Esileht Beebi ja mitmikud Mure…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mure…

Postitas:

Asi siis selles, et 2 kuune poeg ainult nutab oma ärkvel oleku aja. Ärkvel on ta umbes 6 tundi päevas ja tavaliselt terve see aeg ainult jonnib.

Öösiti magab ilust, ärkab üles ainult söömiseks.

Mida teete te enda 2 kuustega, äkki peaks olema mingi päeva kava juba tal? Kuna algul kui ärkab siis on lõbus ja naerab. Ja siis järsku hakkab nutma ja ei lõpetagi ära seda.

Päeval magab hetkel siis kui ise tahab. Ehk on põhjus selles, et ta jonnine?

Äkki keegi oskab aidata mida peale hakata? Hetkel jonnimis aeg ei oska muud temaga teha kui lohutan ja hoian süles.

Paljudel 2 kuustel on juba päeva plaan? Või oleks liiga vara sellises vanuses?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 21:20; 12.02 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole teadlik jonn, nii väiksed ei jonni.

Äkki on liiga pikalt üleval ja üleväsinud? Ega nii väike suurt üleval olla ei jaksagi veel.

Meil 2-kuusena oli üleval u tund-poolteist, seejärel panin magama (ei jäänud ootama, millal väsimusest nutma hakkab või silmi hõõruma). Päevakava oli meil nii palju, et ise jälgisin, mis kell ärkas, et teada, millal enam-vähem magama tuleb panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 2kuu vanusel ei ole midagi muud kindla päevakava järgi kui söömine ja lõunauni, needki poole tunniste kõikumistega. Üldiselt magab päevasel ajal suht palju, rohkem üleval ja rõõmsameelsem on just õhtuti. Nutu põhjusi ju palju, sa õpi kuulama. Ma alles hiljuti siit lugesin beebikeelest, suhtusin asjasse suht kriitiliselt, aga nüüd olen märganud, et tõesti ongi nii. beebi häälitsused samamoodi refleksid ju, tuleb lihtsalt kuulata. googelda beebikeelt ja youtubest babylanguage oprah( seal laseb ka laste nuttu näidiseks, et paremini aru saada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see beebikeele värk tundub päris huvitav,peaks isegi uurima, sest tundub, et rumalad nad ei ole ja kohe KINDLASTI ei nuta ta ilma asjata (ega jonni) tal on kindlasti põhjus ja Sinu ülesanne ongi see siis ära tunda… aga vahel on see keeruline ja siis jääbki saamatuse tunne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nutu põhjus võib olla nälg, uni, märg mähe, valu kõhus jne jne. Aga beebi võib nutta ka lihtsalt kohanemisraskusest, emotsioonide väljendamiseks. Minu 5 kuune nutab siiamaani päevad läbi! Magab, sööb ja nutab! Ja lihtsalt nutabki! Ja arstid kehitavad õlgu, sest kõik on lapsega korras! Nutab oma nutud ära…äkki lõppeb nutt homme, äkki 3 kuu…äkki aasta pärast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 09:54; 12.02 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja naudi seda aega, et ta sul praegu öösel magab. Mul magas ka selles vanuses kogu öö ja ärkas vaid söömiseks. Nüüd on ka ööd siplemist, vähkremist ja nuttu täis! Tahaks tagasi ainult päeval nutvat last 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 09:54; 12.02 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi netist \”Dunstan baby language\” või http://www.youtube.com/watch?v=nv3-74EFtWQ&feature=related
Vähemalt minu lapse näljanutt on küll selline. Täiesti \”njäää\” tuleb sealt näljaga 😛

Äkki on tal juba igav, kas mõni mänguasi või võimlemine teda ei köida? Gaasivalu sa tunneksid ära, aga mu või ka ebamugavust tekitada- külm, palav, külg sülesolemisest väsinud, kaka, üleväsinud (kui iga lõbustamine veel rohkem nutma ajab) jne.

Meie lapsed on ise omale päevakava teinud ja peavad ilust ise oma söögivahesid 5x ööpäevas süües (RPAd saavad rohkem ja rinnapiima vähem), kuigi praegu ma pigem olen nii, et las laps teeb, mis laps tahab. Kui tahab magada, siis magab ja mängimise tujus mängime.
Kell 8-9 on söömine, siis oleme ühe söögivahe üleval ja mängime, võimleme, oleme kõhuli vahetevahel, masseerime, jutustame, väsinuna tukume ka.
Kell 1-2 on jälle söömine ja siis õue magama, seal magavad lapsed 2,5 tundi või nii, toas magavad pärast edasi.
Järgmine söömine on kell 5-6-7 ja siis on lapsed tavaliselt pikalt üleval, mõnel päeval on gaasivalud ka. Siis trallivad emme-issi ringi, lapsed süles, ja lõbustavad. Mõni päev on väga rahulik, mõni õhtu on hullumaja. Kelle kord on, see käib vannis ka.
Kell 10-11 on õhtune söömine ja siis vajuvad lapsed ära magama, ja vanemad loomulikult ka. Öine söötmine on kell 4-5, vahel venitab poja isegi 8-9 tundi söögivahet.

Laps ei jonni ilmaasjata, midagi tal ikkagi häda on. Kahekuusena oli neid õudseid õhtuid rohkem, kui gaasivalud mõlemat kimbutasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps saab mõne päeva pärast 3kuuseks. Viimane kuu on olnud päevakavas 3 kellaaega, mille ümber päev kujuneb:
7-8 ärkamine
12.30-13.30 vahemikus algab lõunauni, mis kestab 2-3 h
21-22 ööuni

Ärkamise ja lõuna ning lõuna ja ööune vahel on 1-2 30-40 min uinakut. Kui ärkab, on üleval 1-2 h.
Sööb ööpäevaringselt u 2 h tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahekuune ei jonni.

Meil oli 2-kuuselt korraga üleval tund aega- seal hulgas siis söömine, mähkmevahetus, natuke ülevalolekut ja kui tund täis, jälle magama. Kauem ei olnud võimeline normaalselt üleval olema, hakkas nutma väsimusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnastasin ehk end valest natuke, ei mõelnud et laps jonnib.
Kuulasin eila terve õhtu beebikeelt ja üritasin meelde jätta, ning ära tunda tuttavaid helisi. Täna siis üritasin ka selle järgi beebiga tegeleda. Hetkel on tõesti asi sujunud. Ei tea kas lihtsalt hea päev või tõesti hakkab koitma, mida laps mulle öelda tahab.

Tänan teid 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 21:20; 12.02 20:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mure…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.