Esileht Pereelu ja suhted murdmistsoonist – sõprustsooni – no tore on!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: murdmistsoonist – sõprustsooni – no tore on!

Postitas:

Mind on aina enam hakanud kripeldama üks mees, kellega tutvus on kestnud juba ca 6a, oleme vahelduva eduga terve see aeg suhelnud, viimasel ajal tihemini. Igakord kui meie suhe on nö aktiviseerunud, olen mina ka vaba olnud. Seda ka seetõttu, et päriselt vaba on ta alles viimane aasta(tal oli elukaaslane, rohkem selline noorte suhe, ei lapsi, ei austust üksteise vastu, koos oldi reaalselt mugavusest, aga tegelikult elasid kumbki oma elu jne). Igatahes, kui ta mind kunagi esimest korda nägi, see juhtus läbi ühiste tuttavate, siis hakkas ta mind kohe murdma, mis meeldis mulle ja sealt sai edasi selline mõnus mäng minu poolt, ma nautisin, et ta tahab mind, aga kuna ta ei olnud vaba siis kätte ma ei andnud, ütleme siis nii, et kirglikust suudlemisest, käppimisest asi edasi ei läinud. Siis mingi hetk andsin talle kätte, ca 3a tagasi ehk, aga siis jälle tõmbasin pidurit. Tema ikka üritas, aga mina rõhusin muudkui tema südame tunnistusele. Kus juures mind häiris tegelikult ka see, et ta ei kutsunud mind kunagi nö kohtingule, küll oma sünnipäevale ja siis käisime väljas koos sõpradega, aga enamasti kutsus /kutsub ta end ise minu juurde. Mulle meeldib jälle see, et ta vahetab mul pirne, parandab mingeid asju jne. Kusjuures saab ka mu lapsega vägahästi läbi, omastarust kasvatab tedagi. Ja kui minu juurde tuleb siis käitub nagu heamõttes peremees :), seda eriti siis kui mul on külas ka meie ühiseid tuttavaid. Igatahes, nüüd eelmine suvi jõudsin nii kaugele, et andusin temale, aga hommikul kui tema kallistas ja kaisutas mind, ma ei olnud sama armas vastu, oleks tegelikult väga tahtnud teda suudelda ja silitada ka hommikul, aga millegi pärast olin sunnitult külm. Lisaks kui tema küsis, et kas mul on hommikult kiire, teatasin et ei ole, kui ta aga du¨¨i alt tuli, siis mina istusin tähtsa näoga arvutis, justkui teeks tööd (WTF!!!), igatahes loomulikult ta läks ära – miks ma nii käitusin, ma ei tea!!! nii siis tuli järgmine kord, kui taas läksime lõpuni, siis ma teda enam välja ei visanud, aga tema poolt ei tulnud ka enam midagi enamat, peale kaisus hoidmise, sedagi seekord minimaalselt. Ja rohkem pole me sellest ka enam rääkinud, endiselt suhtleme, ta käib mul ikka külas, küll kuna minu juures toimub üks üritus iganädalaselt, pärast üritust jääme veel kahekesi, joome veini ja tema läheb koju ja ega ta ei üritagi enam midagi. Vaid kui ma räägin erinevatest meestest kes mu pilku on püüdnud, siis on see alati kõrgendatud tähelepanu all, et kes, oot näita pilti, mis see või – ja siis mingi negatiivne kommentaar. Aga no ise midagi ei tee enam, kui et lihtsalt on ja räägib maailma asjadest. Ükskord küsisin, et miks meil midagi, siis edasi ei toimunud,tema arvas, et kuna tema oli hõivatud, siis see erutas mind, et justkui keelatud vili on magusam ja nüüd olen huvi kaotanud. No ega ma vist otseselt vastu ei vaielnud, aga tegelikult mind häiris see, et ta ei murdnud mind enam. No nüüd ta teatas, et tal justkui on keegi, midagi tõsist ei ole….aga julm kus ta nüüd mul mõtetes keerleb. Ma olen juba pikemat aega üksi (kuigi olen kena, aga nagu üks noorem mees tuttav ütles, et ma olen nopitav lill, aga näha on, et mind on raske noppida), ta teab seda, kuigi, ega ma talle kõike ei räägi ,seega ta võib ka vabalt arvata, et mul mingid silmarõõmud ehk ikka on. Aga no tegelt pole ja kui me kohe kokku kolima ei hakka, siis ausalt öeldes, andke mulle andeks, aga tahaks lihtsalt oma seksuaalseid vajadusigi rahuldada -temaga loomulikult! 🙂 – nii et tõsiselt, mis mõttes on suhted nii keerulised, ja nüüd oleme selles tobedas sõpruse faasis, tahan välja sellest, tahaks temaga mürada vähemalt, kinno minna, sööma minna, näha teda teise külje pealt – no damn! ei meie joome veini, vestleme, lõpetame õhtu sõbraliku kalliga – kuigi mõni aeg tagasi käis siuke murdmine, et vähe ei olnud. WHAT TO DO?!?! ‘

