Esileht Koolilaps Mure lapsele riiete leidmisega(suur tüdruk)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mure lapsele riiete leidmisega(suur tüdruk)

Postitas:

Tere!
Ehk oskab keegi aidata? Mure lapse kehakaaluga ning riiete leidmisega.Kaaluprobleemiga tegeleme toitumisnõustaja ja arsti abiga, aga vaja lapsele midagi siiski selga leida. Ehk oskate soovitada Lõuna-Eestis poode kust leiab laiema lõikega või kummiga teksapükse lastele.Umbes 152+ suuruses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellises pikkuses peavad just kindlasti lasteriided olema? Mõistlikum oleks vaadata nö noortepoodide valikut (Newyorker, Terranova jne), seal suurused xs-xl ilusti esindatud ja saab valida sobiva. Samuti on pikkus ju tegelikult sealmaal, et saab juba täiskasvanutegi valikut hakata vaatama. Nt minu üks sõbranna on 151 cm pikk (täiskasvanuna) ning enamasti ostabki püksid kehast parajana ning laseb siis sääred lühemaks teha.
Mina nt sain juba oma 140cm tüdrukule ilusa lihtsalõikelise musta seeliku Newyorkerist. Käisime mitu lasteriiete poodi läbi ja ei miskit ning siis tekkis mõte Newyorkerisse vaadata ning seal need seelikud olidki. Valisime suuruselt kõige väiksema ja no ideaalne seljas. Samuti oli hind palju parem, kui neil laste omadel, mida leida õnnestus.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 07:55; 23.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaaluprobleemiga 152 lapsele vaevalt et XS selga mahub, pigem see lühemaks tegemise variant.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samas pikkuses tüdruk, ka natuke pontsakusele kalduv ja lastepoodidest enam ammu ei vaata – cropp, new yorker, sinsay põhiliselt.

Lõuna-Eesti poodidega kursis ei ole, aga netist saab tellida, H&M-l on nt nö jegginsid või tregginsid mis on pehmest natuke venivast materjalist nt https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0626263008.html

või sellised
https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0745294003.html

terranovast vaevalt, seal on suhteliselt kitsad riided. New yorkerist leiab särke näiteks küll

Prageu on õnneks sellist tüüpi püksid moes https://www.lindex.com/ee/kids/girls-8-14-years/bottoms/trousers-jeans/7865887/Loose-fit-striped-trousers-/

Neid on nii croppis kui mujal. On vast mugavamad kui teksad

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

House kodulehele on sellised teksapüksi laadsed joggersid? Pole kindel kas kirjapilt oli nii aga hâsti venivad ja pehmed ei sooni kuhugi sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan mõnda kaubanduskeskusesse kohale minna, kus eelnimetatud noortepoed olemas. Kogukama inimese (nii lapse kui täiskasvanu) puhul on proovimine ja riiete hea sobivus kehaga väga olulised. Tellides ei pruugi head tulemust saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nextis on ka Plus fit riideid. Sealt saab tellida siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaaluprobleemiga 152 lapsele vaevalt et XS selga mahub, pigem see lühemaks tegemise variant.

No kirjutasingi ju, et suurused xs-xl enamiku riiete puhul ilusti valikus ja saab lapsele sobiva suuruse neist valida.
Mina üdliselt ikkagi kui vähegi võimalik, siis eelistan proovida päris poes riiet selga, mitte tellida. Eriti oluline mu meelest see just ebastandartsema keha puhul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 07:55; 23.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on enamik noortepoode ja kiirmoekette esindatud. Arvestades praegust lohvakat moodi ei peaks olema küll probleemi riideid leida. Samuti on moes kukepüksid või vaid poole sääreni ulatuvad püksid, nii et isegi lühemaks ei pea neid tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss, noorem, lühem, paksem, aga tema viimased teksad on kõik pepco-st (see uus poola odavriiete kett). Neil on ka võimalus, et saad kodus proovida ja tagasi viia, annavad raha tagasi. Ma eks ju ostan 140 pikale 158 pükse. Neil on püksid venivast materjalist, sobivad nii nööbiga kui kummiga variandid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Mure lapsele riiete leidmisega(suur tüdruk)