Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: muna

Postitas:
Kägu

Kas keegi julgeb tunnistada ka, et on nii loll ja ostab mune kokku?

Please wait...
Postitas:
Tihasepreili

RE: muna

Kindlasti keegi ostab. Vahet pole, mis toiduaine ümber paanikat tekitatakse, ikka on neid, kes lähevad psühhoosiga kaasa.

Ma ostan juba aastaid mune talupidajalt, 10tk 1,50¤ ja kui ta peakski nt paarkümment senti hinda tõstma, ei tähenda see, et ma kuidagi teistmoodi käituma peaks. Meie jaoks ei ole muna esmatarbekaup, mida igapäevaselt kulub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mune kahjuks ei saa kokku osta, sest munad lähevad lihtsalt pahaks. Kui munad pahaks ei läheks, siis tõesti, ostaks küll, sest iga sent arvel paraku!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eeemmm…ma ostan pidevalt mune kokku. Nädalas kulub mei 3-4 karpi vabalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mune kahjuks ei saa kokku osta, sest munad lähevad lihtsalt pahaks. Kui munad pahaks ei läheks, siis tõesti, ostaks küll, sest iga sent arvel paraku![/tsitaat]
Mul pole küll ükski muna läinud kiiresti halvaks, mõnikord seisab mitu nädalat külmikus ja ikka hea. Kaua sul nad seisavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks? ma ei tohi munadega liialdada, kolesterooliga on minevikus probleeme olnud. ja mida sa siis nendega teed, marineerid, et kuid säiliks`? soovitan punapeedi marinaadi, saad lahti löigates vahvad dekoratiivsed roosa randiga munad:)

Please wait...
Postitas:
maiiii

Miks peaks neid kokku ostma? ostan vastavalt vajadusele, ükskõik mis hinnaga.

Please wait...
Postitas:
antimode

Kaua marineeritud munad säilida võivad? Ma mõnes filmis olen neid näinud aga reaalselt kellegi kodus või kaubanduses senini mitte.

maiii, osta saad sa neid reeglina siiski vastavalt võimalustele ehk kui mees pappi ei anna, siis tuleb hinnapiir päris kiirelt ette.

Please wait...
Postitas:
maiiii

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaua marineeritud munad säilida võivad? Ma mõnes filmis olen neid näinud aga reaalselt kellegi kodus või kaubanduses senini mitte.

maiii, osta saad sa neid reeglina siiski vastavalt võimalustele ehk kui mees pappi ei anna, siis tuleb hinnapiir päris kiirelt ette.[/tsitaat]
ei ära nüüd muretse, ma teenin ikka ise ka 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne munadepühi võib ikka natuke kokku osta. Ma arvan, et poed ikka ka teavad, et ülestõusmispühade ajal kõik mune tahavad ja teevad hindadesse vastavad korrektiivid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mune kahjuks ei saa kokku osta, sest munad lähevad lihtsalt pahaks. Kui munad pahaks ei läheks, siis tõesti, ostaks küll, sest iga sent arvel paraku![/tsitaat]
Anna andeks uudishimu, aga kui iga sent on arvel, siis kuidas sa saad suurema koguse munade alla paigutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Anna andeks uudishimu, aga kui iga sent on arvel, siis kuidas sa saad suurema koguse munade alla paigutada?[/tsitaat]
IRW:))

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://majandus.delfi.ee/news/tarbija/selver-kanamune-ostetakse-kastide-kaupa.d?id=64124059

Sellel, kes munasid kastiga kokku ostab peab vist munasuurune aju olema. 😀

Please wait...
Postitas:
rosinas

Näide muna hinnatõusust. Tarbijate Ühistu A&O pood Säästumunad. Reedel 10 muna 0,99¤ ja järgmine päev laupäev juba 1,29¤.Uskumatu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Einoh, ma tahtsin eile teha ahjuvormi ja magustoiduks kooki. Kokku kuluks 8 muna. Paraku aga jäi see tegemata, sest poes lihtsalt polnud mune ja mul kodus ei olnud niipalju..Jätkus ainult tänahommikusteks pannkookideks.
Täiesti ajuvaba olukord.

Aaa, ehk siis vastus ka küsimusele- ei, ma ei osta mune kokku! Täiesti tavapärane on see, et ostame üks kord nädalas kaks karpi korraga. Siis ei teki seda üllatusmomenti, et tahan midagi küpsetada, kuid ei saa.

Please wait...
Postitas:
elenna

1-2 karpi mune on pidevalt külmikus. Uue karbi ostan soodushinna ajal.
Kasti kaupa ostja ei pruugi ju ainult endale osta. Võib-olla viivad naabritele või töökaaslastele ka, sest need palusid, kuna kardavad, et tööpäeva lõpus poodi minnes nad mune ei saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mune müügil küll aga mitte neid M suuruses vaid L ja väiksed pakendid ,mis tk.hinna kallimaks teeb.Nüüd hakkabki nii olema,et nagu need vävimispühad tulevad nii tekitavad defitsiidi.Munatootja saab kõvema papi tasku ja kliendid oma närvirakke kulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rosinas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Näide muna hinnatõusust. Tarbijate Ühistu A&O pood Säästumunad. Reedel 10 muna 0,99¤ ja järgmine päev laupäev juba 1,29¤.Uskumatu![/tsitaat]
Meil olid eelmisel nädalal veel 0,99 ja täna oli 1,49¤ Säästumunade karp.
Kokku ei osta aga kuna meil 7-liikmeline pere, siis 2-3 karpi kanamune on nädalas täiesti tavaline ära tarbida. Nüüd siis läheb ainuüksi kanamunade peale kuus ca 5-6¤ rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]rosinas kirjutas:[/small]

Meil olid eelmisel nädalal veel 0,99 ja täna oli 1,49¤ Säästumunade karp.
Kokku ei osta aga kuna meil 7-liikmeline pere, siis 2-3 karpi kanamune on nädalas täiesti tavaline ära tarbida. Nüüd siis läheb ainuüksi kanamunade peale kuus ca 5-6¤ rohkem. [/tsitaat]

oh ära põe, peale pühi lähevad need hinnad jälle normi tagasi.
muidu lastega peres jah mune ikka kulub, peamiselt pannkookidesse ja muidu küpsetamiseks. mina tulen siiski karbi-pooleteisega nädalas läbi. niisama praetud või keedetud muna või omletti me teeme üliharva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hinnatõus ei tulene praegu mingitest munapühadest, vaid kanalatele kehtima hakkavatest euronõuetest, mille tõttu mune toodetakse vähem (osa kanalaid ei suuda vajalikke investeeringuid teha). Nii et vaevalt et hind langeb. Küll aga ilmselt tekivad munad poodi tagasi ja valikuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mune on kahel põhjusel hea kokku osta:
1. saab kallimalt ära müüa
2. ei käi üldse enam si.al ega lähe enam perse pühkimiseks paberit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kel oma maja ja hoov, saab hakata kanu pidama:) Üldiselt ei saa ka aru, et kuidas saab rahvas olla nii loll, et tormab kokku ostma asju, kui teada, et miski kallineb. Kas nad idioodid aru ei saa sellest, et siis muudkui tõstetaksegi hinda! Ostmata peaks jätma, sellega streikima kõrgema hinna vastu. Kui mune enam ei osteta, siis lastakse hind jälle alla ju.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.