Esileht Väikelaps mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

Postitas:

Nimelt lapsel kasutusel olnud terve talve Lassi tec kindad, nüüd aga selliste vesiste ilmasega on lapsel lasteaiast tulles koguaeg kindad läbi märjad nii seest kui väljas. Täna jäid silma ühed kummi kindad seest voodriga, aga mees ei luba osta, kuna ütleb, et pole tal neid enam vaja :O. Aga tegelt ju on kuna nad lasteaias igapäev käivad väljas ja on seal ligi 1h, siis laps lihtsalt peab olema seni kaua nende märgade kinnastega ja kannatama kuni ilmad no nii soojad, et enam kindaid vaja ei lähe.

Mis teie teeksite, kui mees nii teile ütleks.
Ah jaa ja poiss on hakanud ka jubedalt köhima ka :(.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:05; 15.03 18:23; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin ja ostaksin lapsele kindad. Mis siin muud ikka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis endal pole raha, et need kindad minna ja ära osta. Mul selline asi oleks, siis mul ükskõik, mida mees ütleb, läheks ja ostaks lapsele korralikud kindad ära.
Ei pea ju mehelt luba küsima, et kas nüüd võid uued kindad osta.
k/s kindad võid ju osta, ei peagi enam neid talvekaid ostma. neid peab nagunii ju kandma vähemalt kuu veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta uued kindad või vaheta meest, mis muud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei küsi kunagi mehe käest luba,et lapsele midagi osta.Ma ei tuleks selle pealegi…
Ja kui hetkel pole endal võimalik osta,siis ütlen mehele,et lapsele on vaja seda ja teist jne.
Kui on vaja- siis ostad ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imelik mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Libateema arvan mina. Kas on olemas meest, kes ei luba lapsele kindaid osta ja kas on nii mökusid naisi, kes sellist meest kuulavad ja kel endal raha pole?[/tsitaat]

Ei ole see liba teema täitsa tõsi.
Kahjuks mul üldse mees hoiaks raha kas või luku taga ja ei kulutuaks sentigi :S.
Olengi salaja ostnud lastele vajalike asju.
Kuna olen teise väiksemaga kodune ja emapalk ka juba läbi, siis on mees hetkel see kes raha koju toob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:05; 15.03 18:23; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastekombinesoonidel ja -kinnastel saab vettpidavust säilitada ja parandada spets pesuvahenditega. Vaata spordi- ja matkapoodidest. Nii pikeneb riiete kasutusiga ka. Küsi siis mehe käest, et kas sa selle spetsvahendi võid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sportlandist saab hetkel didriksoni fliisvoodriga kummikindad u 6 euroga. nii palju vast ikka isiklikku raha on. ilmselt saab neid ju ka sügisel kanda.

leian minagi, et lastel on praegusel ajal vaja veekindlaid kindaid. see hullem sopaaeg alles tuleb.

äkki on mehel põhjus, et miks ta raha loeb? no et kitsad ajad.

mina ausalt öeldes isegi ei aruta mehega nii väikseid oste nagu nt mütsid-kindad. kui leian, et vaja, siis ostan. ka peale VH-d oli mul mingi säästusumma, mida igakuiselt kasutasin enda äranägemise järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga osta siis tiba suuremad kindad, et saaks ka järgmisel aastal kasutada. Siis ei lähe ost nö. raisku. Ja mehele tee selgeks – kui lapsele on vaja, siis on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et pigem siis jäägu laps haigeks ja kulutaks sama raha ravimitele????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma ikka ütleks kui mees keelaks lapsele vajalikke asju osta, saadaksin pehmelt öeldes pimedasse ja nõuaksin selle raha talt välja.

Soovitan sul siiski lasterahadest lapsele asju osta kui mees jutust aru ei saa. Seda raha ju tema puutuda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui laps köhib, siis võimalik, et tal polegi neid kindaid enam vaja. Võtad 2n haiguslehte ja pärast võibolla juba suur soe väljas … Kui töötad, siis ilmselt ei tule see just odavam kui paar kindaid osta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alimendid mehelt välja nõuda 2-le lapsele ja sulle kui alla 3-aastast last kasvatavale emale. Ei loe, et abielus olete, mees peab ka vastutav olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:47; 16.03 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastav!!! Ma ei kujuta ettegi, et ma elaks koos sellise koonriga kes ei luba OMA lapsele VAJALIKKE asju osta. Ma saaks aru, et naine tahaks mingit niisama nänni osta, aga lasta lapsel külmetada…mul ei ole sõnu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt? Selline perekorraldus ongi? Eks see iga pere oma asi aga no niipalju võiks Sul ikka sõnaõigust olla, et otsustada kuna ja mida lastele osta!
Mina olen ka kodune ja auslt öeldes ei kujuta ma ette, et peaksin oma kaasalt raha manguma ega oma osta talle põhjendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega sa ju uusi talvekindaid ei pea ostma…
Ostad k/s kindad või kummikindad, mida saad ka järgnevatel hooaegadel kasutada, seega pole ju tegu maha visatud rahaga!

