Esileht Lapse ootamine Mure

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mure

Postitas:

Nädalaid mul 34+ alakõhus on hästi hästi kerged ühtlased valud juba ~ nädal olnud, lisaks meeletu survetunne all tupes. Koguaeg on pissihäda tunne, kuid välja tuleb vaid mõned tilgad. Ilma liialdamata käin vetsus rohkem kui 20x. Ämmaka aeg alles ~2 nädala pärast ja ma ei tea kas see on normaalne või peaks pöörduma haiglasse. Mul haiglasse rohkem kui tunni jagu teed, seega haigla pole just kiviviske kaugusel.

Aitäh kes mulle asjaliku nõu oskavad jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 16:34; 08.01 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske öelda – tegu võib olla libavaludega või lihtsalt kõhu venimisest tingitud valuga. Kas pissimine ei ole ebamugav või valus? Palavikku pole? Sage wc-s käimine on normaalne, aga kui on ka valusid, võib olla ka mingi põiepõletik vms…

Üldiselt on soovitus, et kui last oodates tunned, et midagi justkui pole nii nagu peab, on mõistlik minna haigla rasedate valvetuppa kontrolli. See tunne võib olla lihtsalt ärevus, aga võib ka olla intuitsioon, mis annabki märku sellest, et su laps vajab abi. Keegi sind valvetoast häbiga minema ei saada – tehakse vajalikud testid ja kui midagi viga pole, saad südamerahu. Kui on midagi viga, saab ette võtta, mis tarvis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kiire ja asjaliku vastuse eest!

Pissida pole ebamugav ega valus, lihtsalt koguaeg oleks justkui häda. Survetunne all.
Beebi muidu liigutab end aktiivselt ja mure selles osas ka nagu pole.
Ma arvan, et ehk ongi siis pigem enda ärevus eesseisva sünnituse osas.
Eks ma jälgin olukorda ja kui miskit hullemaks ei lähe ootan oma ämmaka visiidi siiski vist ära.

Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 16:34; 08.01 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 33 nädalat, alakõhus ka päevade moodi valud ja üsna tihti. Liikudes survetunne selline, et beebi tahaks justkui välja potsatada. Ämmakas ütles, et beebi peaseisu lasknud ja sellepärast. Pissimise seisukohalt valmistub organism ilmselt sünnituseks ja kõik ongi seal all end nö lõdvaks lasknud. Soovitas vaikselt harjutusi tegema hakata, et lihaseid tugevdada.
Edu meile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui haiglasse minek kaugel, saab neile alati 24h ka helistada, oma sümptomeid kirjeldada ja nõu küsida 🙂 Olen isegi seda korduvalt teinud, kui mõni mure on ootamatult tekkinud ja mitmel korral olen abi saanud ka ilma kohale minemata. Samas 2 x kutsuti igaks juhuks kohale ka ja 34. nädalal tekkinud ootamatute valudega võeti paariks päevaks haiglasse jälgimisele, sain ka rohtu, mis aitas. Minu kogemus on ITK valvelauaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Mure