Esileht Ilu ja tervis Mure päevade pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mure päevade pärast

Postitas:

Olen veidi segaduses,viimane menstruatsioon oli 01.10 ning tavaliselt on tsükkel 29 päeva. Seega päevad oleksid pidanud kohal olema 29ndal. Tänaseks ei ole ainsatki tunnet,et algama üldse peaksid.Tavapäraselt on mul iga kuu nädal enne mens. meeletu pms,sellega koos siis pearinglus,minestustunne,rinnad meeletult paiste ja mitu nr suuremad,tohutu isu jne.Sel kuul pole aga ainsatki pmsi tunnust peale söögiisu millega end lohutan(ehk jällegi stress)?Rinnad samuti täiesti tavalised ja olemine ka igati tavaline. Kerged torked on alakõhus olnud,kuid see ka kõik.Mehega vahekorras lõpuni pole läinud ning oleme nö viljaka aja sel kuul kindlasti maha maganud.
Äkki mul ovulatsiooni ei toimunudki ja seetõttu ei alga ka päevad?Olen sellest kuust 2 nädalat olnud tohutu stressi all seoses ühe välisreisiga(mis nüüdseks möödas),reis toimus sellel ajal,kui oletatav ov pidi olema.Stress oli nii tugev,et nutsin öösiti ja olin kõik päevad suure pinge all,umbes nãdala jagu.Kas on reaalne,et tänu sellele stressile ei algagi päevad,ometi sellest on juba 1.5 nädalat möödas,kui olen rahuliku elu juures tagasi. Või on võimalus,et eelspermast läks mõni tilk katkestatud vahekorral sisse ja olen rase?(üldiselt kergelt ei rasestu,seega ma ise eriti tõenäoliseks seda ei peaks).
Olen nii mures,et õhupuudus vaevab mind juba terve tänase päeva,tore kui keegi oskaks midagi vähemalt kaasa rääkida. Testi veel ostma pole tormanud.
Mul ei ole tõesti kunagi selliseid häireid olnud.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirpuu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhupuudus lausa? Kus see õhk siis otsa sai kohe?
VIIRPUU aitab.
Rasedustesti tegemine aitaks ka, see tuleb negatiivne nagunii. Siis tekib ka õhku juurde loodetavasti.

.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad 2 päeva üle läinud ja teemaalgataja juba paanikas! Nonoh.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee test, mida sa põed? Aga muidu võiksid tõesti mõelda ka psühhiaatri peale, tundud olema tohutult emotsionaalne inimene. Kui ikka raseduse mure põhjustab õhupuudust, siis see kõlab ärevushäire moodi. Sa põled niimoodi hoopis läbi, elu läheb üha närvilisemaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas viirpuu pole mitte südameprobleemide jaoks?
Kuidas see menstruatsioonile peaks mõjuma?
Jaa,olen vana ärevik,aga hetkel ei tunne et sellega probleeme oleks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on võimalus,et eelspermast läks mõni tilk katkestatud vahekorral sisse ja olen rase?

Kas mees tõmbab oma riista enne seemnepurset välja ja laseb sulle selja või kõhu peale?
Kui nii, siis äkki mees viivitas liialt selle riista välja tõmbamisega ja sperma sattus sulle sinna, kuhu ta peabki sattuma?
Oota nädal ja siis tee test.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on võimalus,et eelspermast läks mõni tilk katkestatud vahekorral sisse ja olen rase?

Kas mees tõmbab oma riista enne seemnepurset välja ja laseb sulle selja või kõhu peale?

Kui nii, siis äkki mees viivitas liialt selle riista välja tõmbamisega ja sperma sattus sulle sinna, kuhu ta peabki sattuma?

Oota nädal ja siis tee test.

Jah just, ei viivitanud,ta pigem võtab ca 4 sek enne ja lõpetab käega????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah just, ei viivitanud,ta pigem võtab ca 4 sek enne ja lõpetab käega????

