Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure! Limaskesta paksus.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mure! Limaskesta paksus.

Postitas:

Tere,
Palju teil olnud FET siirdamise eel või ennem doonormunaraku siirdamist emaka limaskesta paksus?
Mul oli 10-ndal päeval peale Estrofemiga (3xmg päevas) ainult 6 mm! Arst ütles see on tsipa vähe ja tõstis doosi 8mg.
Ideaalne siirdamiseks on 13mm? lugesin kuskilt. 10 päeva on veel aega siirdamiseni.
Kas kasvab veel ehk normaalseks?
Ise turgutada kortslehega ei julge.
Granaatõuna mahla vast ikka tohib.
Kuskilt lugesin ka kõrvitsamahl.
Kas keegi teab miks kohvi pole soovitav rohkem kui tass päevas enne siirdamist ja pärast pole üldse soovitav? Kas see on seotud ka limaskestaga äkki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 09:49; 16.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt on kõrva jäänud et ideaalne paksus on 8-12mm ovulatsioonipäeval, ehk 5 päeva enne 5päevase embrüo siirdamist.

Ise maadlen ka õhukese limaskestaga. Minu jaoks on töötand:
vereringe soodustamine emakasse, nt jalad seinal pikutamine, loen niimoodi raamatut.
granaatõunamahl. terve tsükli esimese poole 0.5 l päevas.
olen ka kõhul soojakotti hoidnud, aga osad ütlevad et see ei ole tervislik – ei tea, minul on see limaskesta aidanud paksendada

Suur kogus kofeiini võib raseduse katkemise esile kutsuda, 1 tass päevas peaks olema turvaline kogus kogus veel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja. Siirdamise päeval oli 9 mm. Oli kasvanud ilusti juurde ja sobiv. Jätkan 2x 2 tbl estrofem päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 09:49; 16.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure! Limaskesta paksus.