(Uskumatu, et viitsisid mu monoloogi läbi lugeda – tänan! :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vanad te olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina 33 tema 32

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaks veinijoomiseõhtud ära, ei kutsuks teda endale külla ega laseks tal end ise külla kutsuda ja tõmbaks suhtlemisel suht tagasi, vaikiks ja ootaks, mis ta ette võtab. Sa nagu liiga palju oled talle kättesaadav, sinuga on lõtv olla ja sa nagu poed talle, tulles talle alati vastu ja olles tema jaoks olemas. Tüüp on hakanud sind iseenesestmõistetavana võtma, näeb, et on sinu jaoks oluline ja lüpsab sind sajaga, sina sellest aga aru ei saa, et nüüd on asjad muutunud ja hoopis sina oled see, keda ära kasutatakse. Pead tegema sügava pausi, vabandusi välja mõtlema, et mitte kokku saada ja temaga mõnda aega mitte suhtlema. See ei ole absoluutselt tema asi, kes sulle meeldib, mina sinu asemel talle sellest ei räägiks, elaks oma elu, ajaks teisi mehi taga ja kurat temaga. Nagunii ta su kätt ju ei palu ja kui ta juba ütles, et tal on keegi teine ka, siis sina ei ole kindlasti tema fookuses, aga sul on koht, kus jobu saab maailmavaadetest rääkida ja veini kulistada, selles mõttes sa oled nagu tasuta baar ja kui ta tahaks, siis sa ajaks jalad ka laiali ja laseks tal kõike endaga teha.

Hakka ennast austama ja täiskasvanud naise kombel elama, sellised tiinekasuhted tuleb juba eos hävitada, kuid veel ei ole hilja võtta kontroll oma elu, oma kodu ja oma suhete üle. Sa ei jõua mitte kunagi sinna, kuhu tahad, kui sa hoiad alles seda jama, mis sul praegu on. Loobu temast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 21:36; 13.09 21:44; 13.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane kord ta tegelikult veel teatas, et ta arvab et ta on mõtetu mees – no tõesti! ise on kena välimusega, pole oma 32 eluaasta jooksul lapsi kuhugi ripakile jätnud, ta on majanduslikult kindlustatud, küll mitte ilmselt nii palju kui ta ise sooviks, aga ega ta elul häda ka pole.
Mina läksin oma lapse isast lahku juba 7,5a tagasi, ja sellest ajast peale olen olnud pigem üksi, suhteid on olnud, aga püsima pole jäänud. Olen iseseisev, majanduslikult tulen hästi toime, mul on olemas kõik mis vaja, peale mehe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]viimane kord ta tegelikult veel teatas, et ta arvab et ta on mõtetu mees – no tõesti! ise on kena välimusega, pole oma 32 eluaasta jooksul lapsi kuhugi ripakile jätnud, ta on majanduslikult kindlustatud, küll mitte ilmselt nii palju kui ta ise sooviks, aga ega ta elul häda ka pole.
Mina läksin oma lapse isast lahku juba 7,5a tagasi, ja sellest ajast peale olen olnud pigem üksi, suhteid on olnud, aga püsima pole jäänud. Olen iseseisev, majanduslikult tulen hästi toime, mul on olemas kõik mis vaja, peale mehe 🙂 [/tsitaat]

