Esileht Pereelu ja suhted Mure seksuaalsuhtes

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mure seksuaalsuhtes

Postitas:

Olen 27 aastane ja mees 40. Suhte alguses oli mul meeletu seksiisu(enne temaga kontumist olin kolm kuud nö kuival) ja polnud mingi ime 3korda päevas seksida.
Nüüd aga kui oleme üle kolme aasta koos elanud—mul pole enam sellist isu,ok 2 korda nädalas oleks ok. Aga ta tahab iga päev—just hommikuti(kui ma tahan magama). Süüdistab mind,kui ma talle enne hommikut keppi ei anna siis mõtleb välja mingi karistuse–ala laptopi võtab kaasa tööle,et ma ei saaks internet kasutada, visab mu korterist välja(jah meil on üüripind ja tema käes on leping), võin on muidu terve päev vihane. See seksi problem on meie suhtes suurim.Pean siis vastu tahtimist andma? See on jälle mulle alandav. Aga ta leiab,et olen teda petnud-.—et enne olin seximaias kiisu aga enam mitte…no miks on vaja iga hommik nühkida?
Vabandan kirjavigade pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuula nüüd ise oma juttu – ta karistab sind kui sa pole nõus vastu tahtmist seksima!

Ei, see ei ole kaugeltki normaalne. Ja see pole asi, mida sa peaks nüüd ootama ja lootma, et äkki ta muutub, äkki läheb paremaks. Ei lähe. Ainult hullemaks läheb.
Lase jalga enne, kui reaalseks vägistamiseks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See teema on siin juba olnud. Olen sellesama lasteaia üle juba ühe korra imestanud – mees karistab asjade ära võtmisega, kui ei saa seksi … No comments.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhe ikka muutub ajas, armumise faas on läbi, argipäev käes. mees kasutab ju selgelt sinu peal vaimset vägivalda, ega siin mingit nõu polegi anda, see on sinu elu ja sa ise tead, kuidas seda elad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naine läheb suhtesse lootes, et mees muutub aga ta ei muutu.
mees läheb suhtesse lootes, et naine ei muutu aga ta muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mees tahabki tihti seksida. Seda ei saa muuta kuna on looduses nii sättitud. Paljud mehed oskavad seda varjata ja tulevad oma isudega ise toime. Sinu mees peaks ka seda mõistma ja sinu suhtes olla hoolivam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti lahe.
Mul ka mees enam nii tihti seksi ei taha, kui alguses ja pean ütlema, see on ikka frustreeriv küll.
Ma pole tahtnud ta kallal selle tõttu näägutada, aga siit sain nüüd hea idee – kui ma jälle voodis ilma jään, hakkan meest …. KARISTAMA. Viin läpaka minema, vms.
Ütle, teemaalgataja, oma mehele minu poolt suur tänu heade ideede eest. Anna oma aadress ka, kui mu mees peaks sellise käitumise tõttu pahakseks saama, siis saadan ta sinu mehe jutule. Nagu mees mehega. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ütled seksi kohta “nühkima”, siis oled sellega oma arusaama asjast juba edastanud.
minu jaoks kõlab see ka natuke nagu petmine, suhte lõite ju suurema vajaduse pinnalt.
aeg leida uusi väljakutseid. tantra? vms, mis iganes uuesti sütitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see suhe on oma aja ära elanud ja oleks aeg edasi liikuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen 27 aastane ja mees 40. Suhte alguses oli mul meeletu seksiisu(enne temaga kontumist olin kolm kuud nö kuival) ja polnud mingi ime 3korda päevas seksida.
Nüüd aga kui oleme üle kolme aasta koos elanud—mul pole enam sellist isu,ok 2 korda nädalas oleks ok. Aga ta tahab iga päev—just hommikuti(kui ma tahan magama). Süüdistab mind,kui ma talle enne hommikut keppi ei anna siis mõtleb välja mingi karistuse–ala laptopi võtab kaasa tööle,et ma ei saaks internet kasutada, visab mu korterist välja(jah meil on üüripind ja tema käes on leping), võin on muidu terve päev vihane. See seksi problem on meie suhtes suurim.Pean siis vastu tahtimist andma? See on jälle mulle alandav. Aga ta leiab,et olen teda petnud-.—et enne olin seximaias kiisu aga enam mitte…no miks on vaja iga hommik nühkida?
Vabandan kirjavigade pärast.[/tsitaat]

