Esileht Imetamine mure beebi kaalu pärast

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mure beebi kaalu pärast

Postitas:

Tere! Mul on mure oma beebi kaalu pärast, ehk oskab keegi head nõu anda.
5. juunil sündis mulle poeg sünnikaaluga 4,504 kg, 7. juunil saime koju ja siis oli lapse kaal 4,175 kg. Täna hommikul kaaludes oli lapse kaal 4,47 kg. Seega sünnikaal pole veel taastunud, kuigi laps on tänaseks 16- päevane. Laps on olnud ainult rinnapiimal, imetan teda nii sageli kui ta märku annab( umbes 2 tunniste vahedega, ka öösel). Laps on muidu rahulolev, kaka on vedel ja kollakas (kakab umbes 4 korda ööpäevas), ka pissib ilusti. Mure ongi selles, et kõik targad raamatud väidavad, et sünnikaal peab olema taastunud hiljemalt 2. elunädalaks, meil on aga sünnikaalust veel 50 g puudu ja käsil 16. elupäev. Tahaks ikka nii väga, et laps oleks rinnapiimatoidul. Kas mul on põhjust muretsemiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 08:58; 21.06 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse! Kõik ei ole ühesugused. Minu kolmel lapsel taastus sünnikaal umbes kolmandaks nädalaks. Siis aga tuli kaalu väga korralikult juurde. Sinu lapse iive on kasvamas ja see on väga hea märk. Imeta rahulikult edasi ja tee kuuselt kontrollkaalumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid ise veel tihedamini rinda pakkuda (eelmise toitmise algusest 1h-1,5h) ja pikemalt ühel rinnal hoida, juhul, kui Sa seda veel ei tee.
Minu teise lapse sünnikaal taastus 15-ks elupäevaks ja järgmise kahe nädala iive oli 2,1 kilo 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps taastas sünnikaalu just 16. päevaks. Siiani on ta võrreldes sünnikaaluga juurde võtnud 400 grammi ja kõige madalama kaaluga (5.päeval) 700 grammi. Mulle tundub, et su lapsega on kõik korras. Ära muretse, muudkui tissita rahulikult edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil polnud ka sünnikaal taastunud, kirjas oli 3290g aga meil oli 3200grammi… arst siiski suurt numbrit sellest ei teinud ja kutsus nädal hiljem uuesti ning siis oli juba 3.6 kilo nii et see algus ongi selline jamps, hiljem läheb paremaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh julgustavate sõnade eest 🙂 eks jätkan samas vaimus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 08:58; 21.06 14:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine mure beebi kaalu pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.