Esileht Ilu ja tervis Munasarjatsüst

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Munasarjatsüst

Postitas:
Kägu

Isegi ovuleerumisvalmis maunaraku folliikul võib olla rohkem kui 2 cm läbimõõdus, õigemini ovuleerumiseks peabki enamasti olema folliikul üle 2cm läbimõõduga. Seega keegi ei hakka 2cm “tsüsti” pärast probleemi tegema.

Before ovulation occurs, the average diameter of the dominant follicle is 22 to 24 mm (range 18-36 mm)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama küsimus tekkis. Kui tsüst oli tõesti 20x20x30 SENTIMEETRIT, siis on avatud op ja praeguseni valus olemine täiesti arusaadav, see on ju tõesti jalgpalli suurune.

Minu viga, jah oligi sentimeetrites.  Miks ma nii suureks lasin – algul mõtlesin, et lähen vanemaks, ju siis ka tüsenen nagu ema.  Kuna ta mind milleski ei seganud, ei tekitanud mitte mingeid  kaebusi, siis lasin kasvada, siis aga hakkasid riided väikseks jääma.  Nüüd hiljem olen mõelnud, et vbla oli ka emal hoopis tsüst aga ravivõimalused hoopis teised.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu viga, jah oligi sentimeetrites.  Miks ma nii suureks lasin – algul mõtlesin, et lähen vanemaks, ju siis ka tüsenen nagu ema.  Kuna ta mind milleski ei seganud, ei tekitanud mitte mingeid  kaebusi, siis lasin kasvada, siis aga hakkasid riided väikseks jääma.  Nüüd hiljem olen mõelnud, et vbla oli ka emal hoopis tsüst aga ravivõimalused hoopis teised.

Kas sul oli vedelikutsüst või dermoidtsüst, st see tsüst sisaldab mingit muud ollust peale vedeliku (rasva, kudesid jms), et oli vaja lahtist oppi+ no ilmselgelt laparoskoopiliselt jah sellist jurakat välja ei tiri, sry… Dermoidtsüst vajab nagunii oppi ja vaja välja võtta, aga see on väga erineva tekkega tavalisest tsükliga seotud munasarjatsüstist (dermoidtsüst on loote arenguhäire, kui valed koed juhtuvad munasarjakoe sisse ja hakkavad seal kasvama).

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vedelikutsüst oli, st mitte päris vedel aga pmst küll.

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ilu ja tervis Munasarjatsüst