Kas sa muidu rahulduse said/saad alati? On ta voodis fantaasiarikas(erinevad asendid jne)?
Võid ka vastu süüdistada meest, et tänu tema seksinõudmistele on sinu kirg ta vastu vähenenud ja sealt tulenevalt ka seksisoov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen 27 aastane ja mees 40. Suhte alguses oli mul meeletu seksiisu(enne temaga kontumist olin kolm kuud nö kuival) ja polnud mingi ime 3korda päevas seksida.
Nüüd aga kui oleme üle kolme aasta koos elanud—mul pole enam sellist isu,ok 2 korda nädalas oleks ok. Aga ta tahab iga päev—just hommikuti(kui ma tahan magama). Süüdistab mind,kui ma talle enne hommikut keppi ei anna siis mõtleb välja mingi karistuse–ala laptopi võtab kaasa tööle,et ma ei saaks internet kasutada, visab mu korterist välja(jah meil on üüripind ja tema käes on leping), võin on muidu terve päev vihane. See seksi problem on meie suhtes suurim.Pean siis vastu tahtimist andma? See on jälle mulle alandav. Aga ta leiab,et olen teda petnud-.—et enne olin seximaias kiisu aga enam mitte…no miks on vaja iga hommik nühkida?
Vabandan kirjavigade pärast.[/tsitaat] Ega sul muud üle ei jää, kui üürida oma rahade eest oma korter ja osta oma rahade eest oma läpakas. Hetkel tundub et oled mehe jaoks asi, mida saab asjadega osta ja ta peab end omanikuks. Ja ta saab seda teha, kuna sina oled sellega nõus. Nii otsi töökoht ja hakka oma elu elama. Kui elad kellegi teise kulul, siis pead arvestama, et inimestel on erinevad ettekujutused oma raha kulutamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikuseksi tahab minu meelest iga mees. Meestel lihtsalt hommikul seisab ja ongi nii. Minu meelest on täiesti mõnusläbi une lasta endaga natuke tegeleda, mismoodi see alandav on? Seks armastatuga ongi andmine, aga sinu meeelst on andmine alandav. Et ainult saamine on OK? See pole armastus, see on füüsiline rahuldamine. Teinekord annab teine vastu ja kui mõlemad korraga annavad, siis on veel parem. Aga kui minu armastatud mees mind nautida tahab ka siis, kui minul endal parasjagu mingit isu pole, siis on see juba iseenesest erutav, mitte alandav. Ja mulle meeldib näha ja tunda teda nautimas, nagu ka temal mind.
Alandav on see, kui seda peab niimoodi välja pressima ja kahtlemata on see alandav mõlemale osapoolele. tundub, et mees on sulle lihtsalt mingi muu asja pärast vastukarva, juba enne väljapressimist.
Seega minu mõte – mitte seks ei ole probleemiks. Seks on sümptom, probleem on kuskil mujal. Lahendage see probleem või minge laiali, nii lihtne see ongi. Aga nii on selge, et seksuaalne frustratsioon ainult võimendab seda probleemi, millest sa ei kirjuta ja mida sa ehk pole teadvustanudki.

Lisaks soovitan ma sul tööle minna, mitte päeval läpakas passida. ja kui sul on väike laps, miks sa kodune oled – siis ongi probleem ilmselt seal. Läpakas pole ikkagi vaja passida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:00; 10.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksimata korterist väljaviskamisega ähvardamine on tegelikult ju vägistamine – ehk abitu seisundi ärakasutamine, kui sul pole kuhugi minna. Kas tahad elada koos mehega, kes küll ei kasuta füüsilist vägivalda, kuid vaimse surve abil üritab sind vägistada?

