Esileht Väikelaps Mure lapse nutiseadmega.

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mure lapse nutiseadmega.

Postitas:

See Numro ei pane mängu kinni vaid paneb pausile, enne ülesande tulemist hakkab seal aeg jooksma kümnest nulli ja siis läheb mäng pausile ning siis peale ülesande lahendamist saab mängu jätkata täpselt seal kus pooleli jäi.

See on küll tore õppimine, aga see ei vähenda arvutis olemise aega, aga just seda soovis teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 21:58; 03.12 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimkond on kallis , ära võta isiklikult. Ainult rahu. Tundub, et oled ise parajalt vihaseks saanud.
Minu 10.57 postitus ei olnud kõige paremini sõnastatud. Kõik mis sina kirjutasid on õige ! Rahune, närvirakud ei regenereeru. SINA panid ära ????

On jah hea, kui vanavanemad, lasteaed, kool, tahvel-telekas-mobiil su last kasvatavad. Hullult mõnus, et ise ei pea midagi tegema ja pärast pole viltuminemistes süüdi ka. Äge lausa!

Palju õnne! Harimatu ema ees, hukkaläinud laps taga????

Polegi vaja – mitte kõik ei ole nii rumalad.

Ilus.
Hullult mõnus ????

Üsna arusaamatu plahvatus, aga ma ei pretendeerigi hüsteerikutega võistlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 08:46; 03.12 08:58; 03.12 10:51; 03.12 11:15; 03.12 11:43; 03.12 13:20; 04.12 02:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plahvatus ?
Hüsteerik ?

Sinu kirjutatu on tore ja viisakas, oled parem kui teised !? 🙂

Head algavat nädalat kõigile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 21:07; 01.12 21:21; 03.12 10:57; 03.12 11:30; 03.12 12:15; 03.12 15:40; 04.12 10:05; 04.12 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Numro ei pane mängu kinni vaid paneb pausile, enne ülesande tulemist hakkab seal aeg jooksma kümnest nulli ja siis läheb mäng pausile ning siis peale ülesande lahendamist saab mängu jätkata täpselt seal kus pooleli jäi.

See on küll tore õppimine, aga see ei vähenda arvutis olemise aega, aga just seda soovis teemaalgataja.

Jah vähendab küll sest seal on ka võimalus panna mängimine üldiselt lukku teatud kellast teatud kellani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile tati pritsijatele.

See on teie mure kui eelistate sadistlikku enesekehtestamist kavalusele.

Kena uue nädala algust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi, olen ise kahe lapse ema ja vahest annan isegi neile telefoni või tahvli kätte kui olen näiteks poes kassas vms. See annab mulle hetke rahu ja lapsed saavad vaadata enda järgmist värviliste karude video. Vaene ema küsis nõu kuidas piirata või kontrollida lapse nutiseadme kasutust, ta sai kellegilt nõu kes soovitas seda Numrot vms. Nagu aru saan siis see veel õpetab lapsele numbreid samal ajal kui laps enda video vaatab. Minuarust igati asjalik rakendus kui tõesti töötab nii.
Siin lugedes tundub, et kokku on saanud MAAILMA parimad emad kes mitte kunagi midagi sellist ei tee. Teie ei anna enda 5-9 aastasele kunagi nutiseadet ??? Las ma naeran südamest….
Kohe kõri kallale, uskumatu. Mina kasvasin üles CartoonNetworkiga – nutiseade asendab tänapäeval sisuliselt telekat. Kas teile ei oleks meeldinud kui Tom ja Jerry ajal oleks keegi teilt vahepeal korraks küsinud palju on 2+2 ?? Ilmselt mitte aga koolis oleks lihtsam küll olnud kui aus olla. Ja isa/ema ka õnnelikumad. Kordamine on tarkuse ema. Minu isa oli üksik vanem ja pidevalt tööl, et saaksin endale jõuludeks kinke. Ei olnud tal kahjuks aega minuga ISE tegeleda nii palju kui oleks tahtnud mina ning kindlasti tema. Igatahes edu superemmedele eestist ????

Ei, ei anna. Tõesti mitte. Naera terviseks. Mul ei ole tahvelarvutit, sest ma ei pea seda vajalikuks. Telefon on mul helistamiseks. Lapsed on mul rahulikud, sest nad ei kasuta ekraane ja mul ei ole mingit vajadust neid kusagil kassasabas nutiseadmega rahustada.

See küsimus ka, et miks enesekehtestamine peab tingimata sadistlik olema? Kas vanem siis ennast armastaval moel kehtestada ei oska?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle üle on mul tõesti hea meel, eks õige olegi. Siiski kahjuks kõik nii ei ela. Võiks !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 21:07; 01.12 21:21; 03.12 10:57; 03.12 11:30; 03.12 12:15; 03.12 15:40; 04.12 10:05; 04.12 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt saavad nüüd “korralikud ja laitmatud, täiuslikud emad” shoki, aga reaalselt minu plika, kes on peaaegu 2,5 aastane, oskab juba ülihästi nutiseadmes ja arvutis orienteeruda 😀 Ütleks, et paremini kui minu ema telefonis. Ja aruvtis hiirega liigutamise õppis ka ise ära äsja, läks youtube. Samuti olen telefonist ära peitnud youtube-i ja ta on selle üles leidnud. Ta lihtsalt väga uudishimulik ja paljud öelnud, et no on tark ja nupukas laps, ta üldse meil selline leiutaja, poistega tihti sõrbustab, sest huvid sarnased. Ja no minu meelest väga lahe, et oskab. Mees on ka insener ning tema ka vaimustuses :D. Elamegi nuti-ajastul, mida rutem ära õpivad arvuti kasutamise jne, seda kergem neil tulevikus, paraku liigume seda teed-pidi. Muidugi ei luba ma tal koguaeg olla arvutis ja telefonis, telefoni panin parooli alla. Ja üldse Youtubest tuleb kahtlaseid multikaid, tahaks Youtube Kids äppi alla tõmmata, kuid millegipärast Eestis seda ei saa teha. Aga jah, vot nendest JÄLLE mina ei saa aru, kes oma 6-7a lastele pole selliseid seadmeid ÜLDSE tutvustanud. Ütleks Teile, ET FACE IT, liigume selles nutiajastus aina sügavamale, tänapäeval ka kontoritöö kaob, tehakse koosolekuid SKYPES, kontoreid pole enam, ilmutakse tööle ja istutakse suvalisse kohta maha. Te kindlasti loete välja, et ma PIDEVALT annan lapsele selliseid vidinaid, aga ei, ta lihtsalt ise kiire õppija ja loomulikult päevas 1-2x mõnda aega saab vaadata. Mina olen küll uhke, et laps oskab :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle vahepeal hakkas tunduma, et siin foorumis on ainult vanurid kes on kasvand ainult vitsaga aga eksin ja olen õnnelik selle üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Mure lapse nutiseadmega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.