Sul pole meest, sest su latt on niivõrd madalal, sa ei püüagi enamat saavutada kellegi paremaga. Ära mõtle minevikule ega olevikule, mõtle tulevikule, soovitan sul kõik meestuttavad pehmesse kohta saata ja oodata, iga asi omal ajal. Hakka teistsuguseid mehi vaatama ja tulemused on teised. Usu endasse rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 21:36; 13.09 21:44; 13.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma jätaks veinijoomiseõhtud ära, ei kutsuks teda endale külla ega laseks tal end ise külla kutsuda ja tõmbaks suhtlemisel suht tagasi, vaikiks ja ootaks, mis ta ette võtab. Sa nagu liiga palju oled talle kättesaadav, sinuga on lõtv olla ja sa nagu poed talle, tulles talle alati vastu ja olles tema jaoks olemas. Tüüp on hakanud sind iseenesestmõistetavana võtma, näeb, et on sinu jaoks oluline ja lüpsab sind sajaga, sina sellest aga aru ei saa, et nüüd on asjad muutunud ja hoopis sina oled see, keda ära kasutatakse. Pead tegema sügava pausi, vabandusi välja mõtlema, et mitte kokku saada ja temaga mõnda aega mitte suhtlema. See ei ole absoluutselt tema asi, kes sulle meeldib, mina sinu asemel talle sellest ei räägiks, elaks oma elu, ajaks teisi mehi taga ja kurat temaga. Nagunii ta su kätt ju ei palu ja kui ta juba ütles, et tal on keegi teine ka, siis sina ei ole kindlasti tema fookuses, aga sul on koht, kus jobu saab maailmavaadetest rääkida ja veini kulistada, selles mõttes sa oled nagu tasuta baar ja kui ta tahaks, siis sa ajaks jalad ka laiali ja laseks tal kõike endaga teha.

Hakka ennast austama ja täiskasvanud naise kombel elama, sellised tiinekasuhted tuleb juba eos hävitada, kuid veel ei ole hilja võtta kontroll oma elu, oma kodu ja oma suhete üle. Sa ei jõua mitte kunagi sinna, kuhu tahad, kui sa hoiad alles seda jama, mis sul praegu on. Loobu temast. [/tsitaat]

Päris hea! ei vaidle otseselt vastu, aga veini toob ta pigem ise, sest tegin talle selgeks, et ilma selleta sisse ei saa :), aga millega ta sinu meelest mind ära kasutab? sest mina talle peale vestluse ja teine kord õhtusöögi, mida kõigile tol õhtul pakun – ei anna talle midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul pole meest, sest su latt on niivõrd madalal, sa ei püüagi enamat saavutada kellegi paremaga. Ära mõtle minevikule ega olevikule, mõtle tulevikule, soovitan sul kõik meestuttavad pehmesse kohta saata ja oodata, iga asi omal ajal. Hakka teistsuguseid mehi vaatama ja tulemused on teised. Usu endasse rohkem. [/tsitaat]

Kusjuures jälle vaidlen vastu, ma ise arvan, et mu latt on just liiga kõrge – enamus oma meestuttavaid ongi sel põhjusel üle parda lennanud, tegelikult on mu pardale üldse üpris keeruline saada! Hetkel elangi oma lapsele ja tööle, kuna kuskil klubis litutada pole minu teema, siis väljas ma enam väga ei käi. Ainus võimalus tutvuda on läbi töö, kus kohtun paljude inimestega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan täiesti vastupidist: võimalik, et ta ootas sellest ööst, mil esimest (?) korda seksisite, midagi peadpööritavat, et äkki terve tema maailm muutub sellest, kui ta sinu kätte saab. Ja siis tuli hommik ja sina olid tema vastu külm ja ta tundis, et midagi pole muutunud. Miks siis edasi pingutada enam? On võimalik, et sa oled oma mängudega lihtsalt midagi head perse keeranud. Võimalik, et igaveseks. No sorri, aga ega mehed mingid tundetud sead ei ole tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kati019 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris hea! ei vaidle otseselt vastu, aga veini toob ta pigem ise, sest tegin talle selgeks, et ilma selleta sisse ei saa :), aga millega ta sinu meelest mind ära kasutab? sest mina talle peale vestluse ja teine kord õhtusöögi, mida kõigile tol õhtul pakun – ei anna talle midagi. [/tsitaat]

