Esileht Ilu ja tervis Munajuhade sulgemine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Munajuhade sulgemine

Postitas:

Tere!
Lugu selline, et ei saa kasutada mitte ühtegi hormonaalset rasestumisvastastvahendit ja kalendri ning kondoomiga on läinud 2 korda pahasti, ehk siis olen rasedaks jäänud ja kahjuks mõlemal korral ka rasedus peetunud. Päevad on vererohked niiet vaskspiraali ma ei julge panna ja nö katsetada kas jään rasedaks kui peaks paigast liikuma.
Küsimus siit, kas keegi on terviserikke tõttu saanud munajuhade sulgemise teha kuigi pole 35 ja pole 3 last?
Ootan väga lugusid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 14:57; 20.03 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 14:57; 20.03 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlemad tingimused täidetud ja arst keeldus tegemast, et äkki hiljem kahetsen ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlemad tingimused täidetud ja arst keeldus tegemast, et äkki hiljem kahetsen ????

Kas arst võib keelduda??

Kui kriteeriumid ei ole täidetud, siis loomulikult võib. Selleks need kriteeriumid ongi ju sätestatud. Ei ole päris soovikontsert.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:24; 29.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Lugu selline, et ei saa kasutada mitte ühtegi hormonaalset rasestumisvastastvahendit ja kalendri ning kondoomiga on läinud 2 korda pahasti, ehk siis olen rasedaks jäänud ja kahjuks mõlemal korral ka rasedus peetunud. Päevad on vererohked niiet vaskspiraali ma ei julge panna ja nö katsetada kas jään rasedaks kui peaks paigast liikuma.

Küsimus siit, kas keegi on terviserikke tõttu saanud munajuhade sulgemise teha kuigi pole 35 ja pole 3 last?

Ootan väga lugusid.

Mina ei saa aru – ‘kahjuks’ peetusid mõlemad rasedused, aga sa ju lapsi ei taha? Kas näpuviga või lihtsalt silmakirjalikkus? Tegelikult peetusid nad ju ‘õnneks’?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:24; 29.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlemad tingimused täidetud ja arst keeldus tegemast, et äkki hiljem kahetsen ????

Kas arst võib keelduda??

Kui kriteeriumid ei ole täidetud, siis loomulikult võib. Selleks need kriteeriumid ongi ju sätestatud. Ei ole päris soovikontsert.

Oota, küsimus oli ju selles, et kas arst võib keelduda, kui kõik kriteeriumid on täidetud? Miks sa keerad küsimuse tagurpidi ja vastad teemast mööda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 11:20; 29.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Lugu selline, et ei saa kasutada mitte ühtegi hormonaalset rasestumisvastastvahendit ja kalendri ning kondoomiga on läinud 2 korda pahasti, ehk siis olen rasedaks jäänud ja kahjuks mõlemal korral ka rasedus peetunud. Päevad on vererohked niiet vaskspiraali ma ei julge panna ja nö katsetada kas jään rasedaks kui peaks paigast liikuma.

Küsimus siit, kas keegi on terviserikke tõttu saanud munajuhade sulgemise teha kuigi pole 35 ja pole 3 last?

Ootan väga lugusid.

Kas tõesti keegi loodab päevade lugemisele? Ja siis imestab, et imelik küll, et jäi rasedaks.

Üldiselt, mu meelest need, kellele kohe mitte ükski vahend ei sobi ja kondoomi kasutades jäädakse rasedaks, ja nii mitu korda, on mu meelest sellised lihtsakesed. Ilmselgelt on tegemist haridusliku puudujäägiga selles valdkonnas.

Muud ei oskagi öelda kui et õpi kondoomi kasutama, seniks kuni vanus lubab opile minna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 11:20; 29.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru – ‘kahjuks’ peetusid mõlemad rasedused, aga sa ju lapsi ei taha? Kas näpuviga või lihtsalt silmakirjalikkus? Tegelikult peetusid nad ju ‘õnneks’?

Ja kuidas see sinu asi peaks olema?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Munajuhade sulgemine