Esileht Väikelaps Mure- Crocs talvesaapad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mure- Crocs talvesaapad

Postitas:

Silma on hakanud Hello Kittyga Crocsi saapad, ning hind tundub ka neil praegu hea, ennem üle 50 nüüd 32eur. http://www.trendvision.ee/e-pood/3/209

Ning tekkis küsimus, kuidas soojapidavusega on? Sügisel said ostetud kasutatud Ecco saapad, kuid lapse jalad on nendes väga külmad:( Õnneks olid eelmisest aastast Kuomad alles, ning nendega saab praegu käia. Kuid sooviksin neid saapad lapsele soetada, kui ikka sooja ka peavad:) Endal kogemus puudub, kuid olen ühtteist kuulnud- et mõnel on ka Crocsidega jalad külmad. Millisele jalale sobivad, kas laiemale- kõrgemale ka? Ning kas keegi ostaks öelda umbkaudse sisetallamõõdu 27-28 suurusel?

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel olid need miinus viiega väljas, paks froteesokk jalas ja tuppa tulles olid jalad külmad 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin ainult niipalju öelda, et mina kannan ise täiskasvanute crocsi saapaid ja paremaid saapaid ma oma elus kandnud pole. No tõesti, praeguste ilmadega on mul siidisukk jalas nende sees ja jalad on soojad! Ma arvan, et ostan lapsele kindlasti ka järgmiseks talveks crocsi saapad. Ainuke asi oli see, et mul endal lai ja kõrge jalg. natuke nagu pealt on kitsad ja külmaga lähevad kuidagi veel kitsamaks (võibolla on siis lihtsalt kõvemad) laiuselt on väga palju ruumi sees.
Paar päeva tagasi oli sama teema, vaata allpool olevaid teemasid. Seal tõesti üks kiidab, teine laidab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:44; 24.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal need, just hiljuti, kui oli see suur löga, crocs.eu lehelt tellisin. Mingi soodukaga sain 20.- kätte.
Need on lumel ja jääl libedad ja külmad ka. Mina kasutan ikka plusskraadiga, kui on vesine.
Mul selline mudel, põhimõtteliselt tegu sama saapaga, mida teemaalgataja näitas:
http://www.crocs.eu/crocs-crocband-winter-boot-hello-kitty/12076,en_ES,pd.html?cid=159&cgid=sale
Mugavad on küll ja vooder ka sees, aga minumeelest ikka kummik mis kummik. Kasutan sulailmaga ja selleks ka ostsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina siis see eelmine kägu. Mul samad saapad, värvus ainult erinev.
mina jällegi pole libedust tundnud, vaid tõesti jää peal oli libe, aga ei kukkunud lausa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:44; 24.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi, et sinna ei tohi paksu sokki alla panna, kuna jalg hakkab higistama ja muutub külmaks. Endal kogemus ka imeõhukeste Salomoni saabastega. Toppisin ka froteekad alla ja jalg külmetas, siis avastasin, et kõige ideaalsem oli käia lihtsalt õhukeste sukkpükste moodi sokkidega, siis ei olnud külm.
Crocsidega saan ülehommsest proovida, kuidas need toimivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka needsamad crocsi saapad, mis siin eelpool lingina ära toodud, ainult pruuni värvi ja paremaid saapaid pole mul iial olnud. Jalad on mõnusalt soojad, kuigi muidu on nad mul alati külmetanud. Lapsele ka kindel plaan järgmiseks talveks crocsid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, minu lapsel on täpselt samasugused, ainult roosad.
Crocside pluss on kindlasti nende kergus. Äärmiselt kerged on lapsel jalas. Nüüd talvepoole ja sügisel ta käis nendega ja jalg oli vahel ikka nii soe, et sukapüksi tald oli kergelt niiske. Aga tema jalad olid ikka supersoojad nendes saabastes koguaeg.
Ükskord aga mu laps oli nendega lasteaias õues, siis kui oli hästi palju vett väljas ja vihma sadas. Saapas olid siis nii märjad, et keegi oli nagu klaasiga vett valanud nendesse. Väga märjaga need õues mängimiseks kahjuks ei sobi. Aga ma lahendasin selle sellega, et ostsin lapsele Viking voodriga kummikud.
Ja minu laps kõndis nendes saabastes nagu part, jalad sissepoole. Vikingitega seda probleemi pole, kõnnib jalad otse ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suurel lapsel 11 a on ka Crocsi talvesaapad. Jalad on küll kogu aeg väga soojad, tavalise sokiga kannab. Müüja ütles, et kannatavad -35 kraadi ja et soomlased hullult ostavad meilt neid, sest nende maal veel kallimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime ka lapsele crocsi talvesaapad ja oleme väga pettunud. Müüja hirmsasti kiitis neid ja pidi sobima ka -30ga jalga panna aga meie lapsel juba -5ga neis jalad täiesti külmad. Poes diagnoosis nooruke müüja möödaminnes meie lapsel verevarustuse häired ja käskis saapaid villase sokiga kanda. -5 kraadi juures siis. Mida -10ga teha, ei tea.
Samuti on peale ühte kuud kandmist vooder juba nutiline.

Palun mitte vōtta isiklikult kuid mina ei suuda oma kogemuse põhjal neid kiitjaid tõsiselt võtta. Küllap on nad Ise need Crocsimüüjad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Mure- Crocs talvesaapad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.