Esileht Lapse ootamine Mure kehakaaluga!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mure kehakaaluga!

Postitas:

Hei!
Kõigepealt soovin õnne kõigile triibulistele! Ilusat ja õnnelikku uut aastat ka!
Olen 29a ja üliõnnelik, sest sain ka mina dets. lõpus triibulise testi, kodus 1.5a põnn õde/venda ootamas!????
Mure on oma kehakaaluga, eelmisega läks üle poole aasta, et jääks lapseootele, võtsin end kätte olin 116kg ja 171cm pikk kui jäin ootama, rasedusega võtsin küll ca 20kg juurde, muidu möödus 9k ilma igasuguse mureta, analüüsid korras!
Olen siin vahepeal kõikunud nii alla kui üles, jätsin beebipillid ära, arvasin, et ega enne 6kuud nikuinii ei juhtu midagi, aga nüüd olengi põnniootel ja praegusega kaalun 135kg, enesetunne on natuke väsinud, aga muidu ei saa nagu arugi, mul aga küsimus, kas on veel keegi kes on nö alustanud rasedust suure kaaluga?? Veebr. arvele, plaan nii palju alla saada kuuga kui võimalik, mingi plõks käis ära, et nüüd aitab, kardan ka ämmaka reaktsiooni, et suur kaal jne..

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kehamassiindeks on 46 ehk siis oled ELUOHTLIKULT rasvunud. Ilmselt saadab ämmaemand sind diabeediõe juurde ja saad toitumissoovitused.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin muidugi väiksem kui sina 99 kg kui jäin rasedaks. Aga nüüd lõpusirgel ja juurde võtnud 17kg. Soovitan toitumist vaadata, arvan nii, nagu eelmine arvaja…saad toitumisjuhised. Sind nagunii uuritakse, arvan, et üle muretseda pole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel rase ,aga olen püüdmas triipe kaalun 114kg ning kardan ka juba nii õelda ette ämma reaktsiooni kui küsitakse kehakaalu ämmaka juures.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, miks te lasete oma kaalul nii palju tõusta? Elu ja tervis ei ole kallid? Ei ole ju raske toituda tervislikult ja mitte rämpsu näost sisse ajada ja natukenegi end füüsiliselt liigutada.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsid beebipillid ära ja arvasid, et 6 kuud ei rasestu?
OK

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne teemaalgatakale! Ma ei saa sellest aru, et kuidas on võimalik väikese lapse kõrvalt nii palju kasluda? Lapsega on mii palju sahmimist ja liigutamist, et kaal langeb ise. Olen mõlema lapsega käinud vankriga kogu aeg jalutamas. Mõni päev tuleb kokku 15 kilomeetrit. Pane laps kärusse ja hakka koos temaga tempokalt värskes õhus liikuma. Orgul on minuarust ka spets toitumiskava rasedatele. Jõudu Sulle enda kokkuvõtmisel ja mugavustsoonist välja tulemis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaktsioon sõltub ämmakast. Mina teist last ootama jäädes olin 113kg, juurde võtsin 15kg. Esimesel korral vist mainis, et kaal on suur, mille peale ma ütlesin, et jah, on küll. Rohkem kaalu teemal erilist juttu ei olnud. GTT oli ka normis. Samas olen lugenud siitsamast, et mõnele ämmakale ei sobi juba 10 ülekilo. Nii et sõltub.
Muidu oli rasedus nagu rasedus ikka. Aaa, enne sünnitust arsti juurde kontrolli minnes küsis arst küll palju ma kaalun, et kui ma läbivaatuseks tooli ronin, kas see ikka peab vastu 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin esimest last ootama üle 120 kg kaaludes, raseduse ajal kaal langes ja sünnitama läksin samas kaalus, rasedus möödus probleemideta (ei olnud erilist iiveldust, kõrvetisi, turseid jms.) ja sünnitus läks kergelt. Teist korda rasestusin samuti 120-kilosena, 1.trimestril sain rasedusdiabeedi diagnoosi, muus osas on rasedus probleemideta möödunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Mure kehakaaluga!