Esileht Väikelaps Mure lapse jalgadega..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mure lapse jalgadega..

Postitas:

Tere.
Avastasin eile, et mu lapsel on ilmselt x- jalad, kui seda võib nii nimetada 🙁
Siiamaani pole sellele üldsegi tähelepanu pööranud, pole nagu ette tulnud, et see oleks kuidagi silma hakanud. Eile mängisime temaga ühte laulumängu, seisime vastakuti ja avastasin, et laps ei saagi jalgu korralikult alt kokku panna. Seisab niiviisi, et põlved on koos ja sääred kuni jalatallani hoiavad kohe eemale teineteisest. Kui proovisin alt jalgu kokku saada, siis põlved läksid nagu teineteise peale. Võibolla on see mõne jaoks mõttetu teema, aga minule tegi see küll muret. Kas kellegil on olnud sama probleemi ja kas teate, kas niisugust asja on võimalik ka kuidagi võimlemisega korda saada? Laps on saanud sünnist saadik korralikult D-vitamiini, nüüd viimased paar kuud olen ära jätnud.
Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:58; 16.03 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pabista, mul pojal ka natuke.
Loe seda http://www.lastehaigla.ee/index.php?page=284&

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse. Ortopeed väitis meile, et kuni 4-5 eluaastani vajuvadki lapse jalad Xi ning pärast seda lähevad jälle sirgemaks tagasi. Kui selleks hetkeks ei hakka asjad paremaks minema, siis tulevad alles ortopeedilised jalanõud jms.
Sinnani tasub võtta rahulikult, lasta lapsel palju liivas ja vees mängida ning liikuda.
Riskigruppi pidavat kuuluma lapsed, kellel on hästi plastilised liigesed ning kes kaaluvad palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! 🙂 Tõesti läks kergemaks.
Ausaltöeldes ma tõepoolest pole seda tema puhul varem märganud. Ilmselt oleksin kui tal oleks juba enne see väike probleem olnud. Ju siis ongi see alles hiljuti tekkinud kui arste uskuda, et see tuleb ja läheb sellises vanuses. Ehk läheb tagasi ka samamoodi kui tuli 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:58; 16.03 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin selle pilguga oma lapse lasteaiarühmas ringi, kui lapsed olid u 2.5a. Rühmas oli kõigil tüdrukutel jalad kergelt x-s 🙂 Nüüd on u 4.5a rühmas ja minu meelest pole enam kellelgi x, kuigi ma pole väga hoolega jälginud. Mu oma tütrel on vähemalt jalad täiesti sirged. Me midagi teinud ei ole selle heaks, ise on läinud tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka tütrel esmalt väga O-jalad, siis tulid X-jalad ja me ei kahtegi selles, et lõpuks I-jalad tulevad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Mure lapse jalgadega..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.