Esileht Väikelaps mure hoidja leidmisega (Tartus)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mure hoidja leidmisega (Tartus)

Postitas:

Paluks natuke kogenumate lapsevanemate nõuannet 🙂 Kas oleks mõistlik asju nii korraldada, et lapsehoidja tegeleks lapsega allkorrusel, samal ajal kui mina üleval toas töötan (kirjutan ülikooli lõputööd)? Või oleks see hoidjale väga häiriv? Laps ilmselt ei tohiks aimugi saada, et ma kodus olen, muidu hakkaks kohe minu juurde kippuma… Kindlasti oleks minu jaoks lihtsam, kui saaksin lapse (1,5a) mõneks päevaks nädalas või poole päeva kaupa hoidja juurde viia, aga olen juba tükk aega otsinud ja kodu lähedalt kedagi sobivat ei leia. Takistuseks on ka see, et minu poja tahab magada ikka veel kaks korda päevas, aga hoidudes on ette nähtud ainult üks lõuanauni. Igaks juhuks lisan, et elan Tartus Ülejõe/Raadi piirkonnas, kui keegi teab toredat hoidjat soovitada. Hädapärast sobib ka kesklinn ja Vanemuise tn kant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:28; 24.01 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin alates sellest ajast kodus tööd kui kaksikud olid 7 kuused.
Meil käis tudengineiu hoidmas ning vajadusel kärutas nendega õues, pani magama ja mängisid. Ok, ega ma nüüd kogu aeg 100% ei saanud tööle pühenduda, sest eks kahe väike lapsega hakkama saamine võib olla ka pisut keerulisem, aga 1.a5 kuune on juba tegelikult suur inimene ja temaga saab üks inimene vabalt hakkama.
Kui lapsel pole igav ja temaga kogu aeg tegeletakse, siis ma arvan, et last ei sega see, et sa oled kodus, kuid mitte kättesaaadav.
Sind ennast võib see rohkem segada, aga enda kogemustest tean, et kui vaja, saab hakkama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.cv.ee/kuulutused/26743/kogemustega-lapsehoidja-tartus-raadi-linnaosas?index=1,12

Sõimerühma kasvataja kogemused. Omas kodus lapsi hoidnud 6 aastat. Olemas aed, aias kiigud,nukuvankrid. Mängime,joonistame,käime jalutamas jms. Elan Raadi linnaosas, Peetri kiriku lähedal.

Asukoht: Tartu
Telefon: 58049628
Nimi: Lea
E-post: lepatriinu111111@hotmail.com
leasarrik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan ka teie last hoida. Olen oma 1aasta 9 kuuse pojaga kodus. Elan Lääne tänavas, korteris, kahetoalises, Selveri taga kohe. Jäta info siia kui huvi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele! Lea, helistan teile homme, hea meelega tuleks vaatama. Lääne tn jääb kahjuks liiga kaugele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:28; 24.01 19:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps mure hoidja leidmisega (Tartus)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.