Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mure

Postitas:

Naised kellel beebi 31-33 nädalal sündinud, kuidas Teie ja beebi tervis oli? Palju beebi kaalus ja kui pikk oli? Kuidas arenes edaspidi?
Mul on raseduse algusest saadik enneaegse oht oma tervise pärast ja hetkel juba nii, et 1,5 nädalat tagasi tuli veidikene limakorki kuid valusid ega midagi ei tekkinud. Alles oli ämmaka visiit ka ja seal öeldi, et hetkel midagi hullu pole kuid üritaks ikka “koos” püsida veel????
Viimsed 4 päeva on surmatunne. Kõht valutab meeletult, iiveldab, oksetunne, meeeeletu väsimus esimest korda ja kõrvetised ka. Toonused on ka mitu päeva juba, pissil käimisega ka nii et ma pm elan juba vetsus. Mitte kuidagi olla ei kannata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 14:47; 19.08 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vererõhuga on? Mina läheks erakorralisse. Kui elad väikelinnas, siis Tln või Tartusse. Kõrvetised ja väsimus on viimasel trimestril normaalsed, aga kestev kõhuvalu, iiveldus ja oksendamine kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vererõhuga on? Mina läheks erakorralisse. Kui elad väikelinnas, siis Tln või Tartusse. Kõrvetised ja väsimus on viimasel trimestril normaalsed, aga kestev kõhuvalu, iiveldus ja oksendamine kindlasti mitte.

Käisin hommikul ämmaka juures, kõik oli korras ja emakakael ka täiesti taga nö peidus. Ta ei leidnudki mingit seletust sellele jamale :/ Preekas on välistatud, vererõhk normis. Kõhuvalu kohta arvas, et kuna ise pisike ja laps tundub 1,8kg olema siis tibu keerutamine kõhus teeb haiget.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 14:47; 19.08 10:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.