Miks mitte normaalseid rasestusvastaseid vahendeid kasutada? Milleks selline jama, mis lisaks kõigele põhjustab sul ärevust ja stressi.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 08:13; 01.11 14:18; 01.11 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks võid rasedustesti teha. Oma kogemusest ütlen, et stress võib teha, mida iganes. Mul oli suvel nii vaimselt kui füüsiliselt keeruline periood ja päevad algasid ootamatult 2 nädalat varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:02; 01.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ausalt, see on su enda lollus, et nii ebausaldusväärseid rasesumisvastased vahendeid kasutad, mida sa loodad? Et päevad läbi räägitakse, kuidas eelspermast võib rasedaks jääda aga sa oled üks suur erand, kellega eluilmas ei juhtu midagi sellist?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:09; 01.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelspermast siiski uuringute tulemusena ei rasestu. Rasestuvad need kes arvavad,et mees on täpne kuid siiski eksib ja jääb nö hiljaks.Me oleme seda meetodit 8 aastat kasutanud ja eksimust veel täheldanud ei ole. Kui see seekord juhtus,siis selge-kunagi on ikka esimene kord eksimuseks.
Miks vahendeid ei taha? Ma ei soovi enda keha mürgitada,enamik rasestumisvastased vahendid ei sisalda kehale midagi kasulikku ja on pikas perspektiivis kahjulikud.
Vat nii!

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelspermast siiski uuringute tulemusena ei rasestu. Rasestuvad need kes arvavad,et mees on täpne kuid siiski eksib ja jääb nö hiljaks.Me oleme seda meetodit 8 aastat kasutanud ja eksimust veel täheldanud ei ole. Kui see seekord juhtus,siis selge-kunagi on ikka esimene kord eksimuseks.

Miks vahendeid ei taha? Ma ei soovi enda keha mürgitada,enamik rasestumisvastased vahendid ei sisalda kehale midagi kasulikku ja on pikas perspektiivis kahjulikud.

Vat nii!

Perekooli uuringute tulemusel tõesti ei rasestu.

Küll aga on rasestumisoht päris kindlasti olemas ja seda teadusuuringute põhjal.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelspermast siiski uuringute tulemusena ei rasestu. Rasestuvad need kes arvavad,et mees on täpne kuid siiski eksib ja jääb nö hiljaks.Me oleme seda meetodit 8 aastat kasutanud ja eksimust veel täheldanud ei ole. Kui see seekord juhtus,siis selge-kunagi on ikka esimene kord eksimuseks.

Miks vahendeid ei taha? Ma ei soovi enda keha mürgitada,enamik rasestumisvastased vahendid ei sisalda kehale midagi kasulikku ja on pikas perspektiivis kahjulikud.

Vat nii!

Perekooli uuringute tulemusel tõesti ei rasestu.

Jah ja kindlasti ka päevade ajal ei rasestu ja siis ka ei rasestu, kui naine peal on, sest et gravitatsioon ja spermapoisid vajuvad maa poole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:09; 01.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 2 testi ja no nii negatiivsed,kui üldse võimalik.
Ja endiselt jään uskumusele,et katkestatud oskuslike vahekordadega on keeruline rasestuda,seda enam,kui viljakaid päevi on ju kuus nii vähe ja neist mööda tulistada.
Igaljuhul,eks ootan oma punaseid edasi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 2 testi ja no nii negatiivsed,kui üldse võimalik.
Ja endiselt jään uskumusele,et katkestatud oskuslike vahekordadega on keeruline rasestuda,seda enam,kui viljakaid päevi on ju kuus nii vähe ja neist mööda tulistada.
Igaljuhul,eks ootan oma punaseid edasi.

Olin nooruses sama rumal kui sina. Tegelikult ei ole võimalik katkestatud oskuslike vahekordadega rasestumist ära hoida, kui mees ja naine on noored terved inimesed. Kui see kaheksa aastat on õnnestunud, on ilmselt ühel, teisel või mõlemal midagi hoopis viga, mitte pole te nii oskuslikud arvestajad. Minul selgus sama asi pärast seda, kui olime pärast lapsesoovi tekkimist aasta ilma igasuguse vältimiseta vahekorras olnud, aga rasedust ei tulnud ka siis.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 08:13; 01.11 14:18; 01.11 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme tõesti alla 30ne-seega noored,kuid laps on olemas.Rasestusin kohe teisel kuul,kui katkestatud vahekorra asemel hakkasime sisse lõpetama,seda siis planeeritult. Kindlasti ei ole seega asi kehvas viljakuses
Aga tõesti,oman kogemusi 30 sekundi mehega küll,kes tõesti ilmselt sellise asjaga hakkama ei saaks(st kontroll on kehvem)kindlasti tema puhul oleks selline asi riskantne(kogemus nooremast ajast).

