Esileht Imetamine Mure PMS-i ja päevadega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mure PMS-i ja päevadega

Postitas:

Olen imetav ema ja päevad hakkasid kui laps oli 9 kuune. Nüüd Oleksid pidanud olema järgmised päevad, kuid need on juba nädal aega hiljaks jäänud. Samas terve see nädal on iga päev kõht valutanud, just nagu päevade ajal, ja kogu keha on paks ning ka nägu vinniline. Rasedustest on negatiivne, horm. vahendeid ei kasuta. Kas kellelgi on veel nii olnud? Kas nüüd hakkabki nii olema…praegu veel saab olla, aga suvel küll ei tahaks nädal aega kartulikotis ringi käia või sootuks toas istuda…väga vastik on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:42; 21.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal võivadki olla päevad väga ebaregulaarsed.
Mul hakkasid näiteks peale neljandat sünnitust esimest korda päevad lapse esimese aasta sünnipäeval. Järgmised algasid 64 päeva hiljem, ülejärgmised 58 päeva hiljem, siis edasi oli vahe 53 päeva, siis 38 ja lõpuks 34, nagu mul tavaline tsükkel on.
Pmsi osas ei oska midagi tarka kosta, mul pole seda kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan, et sul keha alles taastab õiget tsüklit. Kas esimesed päevad olid hästi vähese vereeritusega?

Ma pakuks, et vinnid ja kehas veepeetus (tõenäoliselt sellest paks tunne) on märgid, et hormoonid alles loksuvad paika. Loota võib, et suveks on see värk läbi ja kõik jälle endine. Aga ennustada on keeruline. Sedagi on raske öelda, et millal jälle päevad tulevad. Võibolla on praegu hoopis ovulatsioon või ovulatsioon kohe tulemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad lõpuks hakkasid..seega 9 päeva hiljem. Esimesed päevad olid täitsa normaalsed, ei ütleks, et vähem oleks tulnud ja uputamist ka polnud. Loodan väga, et kõik peagi normaliseerub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:42; 21.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Mure PMS-i ja päevadega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.