Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mure

Postitas:

Tere.
Mul on selline lugu et UH jàrgi olen ma 6+5 nädalat rase. Aga loote alget veel näha ei ole. Veretest nàitab kasvamist ja arst ùtles et mul vaja kannatlik olla. Mul on menses ka ebareguaarlne . Kas kellegil on veel sedasi old. Olen mures

Kõike head soovides 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:58; 11.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sinu teeema “ei tea, mitu nädalat rase”, seal allpool?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud nii 2 korda. Esimene kord jäigi tühjaks ja tehti puhastus. Verede järgi olin rase mis rase.
Teine kord oli ka tühi alguses, aga siis käisin ilmselt ise liiga vara visiidil. Oli ka ebaregulaarne tsükkel jne. 2 nädalat hiljem oli juba kõik korras, süda lõi jne. Usun et teine variant on sagedasem kui esimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sinu teeema “ei tea, mitu nädalat rase”, seal allpool?

Ei ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:58; 11.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud nii 2 korda. Esimene kord jäigi tühjaks ja tehti puhastus. Verede järgi olin rase mis rase.
Teine kord oli ka tühi alguses, aga siis käisin ilmselt ise liiga vara visiidil. Oli ka ebaregulaarne tsükkel jne. 2 nädalat hiljem oli juba kõik korras, süda lõi jne. Usun et teine variant on sagedasem kui esimene.

vereproovi järgi ei diagnoosi keegi peetunud rasedust ega tühja lootemuna. tühi lootemuna on üks sagedasemaid raseduse peetumise/katkemise põhjuseid, sageli rasedushormoon kasvab päris arvestavale kõrgusele enne kui aeglustub või langema hakkab.
tühja lootemuna diagnoosimine käib kordusvereproovi ja kordusultraheli alusel, ühest korrast keegi õnneks jah järeldusi ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 13:51; 12.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajale, kui on ebaregulaarne tsükkel, tähendab see, et ei saagi täpselt päevade järgi arvestada, kui vana on rasedus, mistõttu ei ole välistatud ükski variant, seepärast ka uh teostanud arst soovitas oodata enne, kui midagi järeldada saab. peabki vaatama, kuidas ja kas hcg tõuseb, ja teha kordusultraheli nt nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 13:51; 12.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui on peetunud nt. mitu nädalat tagasi või siis on tühi lootekott, kas raseduse tunnused siiski võivad püsida? Iiveldus, rinnad suurenevad jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui on peetunud nt. mitu nädalat tagasi või siis on tühi lootekott, kas raseduse tunnused siiski võivad püsida? Iiveldus, rinnad suurenevad jne.

ikka, hormoon tekitab raseduse tunnuseid, ja kuni lootekott pole ise irdunud, vôib tase olla täiesti arvestatav.
minul iiveldas veel pärast operatsioonigi nädal aega vähemalt, kuni hormoon oli kenasti langema hakanud.
aga enne, kui on teada, kas kindlasti on peetumine vôi mitte, ei maksa end asjata muretsema ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 13:51; 12.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest ütlen, et tunnused püsivad. Esimesega tundsin, et nüüd ongi kõik. Teisega sain UHs teada, tunnused ei kadunud vahepeal.
Teise peetumisega tekkis kuu hiljemgi koheselt paks teine triip testile (4p peale testi hakkasid päevad, päevadeni ise oli muidu 5 päeva). Esimese peetumisega käisin 2 ndl veel ringi “rasedana”, kuigi UHs kinnitati eelnevalt et süda ei löö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.