Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mungapipar!

Postitas:

Kuna mind valdavad iga kuu PMS,siis olen lugenud,et aitab leevendada neid sümptomeid mungapipar! Kes on kasutanud ja kas on saanud abi? Kust mungapipart osta saaks? Olen käinud erinevates apteekides aga kahjuks on mulle nõutult otsa vaadatud.Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 14:05; 14.10 14:59; 14.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis on see Prefemin nime all. Ise tarvitasin neid ka mingi aeg ja aitasin küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tohib küsida, millised PMSi sümtomid sul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 14:41; 14.10 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah,tohib küll:) Tohutu söögiisu,kuigi kõht tühi otseselt pole,rinnad paisuvad ja kaasneb rindade suur valulikus,päevade eelsed valud ja vererohked päevad,väsimus,närvilisus.Tundub,et see tuleb vanusega,kuskilt lugesin,et üha enam tekkib PMS eriti neil,kes lähenevad 30-nele 🙂 See tulnud viimase aasta jooksul,ennem pole kunagi sellist asja olnud.

Kas PMS võib ka takistada rasestumist või need pole üldse seotud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 14:05; 14.10 14:59; 14.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on põhimõtteliselt samad sümptomid ja lisaks veel selline kõikumise tunne. Alguse said siis kui sain 30nd.
Aga ma ei usu, et see rasestumist kuidagi mõjutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 14:41; 14.10 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest,lähen otsin apteegist üles prefemini 🙂 Loodan saada abi!

Minul on veel pearinglused ,aknest ei räägi üldse,kohutav..iga kord mõtle,et äkki ikka varajased raseduse sümptomid ja siis jälle peab pettuma ,kahjuks ;(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 14:05; 14.10 14:59; 14.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agnucaston on nimi, mind aitas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina hakkasin kasutama mungapipart tsükli reguleerimiseks. Varasemalt 40-60 päeva pealt sain väga kiiresti 30-32 päevase tsükli peale, seega võin öelda, et mulle mõjus kindlasti hästi. Samas PMS sümptomitele ei ole mõjunud (tsükliga seotud akne, kurbusehood, söögiisu jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan rauatinktuuri, sinise mustsõstra pildiga, Viru keskusest ostsin—midagi toimis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kasutanud looduslikku varianti Agnucaston. Kuid esimene kuu jäid mul päevad hoopis ära, ei teagi kas stressist või millest… Järgmisel korral oli enne päevi aga rinnad väga tundlikud ja valusad, mida mul tavaliselt pole.
Niisiis, eks näis kas peale mõningast kasutamist hakkab mõju ilmnema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAs kellegil on veel kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin kunagi ka mungapipart umbes 3 kuud günekoloogi soovitusel kuna menses oli nii kuidas juhtus,vahest oli vahe 2 kuud. See oli 3 a tagasi ja peale seda siiamaani käin väga ilusti. Aga,et ta muud midagi oleks muutnud,ei oska öelda kuna polnud ennegi erilisi muid vaevusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestis müüdav mungapipar on jube lahja, mujalt saab kangemat kraami. otsingusõnad agnus-castus, vitex, chasteberry. kuningakepiõli ehk evening primrose oil on ka hea pms-i leevendaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.