Ta kasutab sind ära tervikuna, sinu juures on mugav hängimas käia, sina viitsid teda kuulata, pühendad talle oma aega, räägid talle oma isiklikke asju, annad talle märku, et ta ikka meeldib sulle, osutad talle tähelepanu jne jne. Sel mehel on kõik hüved, ta lüpsab sind ja kurnab sind energiast, sa oled hakanud endasse vähem uskuma ja mõtled maailmale ja meestele läbi tema prisma justnagu oleks tema ainuke mees, kellega sina oma tulevikku ette kujutad ja tunned kohustust talle kõigest rääkida, tõrjud teisi sümpaatiaid, sest see mees on su nii ümber sõrme keeranud, et nüüd usud sa ise ka enda kohta seda, mida tema sinust niigi arvab. Ta kaudselt saboteerib su katseid teisi mehi leida, sest siis ta ei oleks enam su tähelepanu keskpunkt. See mees on läbinisti egoist ja tema jaoks oled sa ümmargune null, usu mind. Ära raiska oma aega tema peale. Ta ei vaja sind kui inimest, sa oled tema jaoks nagu asi või objekt, talle ei loe see, mida sina soovid ja tahad. Löö selg sirgu ja ära lase ühel mehel oma elu juhtida. Sa oled ometi enamat väärt kui pudel veini ja tühi loba, mõtle peaga. Ilmselt sa ise tead ka, et ma räägin sulle tõde, sest sa oled vähemalt üritanud teiste meestega suhelda, aga millegipärast lähed alati tema õnge tagasi. Lõpeta temaga igasugused kontaktid ja kui vaja, siis oma ühiste tuttavatega ka, kes teda seltskonda toovad. Usu mind, su elu ei lõpe kui sa ta ära unustad, sa leiad parema mehe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 21:36; 13.09 21:44; 13.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd olete must küll valesti arusaanud, mingi unistuste mees ta kohe kindlasti ei ole. Tal ei ole otseselt midagi viga, aga ütleme nii, et kui panna kokku tema, siis üks teine ja siis veel ka üks kolmas mees ka, siis need kolm tekitaksid unistuse mehe 🙂 eraldi võttes on neil kõigil mingid vead, aga samas igal ühel neist on midagi, mis mind paelub.
Tema on mehine ja abivalmis, teine mõistab ja kaitseb mind, kolmandal on hea keha ja meil on/oli tohutu tõmme ja huumorimeel klappis sajaga.

Ta ei ole kunagi olnud prioriteet, mees kellest tohutult unistan, selline mees on olemas, kuid kahjuks võetud (see kolmas :)). Seega ma mõtlengi, et ei andnud talle tegelikult võimalust ja täna on see ilmselt kadunud, sest oleme juba sõbratsoonis. Samas ma ei tea kas ma üldse temaga midagi enamat tahan, sest me ei ole reaalselt kunagi deitinud, lihtsalt on mingi mäng käinud, flirt jne. Kolmel korral kokku oleme teinud midagi enamat, kui ma oleksin lasknud, siis oleks seda juhtunud tunduvalt enamatel kordadel. Nõus olen sellega, et see suhe on olnud selline tiinekate värk 🙂 samas me juba ammu enam ei ole tiinekad…

Samuti ei räägi ma talle oma suhetest – nendest ta ei tea midagi, on tulnud lihtsalt ette olukordi, kus olen maininud, et see või teine on tõesti sümpaatne mees, siis ta küsib, et kus, või näitan pilte ja kommenteerin, et on sümpaatne, siis tema, et oot ma ei näinud, näita mulle uuesti. Või et naabri sõber viskas silma, siis tema vastab, et see ülikonnas või, ma arvasin, et see mingi usuhull kes ukselt uksele käib jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, tõesti uskumatu et viitsisin selle jutu läbi lugeda.
Vaprad naised, kes viitsivad peale 25 eluaastat veel selliseid mänge mängida. Ise küll ei viitsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mees oleks olnud huvitatud enamast, kui sõbrasuhtest. Kuid… pärast sellist kirgliku “murdmist” temapoolt, kui te esimest või teist korda seksisite oli sinu poolne tähepanu külm ning võimalik, et ta arvas, et sa ei näe temas peika materjali. Vb ta lootis, et ka sinu poolt tuleb midagi enamat.

Samas ma usun, et kõike on võimalik parandada. Lihtsalt räägi talle, kuidas sa tunned. Päriselt. Võimalik, et ta tunneb sama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuigi mõni aeg tagasi käis siuke murdmine, et vähe ei olnud. WHAT TO DO?!?! ‘
[/tsitaat]
jeerum küll! oled sa kunagi näinud, et hunt viitsiks surnud lammast kordi ja kordi murda? ajab taga, saab kätte, murrab maha ja elab rahulikult edasi, kuni uus lammas silmapiirile ilmub, keda murdma hakata.
milleks üht ja sama saaki mitu korda murda???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 23:49; 14.09 13:45;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina 33 tema 32[/tsitaat]

loetu põhjal arvaks küll, et 15aastase kirjanduslik katsetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see lapsega naise pärast ikka tõmblema hakkab?

