Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Mure

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mure

Postitas:

Tere,

Mul on selline mure, et 11jaanuar pidin olude sunnil tegema medikamentoosselt nö abordi/puhastuse. 11 jaanuar siis pandi tuppe 4tabletti ja saadeti koju. sellel päeval olid väga suured valud, ka järgneval paaril kolmel päeval olid valud, umbes nii nagu päevade ajal. Nüüd siis teisipäevaks tõmbas verejooksu kinni. Teisipäevast algas vaid määrimine. Kuid täna(reede) hommikul hakkas uuesti natuke verd tulema ja väikseid tükke. Palavikku ei ole. Aga muretsema pani see, et hakkas uuesti verd tulema natuke ja natuke ka annab tunda alakõht. Kas see on normaalne?? 24lähen kontrolli muidu, aga pani muretsma, et kas ma peaksin siis minema ravi tn vastuvõttu et kontrollida või on see normaalne, et uuesti hakkas verd tulema!? Paluks asjast teadlikel inimestel vastata.. Olen tõesti mures..:(

Ette tänades…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Arst oleks pidanud sulle seletama, kuidas see protseduur on. Kuna ta ilmselt seda ei teinud ja sa muretsed, siis kõige lollikindlam on minna erakorralisse ja lasta end üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.