Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mure

Postitas:

Arstlikus kontrollis tuvastati mul rasedus ja juba 10 nädal. Olen pehmelt öeldes šhokis.
Päevad ei ole mul kunagi olnud väga regulaarsed kuid kunagi vahele ei ole jäänud justkui. Kuigi jah, viimased olid küll verevaesed, ma isegi ei pööranud erilist tähelepanu.
Mure aga seisneb selles, et kogu selle aja olen tarvitanud alkoholi(kolmenädalane reis jäi sinna sisse ja nädalavshetustel veinitamine). Kogused ei ole olnud just väga väikesed.
Olen oma joomistega lapsele ilmselt liiga teinud, teadmatusest loomulikult.
Arstile ma loomulikult ei söendanud seda rääkida, häbi on 🙁
Kas kellegil on olnud sarnast situatsiooni? Kas peaksin ikkagi abordile mõtlema? See oleks raske 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on õnneks enamasti nii, et loodus pole päris rumal – kui oled varases staadiumis oma blastotsüstile liiga teinud mingite ainetega, siis rasedus katkeb. Kui läks õnneks siis ei katke. Lihtsalt hirmust pole mõtet küll katkestada, seda loodet uuritakse veel põhjalikult erinevate väärarengute suhtes, kui siis on midagi lahti, on alati olemas meditsiiniline näidustus.
Lihtne öelda, aga ära väga palju nüüd põe sellepärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur % rasedusi algab nii. Kindlasti mitte katkestada – arst on kindlasti kuulnud sellist muret varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

öeldakse jah, et alkohol on ohtlik raseduse alguses…AGA selle eest on see, et kui on kahjustanud, siis ka katkeb. Ära liialt muretse, ei ole sa esimene ega viimane sarnases olukorras. Loodame parimat!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.