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see kaheksa aastat on õnnestunud, on ilmselt ühel, teisel või mõlemal midagi hoopis viga, mitte pole te nii oskuslikud arvestajad.

Olen 40-aastane naine. Mul on 3 planeeritud last (2 abikaasaga), kes on eostatud 1-2 kuu jooksul peale rasestumissoovi. Aborti pole teinud, soovimatuid rasedusi pole olnud. Rasestumisvastaseid vahendeid olen elus kokku kasutanud u 6 aastat. Mina seega “väljatõmbamismeetodit” ei alahindaks. Või on mulle mingid imemehed sattunud. Ja 2 tükki kohe.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:02; 01.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti loogiline ju, et suure stressi ja öiste nutmiste peale võib kaasneda tsüklihäire. Miks sellest veel eraldi paanitseda?
Rahune maha.

Aga lahe teema, õppisin uue väljendi – oskuslik vahekord 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 15:51; 03.11 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme tõesti alla 30ne-seega noored,kuid laps on olemas.Rasestusin kohe teisel kuul,kui katkestatud vahekorra asemel hakkasime sisse lõpetama,seda siis planeeritult. Kindlasti ei ole seega asi kehvas viljakuses
Aga tõesti,oman kogemusi 30 sekundi mehega küll,kes tõesti ilmselt sellise asjaga hakkama ei saaks(st kontroll on kehvem)kindlasti tema puhul oleks selline asi riskantne(kogemus nooremast ajast).

Mis põhjusel siis hormoonspiraali ei pane?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akne,kaalutõus ja kontrollimatud isud. Olen elu parimas vormis,olin kuni 21 a ülekaalus ja inetu. Nüüd tunnen end superhästi ja enam ei soovi.
Kõik om individuaalne aga minu puhul mängivad hormoonid tohutut rolli.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimaste uuringute kohaselt on sperma päris mitu päeva elujõuline, nii et jõudu ja jaksu siis selle katkestatud meetodi kasutamisel!

Mu meelest on see katkestatud suguühe üks kõige nõmedamaid asju üldse ja kui sa kohe kindlasti ei soovi rasestuda, siis selline vene rulett sulle ei sobi, peaksite kasutama midagi tõhusamat. Kondoom, spiraal, beebipillid. Ja kui kohe üldse ei taha, et radedus juhtuks, siis peaks kasutama TOPELT kaitset. Mees kasutab kondoomi ja ka sina omalt poolt midagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas päevad algasid? Mul oli täpselt samasugune tsükkel, ootasin päevi 7 päeva, aga tulid ikka lõpuks. Kui vana sa oled? Tsükkel võib hakata nalja tegema 30ndates juba kahjuks… hormoonitasemed kehas muutuvad. Östrogeen teeb imelikke sööstusid, ovulatsioon võib olla puudulik vahel… Ja muidugi äärmuslik stress mõjub täiega! Ega ilma asjata nt sõja ajal naistel ov ei kao… keha saab aru, et see pole praegu sobiv aeg.
Aga saan sinu murest aru, kuigi tundub, et keegi teine siin ei saa. Mina kasutan mehega üldse päevade lugemise ja oma keha jälgimise meetodit. Ja seda edukalt juba 15 aastat! (ÕUDNE jah, pange hunnik miinuseid, ainult seetõttu, et te sellest aru ei saa ja ise ei oska)

