Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Väikelaps Mure, laps ajas küünelakki silma

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mure, laps ajas küünelakki silma

Postitas:

Endal kõik küünelakid ja asjad kõrgele ära pandud. kuid tuttav jättis vedelema.. 2,5 aastane tütar leidis selle ja hakkas salaja värvima kuid kuidagi suutis endale silma ajada ja kogu nägu ka koos. pesin küll näo ja silmad veega puhtaks, kuid nägu ei tea millega roosast lakist puhtaks teha. silmas õnneks punased ei ole, seega väga hullu vist see küünelakk teha ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et ta päris silma siiski ei läinud, kuna silm läheb ju ise kinni, kui miskit ohtlikku läheneb:)

Näo teed puhtaks küünelakieemaldajaga, mis seal ikka… või ootad kuni maha kulub (see juhtub ka suhteliselt ruttu, paari päevaga)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, külas peab ka lapse järgi vaatama, mitte pärast võõrustajaid süüdistama, kui midagi juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, külas peab ka lapse järgi vaatama, mitte pärast võõrustajaid süüdistama, kui midagi juhtub. [/tsitaat]

kle ära targuta. kus viga näed laita, seal tule/ mine ja aita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks ei olnud külas ja teiseks ma pole kedagi süüdistanud. meil olidi külas ja ma olin eelnevalt hoiatanud et oma asjad ära pandaks muidu laps võib võtta ja selle aja sees, kus ise näiteks wc-s ära käija jõuavad lapsed palju korraldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Mure, laps ajas küünelakki silma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.