Teises teemas just arutleti, et nii 33sed lapsega naised on reeglina vabad ja lapseta suhtes. Näib nii…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 00:23; 14.09 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan täiesti vastupidist: võimalik, et ta ootas sellest ööst, mil esimest (?) korda seksisite, midagi peadpööritavat, et äkki terve tema maailm muutub sellest, kui ta sinu kätte saab. Ja siis tuli hommik ja sina olid tema vastu külm ja ta tundis, et midagi pole muutunud. Miks siis edasi pingutada enam? On võimalik, et sa oled oma mängudega lihtsalt midagi head perse keeranud. Võimalik, et igaveseks. No sorri, aga ega mehed mingid tundetud sead ei ole tegelikult.[/tsitaat]

Täpselt minu arvamus.

Juba siis, kui teil oli esimene vahekord toimunud ja sa sihilikult (?) üritasid külmalt suhtuda, ma mõtlesin, et milleks sellised mängud? Või see koht, kus sa väga tahtsid suudelda ja kallistada, aga ei teinud seda… Ei, ma ei räägi, et oleksid pidanud pärast esimest seksi armastust avaldama, aga mees võis võib-olla loota sinu poolt soojemat suhtumist. Kui rollid oleksid vahetunud, siis minu jaoks naisena jahutaks see väga palju huvi maha, kui mees teeks pärast esimest seksi hommikul näo, et “tore oli, aga samas ei midagi erilist, hakka nüüd astuma.”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 02:43; 14.09 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see hommikul külm olemine, oli minu poolne hirm, ma kartsin haiget saada ja siis mängisin sellist cooli omast arust, et jumala eest ta ei arvaks, et ma kohe põlvili vajun…tobe! aga no mis teha, meil polnud sellist klassikalist kohtingu perioodi, pole olnudki, seega ta lihtsalt kukkus kukkus murdma. See on üldse selline naljakas suhe, sest ta nagu näitab välja aegajalt, vahel rohkem, vahel ei saa üldse aru,et ma talle sümpatiseerin, kuid me ei räägi tunnetest kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on sind 6 aastat taga ajanud ja pingutanud ja tõmmelnud sinu pärast. Ja sa ei võtnud kuidagi vedu, lausa meelega mängisid temaga, et ta enesehinnangut veel rohkem tampida. Ma kujutan ette, et ta võis ikka päris õnnetu olla, et ta enda arvates sulle kuidagi meele järgi olla ei osanud.

Sa oled tõesti nagu teismeline, kes Cosmo nippi “mängi raskesti kättesaadavat” liialt tõsiselt võtnud on. Ja paras sulle nüüd. Ehk leidis naise, kes teda hinnata oskab.

What to do? Kasva suureks ja käitu vastavalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida ta täpsemalt pingutanud on? ma räägin – ta pole mind isegi välja viinud, käib vaid minu juures, saan talt küll alati abi paluda kui vaja midagi parandada või kokku panna. Aga see on minu meelest laisalt minu ellu ujumine – kindlasti mitte pingutamine. Jah seltskonnas käitub kui peremees, aga mida ta selleks teinud on, et peremees ka olla? Ma ei mängi raskesti kättesaadavat, ma olen väärt, et minu nimel peaks pingutama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida ta täpsemalt pingutanud on? ma räägin – ta pole mind isegi välja viinud, käib vaid minu juures, saan talt küll alati abi paluda kui vaja midagi parandada või kokku panna. Aga see on minu meelest laisalt minu ellu ujumine – kindlasti mitte pingutamine. Jah seltskonnas käitub kui peremees, aga mida ta selleks teinud on, et peremees ka olla? Ma ei mängi raskesti kättesaadavat, ma olen väärt, et minu nimel peaks pingutama! [/tsitaat]

… aga ta ei pinguta. Liigu edasi, leia mees, kes sinust ka tõesti huvitatud on. Antud juhul oled sina kõrvuni armunud, aga vastu ei saa midagi. Milleks see kõik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 00:23; 14.09 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma ei mängi raskesti kättesaadavat, ma olen väärt, et minu nimel peaks pingutama! [/tsitaat]

paistab, et ei ole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte ma ei ole kõrvuni armunud, kui oleksin käituksin vähe teisiti ilmselt. Pigem see, et ta mu elus vireleb, siis mõtlen tema positiivsetele külgedele ja igavusest mõtisklen, et miks meil ei tulnud midagi välja, lihtsalt üks vahelduva eduga piidlemine. Jah ta meeldib, sümpatiseerib mulle, aga on asju mis mind ka häirivad. Ma olen olnud küll temasse kõrvuni armunud, aga see jäi pigem sinna algus aastatesse, aga kuna ta oli siis hõivatud, siis surusin tookord oma tunded maha.