Aga jah, enamsti muretsevad lastele siiski riideid emad, kes teavad täpselt, mida ja kuhu/ kuna vaja ja isadega sel teemal pole suurt mõtet arutleda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks selline mees siis võtaksin ette tõsise vestluse mehega. Teed kasvõi kõva häälega selgeks mehele asjad.
Ära ole selline möku! Ütled mehele, et nüüd läheme poodi lapsele uusi kindaid ostma ja kõik!
Ja ma ei saa aru, et mis mõttes sa salaja ostad lapsele/lastele riideid?! Ütledki mehele, et kuna temal on lapse riietest ükskõik siis palun ole hea ja anna palun mulle raha ning sina oledki see kes lapsi riietab ning lähedki poodi ja ostad lastele mis vaja.
Sry, aga su mees on täielik tropp kui ei toeta isegi lapse kinnaste ostul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ei ole eriti vist vedanud mehega.. Kindad need ei maksa ju midagi.. 10euri ehk max. Ostaksin kindlasti ise, mees sul kindlasti oskab ette kujutada kui paha on lapsel märgade kinnastega mängida.. või on tal lihtsalt savi? kui nii siis ei ole see ka üldse tema asi arvamust avaldada. Kui on vaja siis ostad ja kõik!

Toon näite enda mehe pealt (paar päeva tagasi) kuna mina olen 2,5a lapsega kodune ja oma raha mul praktiliselt pole, kuid lapsel oli hädasti vaja osta voodriga kummikud kuna saapad lasid vett läbi, siis ütlesingi mehele, et on vaja osta kuna muidu on väljas käies koguaeg jalad märjad.. Olgugi, et meil on kuu lõpuni hetkel raha 100eur siis ei hakanud ta üldse vastugi vaidlema vaid ütles, et mine siis homme vaata, õues on ju vaja käia.. Ja kummikud maksavad kindlasti rohkem raha kui kindad.. 🙂
Ja mu mees oleks võinud kah inisema hakata et kõndige siis kohas kus pole märg vms. Aga ma oleks siis kasvõi emalt selle raha laenanud ja ikkagi ostnud, sest see on minu jaoks hädavajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka 2 nädalat tagasi uued talvekindad, sest vanadel kulusid õmbluste sisse lausa augud juba sisse. Rahaga pole kunagi priisata, seega ostsin varuga ja saab järgmine talv ka neid kanda. Minu arust igati praktiline ost oli sel juhul:)
Teine variant oleks tõesti osta veekindlad kevad-sügiskindad ning külmemate ilmadega kootud sõrmikud alla panna. Nii kõlab ka päris praktilisena see ost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mina võin su lapsele kindad osta või sulle raha kanda, et sa ise kindad ostad. Aga tingimuseks on, et mehele ütled, et pidid lapsele kindaid kerjama, kuna oma mees on koi. Isegi koid mehed ei kannata, et nende laste ema peab lapsele asju kerjama ja äkki paneb teda mõtlema. Jäta oma email kui huvitatud oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:47; 16.03 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead, mina võin su lapsele kindad osta või sulle raha kanda, et sa ise kindad ostad. Aga tingimuseks on, et mehele ütled, et pidid lapsele kindaid kerjama, kuna oma mees on koi. Isegi koid mehed ei kannata, et nende laste ema peab lapsele asju kerjama ja äkki paneb teda mõtlema. Jäta oma email kui huvitatud oled.[/tsitaat]

Aitähh 🙂
Müüsin ise mõned vanad asjad maha ja soetasin ka lapsele vajalikud kindad.
Suur tänu kõigile andsite palju positiivsust mulle ja nüüd olen targem ja teen kõike ise ilma mehega sellest arutamata (lasteasjade kohapealt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:05; 15.03 18:23; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale lohutuseks võin öelda, et minu kahel lapsel on kummalgi 3-4 paari kindaid, ja praeguste ilmadega olid ka neil kõik kindad tuppa tulles seest ja väljast märjad (Po.P, Reimatec+, Reima)
Ja ma ei pea mõistlikuks neile selle peale minna uusi kindaid ostma, vaid annan kuivad kindad järjest. Mu lapse Viking Thermo kummikud isegi olid seest märjad, kuidas seda saab saavutada, ma ei tea. Ilmselt ta lasteaias ujub porilompides.
Kindad ei peagi rohkem vastu, järgmisel aastal pead nagunii uued ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvekinnastega vast otse kevadesse ei purjetagi. Meil lenne kindad, talvel olid super, on nüüdki, aga lihtsalt liiga palav hakkab nendega vaikselt juba, samas igal pool veel vesi, nii et mingid vettpidavad kindad ikka vajalikud.

