Esileht Väikelaps mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

Postitas:

Meil on lapsel talvepüksid lühikeseks jäänud ja mees ei luba ka uusi osta, ütleb, et kevad kohe käes ja sügisel ostame. Tee siis sellisele selgeks, et praegu aled jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaadake, rikkad on enamus selliseks koonerdades saanud 🙂
[/tsitaat]

No see on küll väga naiivne mõttekäik. Oled sa näiteks kuulnud mõistest investeering? Kooner ei investeeri, järelikult ei tule ka tulu. Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid!

Kui sina täiskasvanulikult majandada ei suuda, on su mehel muidugi sundseis ja ta peab võtma vastutuse teie mõlema ees ja \”rahakraanid kinni keerama\”. Enamasti kirjeldab selline rollijaotus siiski teismelise ja lapsevanema vahekorda, mitte võrdsete partnerite oma. Aga leida, et nii peabki olema ja seda uhkusega kuulutada selle asemel, et ka ise vastutama asuda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste riiete teema on täiesti senini minu pärusmaa olnud, ma ei mäleta, et ta lastele kunagi midagi ISEseisvalt st omaalgatuslikult oleks ostnud, raha on küll andnud või kui olen nt poes asja kinni pannud, olen saatnud välja ostma ( st kui vajab üle proovimist/heakskiitu või rahasummat). Nüüd kui poiss on tema pikkune ja kasvab nii et mühiseb veel ja veel, ütlesin, et võtku poisi riietamine ja need väljaminekud nüüd enda kanda, saavad koos meesteosakondades käia , ei pea selles lasteosakonnan virr-varris pead pööritama ajama!
Viimane shopping poja jaoks olid nr 45 talvesaapad Sportlandist ja Stocki H@M-s käik, kus olin iseseisval poerisil! Nüüd aitab, ei saa õpitud abitust mehes tekitada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps mure lapse talvekindad lasevad vett läbi, aga mees ei luba uus osta :(.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.