet -inositool mis teadupärast peaks parandama munarakkude kvaliteeti on ainult 300mg samas kui Baby-Fertilova on 4000 mg ja need on odavamad…

Inovo on lisaks kroom mis reguleerib glükoosi kui on polütsüstlised munasarjad, muud midagi.

Samuti Sermatrop mis on väga kallis meestele ei erine koostise poolest Wellman Conceptioniga.

Mis Teie tarvitate lisaks, et omaltpoolt midagigi teha?

Millise firma oomega 3 kasutate? Neid on meeletult palju aga väga puhast toodet raske leida. Ise kasutan ka neid samu vitamiine aga võtame mehega juurde veel macat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möllersi

Palju on küsitud, et milliseid toidulisandeid siis ikkagi lisaks süüa, et kasvõi natukene paremaks saada sugurakkude kvaliteeti.

Ise söön Q10, D.vitamiin, folaat ja OOmega-3

Minu tähelepanek, et

Inovo tabletid,mida kaalusin ka osta, on suht kallid kuid seda ainet -inositool mis teadupärast peaks parandama munarakkude kvaliteeti on ainult 300mg samas kui Baby-Fertilova on 4000 mg ja need on odavamad…

Inovo on lisaks kroom mis reguleerib glükoosi kui on polütsüstlised munasarjad, muud midagi.

Samuti Sermatrop mis on väga kallis meestele ei erine koostise poolest Wellman Conceptioniga.

Mis Teie tarvitate lisaks, et omaltpoolt midagigi teha?

Millise firma oomega 3 kasutate? Neid on meeletult palju aga väga puhast toodet raske leida. Ise kasutan ka neid samu vitamiine aga võtame mehega juurde veel macat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 20:10; 20.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Muna/seemne raku kvaliteet, toidulisandid