Meil ka olnud mehega vestlusi teemal \”kuhu naine kõik selle raha topib ning kuidas lapsele kogu aeg uusi asju vaja jne\”. Ma ei ütleks, et mees on kooner, lihtsalt ta ei saa nendest asjadest aru… ta on ikka igasuguste absurdsete väidetega esinenud mis puudutab laste riideid (a la selle jopega saab kindlasti ka järgmine talv veel käia). Tavaliselt ma lihtsalt naeran selle üle ja ütlen, et ootame siis järgmise talve ära, siis näha, kas varrukas ulatub küünarnukini või mitte, ja sinna see jääbki, sest jope jääb ju nagunii väikseks uueks hooajaks ja siis peab uue ostma. Ma ütleks selle kohta pigem \”meeste loogika\”. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead, mina võin su lapsele kindad osta või sulle raha kanda, et sa ise kindad ostad. Aga tingimuseks on, et mehele ütled, et pidid lapsele kindaid kerjama, kuna oma mees on koi. Isegi koid mehed ei kannata, et nende laste ema peab lapsele asju kerjama ja äkki paneb teda mõtlema. Jäta oma email kui huvitatud oled.[/tsitaat]

Päris hea:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees küsib ka ikka luba, kui midagi ostab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Talvekinnastega vast otse kevadesse ei purjetagi. Meil lenne kindad, talvel olid super, on nüüdki, aga lihtsalt liiga palav hakkab nendega vaikselt juba, samas igal pool veel vesi, nii et mingid vettpidavad kindad ikka vajalikud.

Meil ka olnud mehega vestlusi teemal \”kuhu naine kõik selle raha topib ning kuidas lapsele kogu aeg uusi asju vaja jne\”. Ma ei ütleks, et mees on kooner, lihtsalt ta ei saa nendest asjadest aru… ta on ikka igasuguste absurdsete väidetega esinenud mis puudutab laste riideid (a la selle jopega saab kindlasti ka järgmine talv veel käia). Tavaliselt ma lihtsalt naeran selle üle ja ütlen, et ootame siis järgmise talve ära, siis näha, kas varrukas ulatub küünarnukini või mitte, ja sinna see jääbki, sest jope jääb ju nagunii väikseks uueks hooajaks ja siis peab uue ostma. Ma ütleks selle kohta pigem \”meeste loogika\”. :D[/tsitaat] mina arvan ka, et mees lihtsalt siin ei erista, millal on niisamama midagi vaja ja millal hädasti midagi vaja. mehed ei saagi sellistest asjadest aru, sp on ka meil laste asjade ost-müük täielikult minu otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõua sellelt tropilt elatis välja! Vahet pole, kas olete abielus või mitte elatise saab ikka välja nõuda. Toidu jaoks ikka raha ananb või pead selle ka välja teenima? Ma jätaks ta õhtusöögil kotlettidest ilma ja ütleks, et raha läks kinnastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on tropp küll, ei kujuta ise ettegi sellist asja, et mees ei luba lastele vajalikke esemeid osta. Kuid lisan veel omalt poolt, et mul kahel lapsel need voodriga kummikindad JA IKKAGI on kindad seest märjad. MÕLEMAL! Rohkem kindaid ei osta, kummalgi juba talv-kevadeks 3 paari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake, rikkad on enamus selliseks koonerdades saanud 🙂
Teie soovitused n tropp kooner maha jätta, aga minu peres oleks IGA päev midagi lastele vaja. Kui mees mu kraane kinni ei keeraks , elaksime kuuse all ja nälgiksime terve perega.
Hetke olukorras me ju ei tea selle pere, ehk mees kes ainuke rahateenija, võimalusi-sissetulekuid-väljaminekuid. Kui kuu lõpuks on kõik raha kulutatud, siis ega kinnastele jätku tõesti.
Kuna mina ise olen selline raiskaja, siis absoluutselt alati on nädal enne palgapäeva raha otsas. Ja põhjuseks alati asjad, no mida on vaja!!! Õnneks on mul selline kooner mees, tänu kelle kokkuhoiule elame normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.