Nüüd kui ta teatas, et tal justkui on keegi, mitte midagi tõsist küll, nagu ta ise ütles, siis hakkas mul rohkem kripeldama.

Enesekriitiliselt võttes, ehk see ongi nüüd mingi alateadlilk hirm, et libiseb käest see viimanegi (kuigi seda ma ei usu, sest tähelepanu ma ikka meestelt saan, lihtsalt ei lase väga kergelt ligi, sest olen elus nii palju haiget saanud ja pettunud, et kardan), või et keelatud vili on magusam või lihtsalt tahan võita… ma tahan, et ta mind välja viiks, vot mida ma tahan, sest kui ei ole seda kohtamise faasi, siis ma ei saa teada, kas ta päriselt ka võiks olla see. Aga võibolla ongi see kõik nii mõtetu ja las jäädagi nii nagu on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh, tõesti uskumatu et viitsisin selle jutu läbi lugeda.
Vaprad naised, kes viitsivad peale 25 eluaastat veel selliseid mänge mängida. Ise küll ei viitsiks.[/tsitaat]
Arvan sama. Mul läks mõte hajevile juba esimeste ridade juures. Jutt oli seosetu. Mõtlesin, et ei viitsi kommenteerida, sest mis mõttega teismeliste armuvalu-loba ikka tõsiselt võtta. Siis vaatan, et teema-algataja üle 30a… ilmselt pole oma elule sisu leidnud ja mõttemaailm jäänud 15-aastase tasemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida sa tahad?
Kas teda päriselt endale? Oled armunud, armastad teda, näed teil ühist tulevikku?
Või pigem tahad lihtsalt, et tema sinusse armunud oleks (sest see kõditab su eneseuhkust ja kergitab enesehinnangut), sind sebiks, samas kui vastu oled nõus andma vaid – mida? Ajuti meelelahutust, kui muud tega pole?

Mulle tundub, et sina tahad, et tema oleks varnast võtta (sealjuures kõrvuni armunud sa pole, vaid lihtsalt “toitud” tema imetlusest ja ihast, kuni seda on) ja tema tunneb midagi taolist sinu vastu. Selline mäng (sest päris suhe see ju pole) ei saanudki igaveseks kestma jääda ometi. Sa oled 33, püüa olla avatud pigem tõsiseltvõetava paarilise leidmisele, mitte ära hoia kinni sellest “kuni paremat pole, võiks ta olemas olla” pseudo”peremehest”.

Ja kui sa päriselt temalt vaid seksi tahad, siis tee vastav ettepanek. Et kuule, sõber, kepime, kuni vabad ja vallalised oleme, sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida ta täpsemalt pingutanud on? ma räägin – ta pole mind isegi välja viinud, käib vaid minu juures, saan talt küll alati abi paluda kui vaja midagi parandada või kokku panna. Aga see on minu meelest laisalt minu ellu ujumine – kindlasti mitte pingutamine. Jah seltskonnas käitub kui peremees, aga mida ta selleks teinud on, et peremees ka olla? Ma ei mängi raskesti kättesaadavat, ma olen väärt, et minu nimel peaks pingutama! [/tsitaat]
oled sa kindel, et tal endal kodus (või teises linnas) kogu see aeg teist naist pole olnud? see, et sind mõnikord sõprade seltsi kaasa on võetud, ei tähenda midagi, sest tõeline sõber ei reeda, kui oma sõpra armukesega näeb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 23:49; 14.09 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga mida sa tahad?
Kas teda päriselt endale? Oled armunud, armastad teda, näed teil ühist tulevikku?
Või pigem tahad lihtsalt, et tema sinusse armunud oleks (sest see kõditab su eneseuhkust ja kergitab enesehinnangut), sind sebiks, samas kui vastu oled nõus andma vaid – mida? Ajuti meelelahutust, kui muud tega pole?

