Esileht Kodunurk Murdsin õitsval orhideel kogemata lehed maha:-(((

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Murdsin õitsval orhideel kogemata lehed maha:-(((

Postitas:

Pika varrega lill, õisi üsna palju 14 tk. Läksin siis kuivanud lehte näppima ja suutsin kogu kupatuse ära murda:-( olen nii õnnetu. Panin vette otsapidi, kas on võimalus, et sinna tulevad juured või see on võimatu? Arvan, et pigem mädaneb ära seal vees ligunedes. Nüüd on siis vars õitega kasvamas ja lehti pole. Olen enda peale nii tige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina murdsin ka ükskord kogemata ära, panin vaasi ja sain vähemalt seal teda imetleda. juuri küll ei tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks hea, kui sa saaksid pildi teha ja kuhugi üles riputada. Vette pole mõtet panna, sest uusi juuri ta niimoodi ei aja. Kui juured potis on ilusad ja sõltub ka murdumiskohast, siis ta võib uue külgvõrse ajada. Taime niisama nurka pole veel mõtet visata, hoolitse ta eest nagu ennegi ja vaata, mis juhtub. Võid ka sealt nõu ksida, seal on kogenud orhideekasvatajaid rohkem liikumas http://orhideefoorum.com/viewforum.php?f=4&sid=eead38a50c7c3a74fc02626795fc297b

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisa jah pilt, siis on selgem ülevaade.

Kas potti juurte juurde ka midagi jäi? Ei kujuta hästi ette, pidi ikka jõud olema. Üldiselt on nii, et lehed on olulise tähtsusega ning ainult juurest asja ei saa. Aga alati on erandeid, kui kuldsed näpud ja nipid teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Murdsin õitsval orhideel kogemata lehed maha:-(((

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.