Kui ma päriselt rasedaks tahtsin jääda, siis jäin ka. Ma tunnen selgelt ära, millal on ovulatsioon – seda nii kõhuvalu kui ka vooluse iseloomu järgi (kinnituseks olen teinud ka ov testi ja pole veel eksinud). Tunnen oma tsüklit nagu 5 sõrme. Enamik naistest EI TUNNE OMA KEHA, ei tea midagi, mida teeb üks või teine hormoon. Miks üks või teine asi toimub. Ometi toimuvad need asjad iga kuu, jälgi vaid ja pane tähele…
See kuu aga oli mul ka teisiti – sain kohe aru. Ov oli nagu poolik või siis on võimalik, et ei esinenud seekord üldse. Igaks juhuks siis terve see tsükkel kasutasime kondoomi. Päevad jäid hiljaks, rinnad valusad ei olnud üldse, mingeid tunnuseid polnud. Seega imelik värk. Hakkasidki päevad nädal hiljem kui tavaliselt. Eeldan, et mul oli anovulatoorne tsükkel (ov ei toimunud) ja seepärast tunnuseid polnud. Vanuse tõustes juhtub seda üha sagedamini.
Lihtsalt… oma kehast toimuvat võiks iga naine natuke rohkem teada. Mitte suu ammuli neelata sünteetilisi hormoone (või lasta spiraalina omale kuhugi toppida), teadmata, kuidas ja mida need sinu kehas üldse teevad. Kui sa isegi seda ei tea, mis loomuliku tsükli jooksul toimub. Harige end ometi! Ja jälgige, mis kehas iga kuu toimub.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 22:54; 01.11 23:17; 02.11 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas päevad algasid? Mul oli täpselt samasugune tsükkel, ootasin päevi 7 päeva, aga tulid ikka lõpuks. Kui vana sa oled? Tsükkel võib hakata nalja tegema 30ndates juba kahjuks… hormoonitasemed kehas muutuvad. Östrogeen teeb imelikke sööstusid, ovulatsioon võib olla puudulik vahel… Ja muidugi äärmuslik stress mõjub täiega! Ega ilma asjata nt sõja ajal naistel ov ei kao… keha saab aru, et see pole praegu sobiv aeg.

Aga saan sinu murest aru, kuigi tundub, et keegi teine siin ei saa. Mina kasutan mehega üldse päevade lugemise ja oma keha jälgimise meetodit. Ja seda edukalt juba 15 aastat! Kui rasedaks tahtsin jääda, siis jäin ka. Ma tunnen selgelt ära, millal on ovulatsioon – seda nii kõhuvalu kui ka vooluse iseloomu järgi (kinnituseks olen teinud ka ov testi ja pole veel eksinud). Tunnen oma tsüklit nagu 5 sõrme. Enamik naistest EI TUNNE OMA KEHA, ei tea midagi, mida teeb üks või teine hormoon. Miks üks või teine asi toimub. Ometi toimuvad need asjad iga kuu, jälgi vaid ja pane tähele…

See kuu aga oli mul ka teisiti – sain kohe aru. Ov oli nagu poolik või siis on võimalik, et ei esinenud seekord üldse. Igaks juhuks siis terve see tsükkel kasutasime kondoomi. Päevad jäid hiljaks, rinnad valusad ei olnud üldse, mingeid tunnuseid polnud. Seega imelik värk. Hakkasidki päevad nädal hiljem kui tavaliselt. Eeldan, et mul oli anovulatoorne tsükkel (ov ei toimunud) ja seepärast tunnuseid polnud. Vanuse tõustes juhtub seda üha sagedamini.

Lihtsalt… oma kehast toimuvat võiks iga naine natuke rohkem teada. Mitte suu ammuli neelata sünteetilisi hormoone (või lasta spiraalina omale kuhugi toppida), teadmata, kuidas ja mida need sinu kehas üldse teevad. Kui sa isegi seda ei tea, mis loomuliku tsükli jooksul toimub. Harige end ometi! Ja jälgige, mis kehas iga kuu toimub.

Aitäh toetava kommentaari eest!
Olen peaaegu 30ndates ning tsükkel on tänaseni tõesti ehk paar korda sama trikki teinud,üldiselt väga täpne,kuid eelneva kuu stress oli tõesti ûsna tugev.
Hetke seisuga päevi endiselt ei ole ning testid kinnitavad mitterasedust.Eks mingi sisemine kahtlus närib olenemata testist,kuid võimalus rase olla on nii väike. Kõige hullem on see,et tunne on nii “paistes” ja sarnane pms vaevustele.
Leidsin õnneks kiire aja ka uueks nädalaks günekoloogile,juhul kui endiselt päevad ei alga.Nüüdseks on ka alakõhuvalu kadunud.Tundub,et mida enam ootan,seda vähem nad algavad.
Ma olen ka väga palju oma tsüklit uurinud ja kursis,üldiselt 29p pikk,kuid täna on juba 33-s päev.Samamoodi tunnetan ja oskan katsuda emakakaela ning sellest juhinduda-hetke asetuse mõttes peaks nagu päevi oodata olema,aga kuna ma spetsialist ei ole võin ju siiski eksida.Keegi just mingis teemas siin tembeldas hulluks emakakaela koduseid katsujaid.No mis ma ikka teha saan,kui nii kergelt sinna ulatun ja analüüsida suudan.Eks ûhel hetkel nad algama peavad ja kui ei,siis oma ala spetsialist oskab mind juba edasi aidata 🙂