Mulle tundub, et sina tahad, et tema oleks varnast võtta (sealjuures kõrvuni armunud sa pole, vaid lihtsalt “toitud” tema imetlusest ja ihast, kuni seda on) ja tema tunneb midagi taolist sinu vastu. Selline mäng (sest päris suhe see ju pole) ei saanudki igaveseks kestma jääda ometi. Sa oled 33, püüa olla avatud pigem tõsiseltvõetava paarilise leidmisele, mitte ära hoia kinni sellest “kuni paremat pole, võiks ta olemas olla” pseudo”peremehest”.

Ja kui sa päriselt temalt vaid seksi tahad, siis tee vastav ettepanek. Et kuule, sõber, kepime, kuni vabad ja vallalised oleme, sobib? [/tsitaat]

Tänan! enam paremini polekski saanud öelda. Seda mul ilmselt oligi vaja kuulda! 🙂

Jumal tänatud, et see anonüümne portaal on, kus 33aastasena või 15 aastase jahu ajada – samas sisimas isegi seda sama vastust teades, mida viimane Kägu nii hästi välja kirjutas! Tänud – homme on esmaspäev ja olen jälle täiemõistuse juures intelligentne naine! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.09 21:24; 13.09 21:32; 13.09 21:39; 13.09 21:54; 13.09 23:00; 14.09 09:18; 14.09 11:50; 14.09 13:41; 14.09 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas eristada teesklejad mehed tõeliselt huvitatud meestest?

Vastus: ütle mehele, kes soovib sinuga kokku saada, et sa oled vanakooli naine, kes soovib kõigepealt käia mehega väljas söömas, kinos ja jalutamas. Usu, kõik need, kes kiiret k**** ainult soovivad, kaovad väga kiiresti, sest nood ei viitsi hakata naise nimel nii palju võimlema, vaid leiavad mõne teise (kergemini kättesaadava). Proovitud! Seega tean, millest räägin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 02:43; 14.09 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Arvan sama. Mul läks mõte hajevile juba esimeste ridade juures. Jutt oli seosetu. Mõtlesin, et ei viitsi kommenteerida, sest mis mõttega teismeliste armuvalu-loba ikka tõsiselt võtta. Siis vaatan, et teema-algataja üle 30a… ilmselt pole oma elule sisu leidnud ja mõttemaailm jäänud 15-aastase tasemele.[/tsitaat]Tegelikult on vastupidi – need, kes siin teemaalgatajat teisemeliseks nimetavad, on ise ilmselt teisemeliseeast siiamaani oma esimese “tõsisema peikaga” abielus ja panevad siin tarka.
15-aastastel tüdrukutel selliseid probleeme ja situatsioone ei ole, et mingi kutt aastaid su kodus virvendaks.
Ja see ei ole nii väga must-valge olukord üldse. Selliseid sõpruse-armastuse-fuck buddy segu suhteid tuleb täiskasvanute maailmas ikka ette. Olukorda komplitseerib, kui üks pool on hõivatud. Tihti ei tea kumbki pool, mis edasi saab või mida teha, ja asjadel lastakse lihtsalt omasoodu minna, kuni ühel poolel üle vistkab (või siis mitte).
Teie, targutajad, olge oma suhtes rahulikud, kuniks seda rahu on (sest ma võin mürki võtta, et igaühe elus tuleb kergemaid keeriseid ette), ja ärge mõnitage teist naist, kelle elu ei ole läinud sama mustri järgi nagu teil. Peaks teie kindel partner ühel päeval uttu tõmbama, siis ei oskaks te midagi teha tükk aega, sest te ei ole täiskasvanuna üksi olnudki.

Teemaalgataja, mõtle enda jaoks selgeks, mida sa selle mehe vastu tunned ja mida temast tahad (nagu siin keegi eespool soovitas) ja siis juba mõtle edasi, mida teha – kas rääkida suu puhtaks, kirjutada ta oma elust välja või siis tõepoolest lasta asjadel lihtsalt olla (sest miks mitte?). Soovin sulle edu ja unistuste täitumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et teemaalgataja tähtsustab seda “esimest hommikut” üle. Nii mõnigi kommenteerija on sellest veel tuld võtnud.
Tegelikult paistab asi lihtne – sai kätte ja huvi rauges. Tavaline jahiinstinkti rahuldamine, ei muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted murdmistsoonist – sõprustsooni – no tore on!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.