Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mure

Postitas:

Elan mehega 6 aastat, meil olemas laps, mehel on õde vanem ja tal mees, kes juba 10 aastat koos, Mehe õe mees oli alati mulle mingit tähelepanu pööranud, aga no väga hasti me temaga labi ei saanud, aga kui oleme omavahel kahekesi no hetkeks saame rääkida ükskoik millest, ja nuud hiljuti utles mulle et tal on minu vastu tunded, aga meie vahel on vaga suur takkistus, kirjutab ja helistab mulle vahest….kui see toimub hakkab suda peksma, ja tubdub et iga paevaga hakkan sellele uha rohkem motlema, ja et tahan teda naha…mure siis selles kuidas sellest lahti saada, meie vahel nii suur takkistus ja suhtlema peame nagunii sest minu mees ja tema naine on ju ode ja vend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt mõtle ja siis kirjuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage sellised asjad ja itsitage selliste üle juba eos. Sellest võib tulla suguvõsas hiljem palju pahandust ning ebameeldivusi ja lõpuks mõni ei tea kes ta üldse on. lähemalt rääkima ei hakka, aga minu lähisuguvõsas selline jaburdus oli/on. minusse see õnneks ei puutu ja ma tean kes on minu vanaema ja kes vanatädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida see vanarahvas sellistel puhkudel sõnaski, no umbes nii, et ei takkista vallid, ei takkista kraav, kui kokku tahab saada jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 12:05; 18.01 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke sugu ja saagu teid palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on väike laps ja armastav mees. Mida sa veel tahad? Sellisele murele ma annaks küll jalaga tagumikku ja uksest välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitu kontot sul siin perekoolis siis on ka? Ise küsid ja ise vastad? No sellist asja, et kaks kasutajat korraga kirjutavad \”takkista\”, ei juhtu juba naljalt. [/tsitaat]

iroonia, mu sõber, iroonia…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 12:05; 18.01 12:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.