Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure peale vahekorda

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mure peale vahekorda

Postitas:

Me ei ela just väga aktiivset suguelu praegu kui teist last ootan, kuna esimesega lapsega on palju tegemist ja mul on nyyd see rasedus jube väsimus koguaeg ja ei suuda mõelda seksile. Aga noh vahest harva ikka naudime voodirõõme. Aga nüüd täna öösel olime vahekorras ja hommiku mees avastas et tal seesamune ots verine ja määris tekikoti ka ära, aga samas minul pole kuskilt verd tulnud ja täna ka täitsa ok olemine ei valuta kuskilt ega tule voolust. Imelik. Kas see võis olla, et ta tegi nüüd kõhubeebile liiga või lihtsalt sellest, et pole ammu seksinud. On kellegil ka sellist juhust olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen esmarase ja mul oli peaaegu sama teema olime mehega vahekorras ja peale seda avastasin et natuke veritses helistasin järgmisel päeval arstile ja arst ütl et see on normaalne kuna emakasein on praegu eriti hell et siis võis vahekorra ajal nt väikse veresoone katki teha et hullu pole midagi
aga kui veritseb edasi siis soovitaksin arstile helistada
ilusat kosumist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhubeebile ta kindlasti liiga ei teinud! Sul on nii väike rasedus et beebit see kuidagi ei mõjuta…su mehe peenis ei lähe ju emakasse:D
Aga määrimine on võimalik…Mul oli ka et seksi ajal veits määris, aga peale seksi ei olnud endal arugi saada et oleks määrinud…Arst seletas seda sellega, et seal sees on praegu kõik nii õrn ja kohev et ärritub kergemini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure peale vahekorda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.