Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mure

Postitas:

Vabandan kohe ette ära, mul tuleb nüüd pikk murekiri. Ehk keegi oskab sõna sekka öelda.

Päevad on 2-3 päeva hilinenud. Testi tegin kolmapäeval, oli negatiivne. Rohkem testi teinud ei ole. Täna päeval lõi kõhtu väga tugev valu ja mõtlesin automaatselt, et nüüd hakkavad (päevad on alati valulikud olnud) ja võtsin 2 ibumetiini sisse. Nüüd õhtuks pole verd ikkagi tulema hakanud vaid määrib pruunilt. Mul pole mitte kunagi pruuni värvi määrinud ja olen mures, et mis see nüüd on? On see normaalne? Aga test oli ju kolmapäeval negatiivne. Ov oli 1 dets. Kui oleks rase siis oleks ju pidanud kolmapäevane test positiivne olema või eksin? Ühesõnaga, ma olen segaduses ja ma ei tea mis ma nüüd teen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 21:34; 15.12 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega sul ei ole hetkel väga midagi teha. hoida end ja jälgida, kas tekib verejooks või mitte. võid uue testi ka teha, aga ega kui verejooksuks läheb, siis nad nii varase raseduse puhul midagi ei tee ka. samas osad räägivad, et neil on rasedusega esimesed kuud oletatavate päevade ajal ikka määrinud nats. Ühesõnaga, võta rahulikult, tee test ja eks paari päeva jooksul selgem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… Okei, eks vist tõesti, küllap sul on õigus. Katsun võtta rahulikult ja ootan mis saab. Iga kord kui vetsus käin siis on hirm, mis seis on. Ma lasen rahulikult nädalavahetusel minna ja kui muutusi pole siis uuel nädalal teen igaks juhuks testi. Aga mis saab siis kui ikka test negatiivne ja päevi ka ei hakka? Veel ootama ehk.. Ma ei teagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 21:34; 15.12 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nimetan selliseid asju tsüklihäireks. Neid on ka mul (3 lapse emal) mõned korrad olnud. Rasedustesti olen teinud kui päevad on nädala hilinenud. Enne pole mõtet end elevile/ärevile ajada, kuna teha ei saa nagunii midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.