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas päevad algasid? Mul oli täpselt samasugune tsükkel, ootasin päevi 7 päeva, aga tulid ikka lõpuks. Kui vana sa oled? Tsükkel võib hakata nalja tegema 30ndates juba kahjuks… hormoonitasemed kehas muutuvad. Östrogeen teeb imelikke sööstusid, ovulatsioon võib olla puudulik vahel… Ja muidugi äärmuslik stress mõjub täiega! Ega ilma asjata nt sõja ajal naistel ov ei kao… keha saab aru, et see pole praegu sobiv aeg.

Aga saan sinu murest aru, kuigi tundub, et keegi teine siin ei saa. Mina kasutan mehega üldse päevade lugemise ja oma keha jälgimise meetodit. Ja seda edukalt juba 15 aastat! Kui rasedaks tahtsin jääda, siis jäin ka. Ma tunnen selgelt ära, millal on ovulatsioon – seda nii kõhuvalu kui ka vooluse iseloomu järgi (kinnituseks olen teinud ka ov testi ja pole veel eksinud). Tunnen oma tsüklit nagu 5 sõrme. Enamik naistest EI TUNNE OMA KEHA, ei tea midagi, mida teeb üks või teine hormoon. Miks üks või teine asi toimub. Ometi toimuvad need asjad iga kuu, jälgi vaid ja pane tähele…

See kuu aga oli mul ka teisiti – sain kohe aru. Ov oli nagu poolik või siis on võimalik, et ei esinenud seekord üldse. Igaks juhuks siis terve see tsükkel kasutasime kondoomi. Päevad jäid hiljaks, rinnad valusad ei olnud üldse, mingeid tunnuseid polnud. Seega imelik värk. Hakkasidki päevad nädal hiljem kui tavaliselt. Eeldan, et mul oli anovulatoorne tsükkel (ov ei toimunud) ja seepärast tunnuseid polnud. Vanuse tõustes juhtub seda üha sagedamini.

Lihtsalt… oma kehast toimuvat võiks iga naine natuke rohkem teada. Mitte suu ammuli neelata sünteetilisi hormoone (või lasta spiraalina omale kuhugi toppida), teadmata, kuidas ja mida need sinu kehas üldse teevad. Kui sa isegi seda ei tea, mis loomuliku tsükli jooksul toimub. Harige end ometi! Ja jälgige, mis kehas iga kuu toimub.

Aitäh toetava kommentaari eest!

Olen peaaegu 30ndates ning tsükkel on tänaseni tõesti ehk paar korda sama trikki teinud,üldiselt väga täpne,kuid eelneva kuu stress oli tõesti ûsna tugev.

Hetke seisuga päevi endiselt ei ole ning testid kinnitavad mitterasedust.Eks mingi sisemine kahtlus närib olenemata testist,kuid võimalus rase olla on nii väike. Kõige hullem on see,et tunne on nii “paistes” ja sarnane pms vaevustele.

Leidsin õnneks kiire aja ka uueks nädalaks günekoloogile,juhul kui endiselt päevad ei alga.Nüüdseks on ka alakõhuvalu kadunud.Tundub,et mida enam ootan,seda vähem nad algavad.

Ma olen ka väga palju oma tsüklit uurinud ja kursis,üldiselt 29p pikk,kuid täna on juba 33-s päev.Samamoodi tunnetan ja oskan katsuda emakakaela ning sellest juhinduda-hetke asetuse mõttes peaks nagu päevi oodata olema,aga kuna ma spetsialist ei ole võin ju siiski eksida.Keegi just mingis teemas siin tembeldas hulluks emakakaela koduseid katsujaid.No mis ma ikka teha saan,kui nii kergelt sinna ulatun ja analüüsida suudan.Eks ûhel hetkel nad algama peavad ja kui ei,siis oma ala spetsialist oskab mind juba edasi aidata ????

