Esileht Väikelaps Mure 3 aastase tüdrukuga-põiepõletik, tupeseen..mis veel?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mure 3 aastase tüdrukuga-põiepõletik, tupeseen..mis veel?

Postitas:

Jaanuari alguses käisime erakorralises, kuna laps hakkas kodus tegema sellist liigutust-istus põlvili maas, jalad pepu all ja liigutas ühte jalga koos puusaga ette-taha. Tegi sedasi pea 1tund, viisime pissima-ei tahtnud. Erakorralises selgus, et uriinis leukotsüütes max arv, mis uriin näitab.Pissimine oli valus. Saime ab peale-kokku 8päeva. Kodus tegi laps sama liigutust edasi ka teistel päevadel.Nädal pärast ab lõppu viisime perastile uue uriini-uriin ei olnud korras ja arst kirjutas teise ab (nädal võtsime seda, kuid laps jätkas ka seda liigutust jalaga ja põlved koos, on näha, et tal on valus. Helistasin taas pereastile, viisin uue uriini, mis oli ab foonil antud ja see oli korras. Arst kirjutas ikkagi veel ühe topsi antibiootikume, mida hakkasime võtma viimasele ab kuurile kohe otsa esmaspäeval. Ta ei kraatsi peput ega eest ennast, teeb seda liigutust ja saan aru, et tal valus (hoiab käetega kohe kramplikult diivanist kinni) Laps on sellise iseloomuga, et ta häbeneb ka rääkida-kui näeb, et min mures siis ütlen, emme mine teise tuppa jnt. Nüüdseks 4päeva tagsi käisime ikkagi taas erakorralises ja arst vaatas, et tupeseen vast-teeme kummelivanne ja panen klotrimasloli kreemi lapsele, kuid ta teeb ikkagi seda liigutust ja näen, et tal on valus. Mida ometi teha? Kas on olemas ka lastegünekolooge nii pisikestele? Tegu tallinnaga. Ausalt olen juba natuke hullumas ja perearstilt abi nagunii ei saa-kirjutab aga uue ab jnt… Kuu juba möödas ja tulemust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:43; 05.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal peale ab kuuri alati tupeseen kallal, äkki lapsel ka nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mõte veel – kas lapsel usse ei ole? Võivad tekitada sügelust tupes, seent, pidevat WCs käimist, lapsed on närvilised, magavad halvasti jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 16:18; 05.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usse ei ole tähele pannud kaka sees.Siis ju laps kratsik tagumikku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:43; 05.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Usse ei ole tähele pannud kaka sees.Siis ju laps kratsik tagumikku?[/tsitaat]
Kui enda lapsel ussid olid, ei näinud ka mina neid kaka sees, pigem viitas sellele kõik eelpool mainitu. Tuttav rääkis oma kogemuste põhjal, et võiks usse kontrollida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 16:18; 05.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 4 aastasel tüdrukul oli ka sarnane häda, küll pisut teistmoodi (päris tugev voolus tupest, punetus, kipitus), aga lõpuks selgus ikkagi, et naaskelsabad. ka ei kaevanud et pepu torgib v sügeleb. jamasime mitu nädalat, kuni lõpuks ikkagi ühe ussi leidsin. saime järgmine hommik kohe rohud peale ja probleem hakkas taanduma. kui kodus on ussirohtu, siis võiksid anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega usse niisama lihtne leida ei ole. Vahest ei tule analüüsigagi välja. Minu tüdruk kraapis ka just eespoolt, perearst ütles, et ei hakka analüüsidega mässama, kirjutas ussirohu ja kohe olid hädad kadunud.
Kiiret tervenemist pisipiigale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Mure 3 aastase tüdrukuga-põiepõletik, tupeseen..mis veel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.