Esileht Väikelaps Mure (palavikku pole, oksendab)

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mure (palavikku pole, oksendab)

Postitas:

Tere..mure siis selline, et piiga oksendas üleeile õhtul ja sellega asi piirdus..mõtlesime ,et ka ühe päeva viirus ja kõik korras.täna aga oksendas uuesti! :S palavikku ei ole , kõht lahti pole:S mis see võib olla??? Käisime aasta alguse ka Viljandis …kas võib olla kollatobi ? Palun abi…paanikas :s peale seda oli tihti mõju ja oli ka bronhiit . Kõik mone nädalaste vahedega . Palun abi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka see okseviirus. Ära muretse läheb üle. Mu 2,5-a poiss põdes samamoodi. Kokku oli kolm päeva \”rivist väljas\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 22:41; 24.02 22:49; 24.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur aitäh:( lapsest nii kahju..oksendas just enne magama minekut enda kui ka kogu voodi täis 🙁 ise nuttis ja ütles emme tee puhtaks mulle:( nii paha tunne sees. just ajas paanikasse see,et eile ei olnud midagi..aga täna jälle..kuidas muidu edasi peaks käituma? arstile? või mida süüa võiks anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüa i soovitata üldse anda kui mõni kõhuviirus on. Mu laps ei tahtnud samuti see aeg süüa, jõi küll ilusti. Tähtis ongi joomine. Mustikad mõjuvad kõhule hästi. Paku mustikakisselli või külmunud mustikaid, las krõbistab mõne ära.
Ma arvan, et homseks on Sul laps juba toibumas. Aga helista igaks juhuks lastearstide numbrile 1599. Kui muud nõu sealt ei saa, siis rahustavad ikka vast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 22:41; 24.02 22:49; 24.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore ,et leidub nii armsaid ja toredaid nõuandjaid ! aitäh.. loodame ,et homme tiptop ! süüa siis ei topi ..enne kui ise ei küsi !.. suur suur aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen ka alati paanikas kui laps haigeks jääb. Ma kardan kohe kõike, isegi väikest palavikku, rääkimata tõsisematest haigustest.
Saage ruutu terveks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 22:41; 24.02 22:49; 24.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodame,et kõik saab varsti korda ! need haigused on jubedad asjad:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tal \”kõrvetiste\” moodi asju pole. Meil oli poisil eelmine aasta nii, et tundisn,kuidas luksus ja kõrvetiste lõhnaga. Oksendal üle päeva, muidu oli kõik ok. Mina andsin lõpuks perearsti soovitusel smectat 2 päeva ja asi sai korda. Lihtsalt, et selline asi on lapsel olnud. head paranemist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisan veel siia seda, et peale oksendamist ei tohe kohe palju juua anda. Meie andsime tassi kätte ja laps jõi selle kohe januga ära. Peale seda oli loid ja kohe näha, et ikka paha olla. Eks see vesi siis ärritas magu. 10 min hiljem oksendas vee välja. Seega anna lonksu kaupa, et ei kaaniks.
Kiiret paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ..hmm kõrvetised? ta ei ole küll luksunud viimasel ajal.. ja muidu ka ei ole olnud kõrvetiste lõhna suus..või sellist haput lõhna(okse taolist) . kas enteroli võib anda kui oksendanud ? ma olen ikka ka vaikselt juua andnud. Aga imelik oli see ,et oksendas eilset toitu välja ..ometigi täna kakas ja see oli tänase toiduga:/ imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ..hmm kõrvetised? ta ei ole küll luksunud viimasel ajal.. ja muidu ka ei ole olnud kõrvetiste lõhna suus..või sellist haput lõhna(okse taolist) . kas enteroli võib anda kui oksendanud ? ma olen ikka ka vaikselt juua andnud. Aga imelik oli see ,et oksendas eilset toitu välja ..ometigi täna kakas ja see oli tänase toiduga:/ imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oksendamise lõpetamiseks anna nacl lahust, mis apteegis (sobib inhalaatorisse). Seda võib anda lausa beebidele lonksu kaupa.
Meil sama viirus, algas palavikuga, 2 päeva vaikus ja siis lõi kõhu lahti ja hakkas oksendamine. vastik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögiks võib anda röstsaia, mustikakisselli, banaani või ka tavalist küpsist. Meil selline menüü mõjub väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:24; 26.02 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua peaks sellise menüüga olema? täna oksendanud ptui ptui ptui …ei ole. söönud banaani,pirni,küpsist ning natuke kartulit lihaga.. ja muidugi palju vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar päeva kindlasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna võiks ikka anda selliseid kergemaid asju süüa. Liha ei soovitaks kuna raske seedida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:24; 26.02 09:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Mure (palavikku pole, oksendab)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.