Usu mind, lähiajal hakkavad (33. päev pole midagi hullu, mul on 3 korda elu jooksul olnud ka ligi 40 päeva)! Kui test on negatiivne, siis seda ta ka on. Ma emakakaela ei katsu, aga kõik muud sümptomid on muidu iga kuu väga selged. Kõik need tsüklihäired õpetavad oma keha suhtes veel targemaks! Kindlalt on sul selles stressis asi!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 22:54; 01.11 23:17; 02.11 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harige end ometi!

Tore, et teemaalgataja oma luuludele toetaja leidis. Aga nii arrogantset ja küündimatut juttu loeb isegi Perekoolist harva. Normaalsel viljakal paaril oleks sinu eluviiside juures 15 aasta jooksul umbes 5 aborti tehtud. Mitte teie pole nii hullult targad keha jälgijad, vaid te pole nii viljakad kui suurem osa normaalseid terveid naisi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 08:13; 01.11 14:18; 01.11 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest kuust 2 nädalat olnud tohutu stressi all seoses ühe välisreisiga(mis nüüdseks möödas),reis toimus sellel ajal,kui oletatav ov pidi olema.Stress oli nii tugev,et nutsin öösiti ja olin kõik päevad suure pinge all,umbes nãdala jagu.

See tundub veidi napakas. Pidid ilma meheta reisile minema või millest selline stress?

Samamoodi tunnetan ja oskan katsuda emakakaela ning sellest juhinduda-hetke asetuse mõttes peaks nagu päevi oodata olema,aga kuna ma spetsialist ei ole võin ju siiski eksida.Keegi just mingis teemas siin tembeldas hulluks emakakaela koduseid katsujaid.No mis ma ikka teha saan,kui nii kergelt sinna ulatun ja analüüsida suudan.

Aa, oled see emakakaela näppija. Nojah, edu siis 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harige end ometi!

Tore, et teemaalgataja oma luuludele toetaja leidis. Aga nii arrogantset ja küündimatut juttu loeb isegi Perekoolist harva. Normaalsel viljakal paaril oleks sinu eluviiside juures 15 aasta jooksul umbes 5 aborti tehtud. Mitte teie pole nii hullult targad keha jälgijad, vaid te pole nii viljakad kui suurem osa normaalseid terveid naisi.

Mul on lausa kaksikud, kes tulid esimese proovimisega viljakal ajal, siis kui ise seda soovisin. Nii, et asi on pigem vastupidi – oleme vägagi viljakad. 😀 On seda siis nii raske uskuda, et mõni inimene tunneb oma keha lihtsalt väga hästi? Et polegi hormoone vaja süüa. See on tegelikult iga naise võimuses. Keegi lihtsalt ei viitsi elementaarseid asju endale selgeks teha ja end jälgida.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 22:54; 01.11 23:17; 02.11 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaljuhul ei ole ikka ainsatki märki,ma ei jõua rohkem muretseda,hullemaks teeb asjaolu see,et tunne on nii paistes,tavaliselt kaob see ära mens. algusega,aga nüüd aina viibib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 31.10 21:46; 01.11 12:16; 01.11 14:01; 01.11 14:44; 01.11 19:42; 01.11 23:10; 03.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saan sinu murest aru, kuigi tundub, et keegi teine siin ei saa.

Katsu siis vastustest ka aru saada. Teistele pole arusaamatu mitte asjaolu, et paarid, kes tingimata ei välista rasedust enda jaoks, võivad kasutada katkestamist või päevade lugemist.
Arusaamatu on see teemaalgataja ülisuur mure ja põdemise põhjus, et lausa magada ei saa?? Siiamaani ei selgu, kas see on hirm raseduse ees või tõesti nii suur šokk lihtsast tsüklihäirest?
Naisel, kellele on nii suur ja šokeeriv üllatus, et tsüklihäire võib igaühel ette tulla, eriti stressirohkel imelikul nutmisega möödunud reisi perioodil, ei maksa rääkida oma keha tundmisest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 15:51; 03.11 09:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Ilu ja tervis Mure päevade pärast