Jäta mees maha ja hangi endale elu. Sina oled veel piisavalt noor, mees aga suht vana juba ja kui ta just väga kena või rikas pole, on tal uue naise leidmisega raskusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hommikuseksi tahab minu meelest iga mees. Meestel lihtsalt hommikul seisab ja ongi nii. Minu meelest on täiesti mõnusläbi une lasta endaga natuke tegeleda, mismoodi see alandav on? Seks armastatuga ongi andmine, aga sinu meeelst on andmine alandav. Et ainult saamine on OK? See pole armastus, see on füüsiline rahuldamine. Teinekord annab teine vastu ja kui mõlemad korraga annavad, siis on veel parem. Aga kui minu armastatud mees mind nautida tahab ka siis, kui minul endal parasjagu mingit isu pole, siis on see juba iseenesest erutav, mitte alandav. Ja mulle meeldib näha ja tunda teda nautimas, nagu ka temal mind.
Alandav on see, kui seda peab niimoodi välja pressima ja kahtlemata on see alandav mõlemale osapoolele. tundub, et mees on sulle lihtsalt mingi muu asja pärast vastukarva, juba enne väljapressimist.
Seega minu mõte – mitte seks ei ole probleemiks. Seks on sümptom, probleem on kuskil mujal. Lahendage see probleem või minge laiali, nii lihtne see ongi. Aga nii on selge, et seksuaalne frustratsioon ainult võimendab seda probleemi, millest sa ei kirjuta ja mida sa ehk pole teadvustanudki.

Lisaks soovitan ma sul tööle minna, mitte päeval läpakas passida. ja kui sul on väike laps, miks sa kodune oled – siis ongi probleem ilmselt seal. Läpakas pole ikkagi vaja passida.[/tsitaat]

Miks meestel on hommikuti kõva? Kibe pissihäda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tropiga elad koos. Karistada seksi mitteandmise eest? Siin aitab vaid malmpann. Vaata õpetust Rapunzeli filmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]seksimata korterist väljaviskamisega ähvardamine on tegelikult ju vägistamine – ehk abitu seisundi ärakasutamine, kui sul pole kuhugi minna. Kas tahad elada koos mehega, kes küll ei kasuta füüsilist vägivalda, kuid vaimse surve abil üritab sind vägistada?

Jäta mees maha ja hangi endale elu. Sina oled veel piisavalt noor, mees aga suht vana juba ja kui ta just väga kena või rikas pole, on tal uue naise leidmisega raskusi[/tsitaat]
Paarilise korterist väljaviskamine – seda nimetatakse lahkuminekuks. Huvitav, mismõttes teemaalgataja abitus seisundis on? Puudega, alaealine, haige? Ma olen naine, aga iga kord käib pinda, kui naised kukuvad kaagutama, et naisterahval on justkui mingi õigus mehe juures elada, kui tal pole oma kinnisvara. Olen ise samasuguste põhjendustega pidanud hullu vaeva nägema, et elukaaslast oma pinnalt välja saada, tal polnud ka “kuskile minna”. Normaalne inimene üürib endale eluaseme, kui osta ei jõua.
Ja kui inimeste seksuaalsoovid ei kattu, on igati õigustatud ka soov lahku minna.
Antud juhul on mees muidugi täielik tropp – seeasemel, et naist võrgutada ja asjad läbi rääkida, tegeleb ta lihtlabase väljapressimisega, mis viib muidugi soovitud tulemusest hoopis kaugemale. Mina koliks küll sellise juurest jalamaid minema.
Varases keskeas mees pole aga loomulikult veel kuidagi nii vana, et tal seepärast uue naise leidmisega raskusi peaks tekkima. Paljud naised on just sellest vanusegrupist huvitatud, võib-olla tõesti nii noort just ei saa, aga 30-aastased vallalised naised on kindlasti huvitatud vallalisest mehest, piisab sellest, et tal on elamispind, töö ja pole eriline kõri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:00; 10.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oleks mõistlik mõni noorem ja normaalsem mees vaadata, mitte lasta terroristist vanamehel ennast vägistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Mure seksuaalsuhtes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.