Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enam pole muret.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Enam pole muret.

Postitas:
Kägu

Sai korda

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilmselt annavad lähipäevad arutust.
Kirjelduse järgi tundub, et hakkavad päevad, vbl tsüklihäire, kui mitu päeva oodatust varem.
Ega välistada ei saa ju ka võimalust, et on rasedus ja määrob mingil põhjusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mure!

Tere! Olen lapseootel 12+5 käisin uh ja nüüd olen endast väljas ,kuklavolt 1,7mm ,süda 170lööki/min,CRl 61.1mm, Trisoomia 21 risk 1:823 saadetud uuesti uh ,kas on normide piires või peaks muretsema?Olen 42a.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahu, on normaalsuse piires.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli Trisoomia 21 1:15 ja kv 3,51.
Kõik OK. Vahva 1,2 a pliks lippab ringi. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu käitumine

No mul uus uh nüüd Tartus esmaspäeval ,see kuidad ämmaemand mulle seda ütles mul hakkas hüsteeria kabinetis pihta lihtsalt pisarad voolasid ja ta istus rahumeeli edasi see oli nii õudne et lapseootel naisele nii öelda .et süda lööb kiiresti 170 lööki/min.et kõik oli nii vale,et laps on haige ma arvan et peale tartu käimis ma vahetan oma arsti välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mul uus uh nüüd Tartus esmaspäeval ,see kuidad ämmaemand mulle seda ütles mul hakkas hüsteeria kabinetis pihta lihtsalt pisarad voolasid ja ta istus rahumeeli edasi see oli nii õudne et lapseootel naisele nii öelda .et süda lööb kiiresti 170 lööki/min.et kõik oli nii vale,et laps on haige ma arvan et peale tartu käimis ma vahetan oma arsti välja.

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja on siis rase või mitte? Võiks peale teema algatuse ka infot jagada.Ehk kellegile teisele on see kasulik.😊

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enam pole muret.